Şimdi Ara

Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.382
Cevap
53
Favori
57.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de sabah farkettiğimden yazacaktım ama imkanım olmamıştı, Fuat.Kamis benden önce yazmış. MEUİTM'in eski setuplı versiyonunu alotsuz bir şekilde kullanınca oyunun ini dosyalarına müahale etmediği için sorun çıkmıyor. Mod sayfasının Files bölümündeki "(Outdated) MEUITM direct Download 12062014" isimli 4.4 gblik dosyayı indirip rardan çıkarın ve kurun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi]

oyuna girerken böyle bir hata veriyor done basınca yine girmiyor ne yapıcam
  • MertTR23 kullanıcısına yanıt
    Crack ı düzgün yapmamışsın bu hatasını sebebi o.
  • lennon54 kullanıcısına yanıt
    Oyun originden yükledim.
  • MertTR23 kullanıcısına yanıt
    O zaman bilemem. Ben o hatayla Crack dosyasındaki her şeyi atmayı sadece exe yi attığım zaman karşılaşıyordum. Orjinalde neden öyle bir hata verdi bilemiycem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

MEUITM ile TR YAMA ÇALIŞIYOR ARKADAŞLAR

1-Oyunu sıfırdan kurun. 1 defa girip grafik ayarları yapın.
    2-Türkçe yamayı yükleyin
    3-MEUITM modunu yükleyin.
    4-Belgelerimden Bioware klasörünü silin.
    5-Oyunu açın. Türkçe karakterlerin gözükmediğini göreceksiniz , panik yapmayın.
    6-Oyundan çıkıp , yamayı yüklerken yaptığınız _TR ekleme işlemini tekrar yapın.

Tebrikler . Artık sorunsuz modla birlikte oynayabilirsiniz

Bonus : Blur ve Film ayarını kapatırsanız daha iyi olur. ( Görüntü açısından )

@evilhuman Bu metodu konuya eklersen sevinirim.

Not : Fazla test edemedim ama npc'lerde kararma ve bazı objelerin gözükmeme problemi bu yöntemle çözüldü. İleride problem çıkarsa lütfen bana kızmayınız. Ama problem yok gözüküyor.

Not 2 : 4-5-6. adımlar sadece oyun çalışmazsa veya yamada problem olursa geçerli. Onları yapmadan önce oyunu açıp , deneme yapın.
    İlk 3 adımda yazıların görünmeme sorunu halloldu teşekkür ederim. Ayrıca modun eski sürümünü(2014) değil güncel sürümünü yükledim, bunun dışında yükleme sonunda birkaç hata verdi bunlarda önce türkçe yamayı kurarken 2.adımda değiştirdiğimiz dosyalardan dolayı büyük ihtimalle. Türkçe yamada emeği geçen herkese tekrardan teşekkürler, ingilizce kalan eksik çevrilen vb. yerler gördüğümde ekran görüntüsü alıp paylaşacağım.

• Modlarla oynayanlar son durum nedir modla calisiyormu sorun vs varmi

• Beyler yama grafik modu ile mi hata veriyor? Oyunu modsuz halde oynasak yamada sıkıntı varmı? Bu arada Türkçe yamayı korsanda kuran varmı çalışıyormu? Oyun steam hesabımda var ama repack indirmek işime gelir açıkçası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MEUITM - ALOT modlarını en son kurarsanız sıkıntı çıkmaması gerekiyor.
  • arslan0058 kullanıcısına yanıt
    MEUITM moduyla şuan sorunsuz oynuyorum, oyunun vanilla hali üzerine türkçe yamayı sonra MEUITM modunu kurmanız yeterli. Tabi her aşamada -oyunu temiz yükledikten ve türkçe yamayı kurduktan sonra- oyuna girip ayarlarda birşeyi değiştirin ki belgelerimde klasör oluşsun.
  • oynamam gereken başka oyunlar olduğundan sadece yamayı yükleyip menüye baktım ve olmuştu gayet güzel çalışıyordu oyun içinde de sıkıntı olacağını sanmıyorum elinize sağlık @evilhuman ve ekibi
  • sayenizde yazi gostermeme sorununu çözdüm cennetlik adamsiniz vesselam😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanmcaglar -- 17 Temmuz 2018; 19:8:42 >
  • evet yazi gostermeme sorunu cozuldu simdi de altyazi yazmasi gerektiginde context here yaziyor

Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi]

• Diyaloglarda sorun yok gibi ama diyalog dışındaki konuşmalarda bazı çevrilmemiş yerler var sanırım. İlk başta kokpitte Kaidan'ın konuşması da ingilizceydi ama onu başka bir arkadaş paylaşmış.

Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

MEUITM ile TR YAMA ÇALIŞIYOR ARKADAŞLAR

1-Oyunu sıfırdan kurun. 1 defa girip grafik ayarları yapın.
    2-Türkçe yamayı yükleyin
    3-MEUITM modunu yükleyin.
    4-Belgelerimden Bioware klasörünü silin.
    5-Oyunu açın. Türkçe karakterlerin gözükmediğini göreceksiniz , panik yapmayın.
    6-Oyundan çıkıp , yamayı yüklerken yaptığınız _TR ekleme işlemini tekrar yapın.

Tebrikler . Artık sorunsuz modla birlikte oynayabilirsiniz

Bonus : Blur ve Film ayarını kapatırsanız daha iyi olur. ( Görüntü açısından )

@evilhuman Bu metodu konuya eklersen sevinirim.

Not : Fazla test edemedim ama npc'lerde kararma ve bazı objelerin gözükmeme problemi bu yöntemle çözüldü. İleride problem çıkarsa lütfen bana kızmayınız. Ama problem yok gözüküyor.

Not 2 : 4-5-6. adımlar sadece oyun çalışmazsa veya yamada problem olursa geçerli. Onları yapmadan önce oyunu açıp , deneme yapın.
    Dostum ayni şeyleri yaptim. Asil mesele İlerleyen bölümlerde modlarin hatalari ortaya cıkıyor bilgin olsun. ama yinede tşkler

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanmcaglar

evet yazi gostermeme sorunu cozuldu simdi de altyazi yazmasi gerektiginde context here yaziyor

İlginç. MEUITM ile uğraşmadan sadece yamayı yükleyin. Sıfırdan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

Dostum ayni şeyleri yaptim. Asil mesele İlerleyen bölümlerde modlarin hatalari ortaya cıkıyor bilgin olsun. ama yinede tşkler

Alıntıları Göster
    Hmm.. 4-5 saat oynadım ve bir problem yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Beyler yama grafik modu ile mi hata veriyor? Oyunu modsuz halde oynasak yamada sıkıntı varmı? Bu arada Türkçe yamayı korsanda kuran varmı çalışıyormu? Oyun steam hesabımda var ama repack indirmek işime gelir açıkçası.
    Modsuz hiçbir problem yok. Modluda yok diyebiliriz ama oyunu %100 test etmek gerekli ve biraz uğraştırıcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 17 Temmuz 2018; 20:2:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xleak

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Türkçe fontları ekleme ve aktive etme işlemini atlamışsınız.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.