Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
114
Favori
542.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tuhaf olan sizde %1 bizde 6-7 eksiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • regasoft kullanıcısına yanıt
    Telefonu neredeyse hiç kullanmamissin bu senaryoya göre o şarj sana 3 güne yakın gider telefon boşta beklemede görünüyor çalışan uygulama görünmüyor hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: esenler otogarı alt katı

Huawei akıllı telefon satışlarında apple'ı geçerek ikinci sıraya yerleşti.

https://money.cnn.com/2018/08/01/technology/huawei-apple-iphone-samsung/index.html
    beklenen oldu bundan sonra işi zor apple ın.
  • F-138 kullanıcısına yanıt
    Bu gece de deneyeceğim İnterneti kapatıp yatacağım bakalım yine %1 mi düşecek

• F-138 kullanıcısına yanıt
    Dostum gece uyurken neden telefon kullanayım ? Diğer yorumlarımı okusaydın bunu yazma gereği duymazdın.
    Ayrıca bu istatistik tam doğru degil telefon %100 den 99 a kullanırken bile çok geç düşüyor. Kullanmayınca çok zor düşer zaten

• Geçenlerde doldurdum gece %100 de İnterneti WiFi yi kapattım sabah kalktım 96 birde %100 den geç düştüğünü hesaplarsak yemiş namussuz resmen

• arkadaşlar şuan p20 3250tl ye alınabiliyor, telefonu eşime alacağım 1000tl fazla verip p20 pro almaya değecek kadar fark varmı? aslında p20 yerine mate 10 pro daha mantıklı gibi ama bayan kullanacağı için p20 mate10 a göre daha kibar duruyor
  • alcatraZFKeskin A kullanıcısına yanıt
    Dostum 8 saatten bahsediyoruz ? Neyi doğru değil
  • Şu birkaç gün telefona ihtiyacım var, o yüzden garanti işi bekleyecek biraz benim. Yedek telefon bulabilirsem anında yollarım ama.
    Senin kullanman önemli değil whatsapp face instagram falan yüklü mü bilmiyorum hicmi arka planda çalışmaz İnternet açık neticede whatsapp gece yedek alıyor sonuçta face bildirim geliyor hicmi uyanmıyor cihaz

• enes122 E kullanıcısına yanıt
    Bende aylardır p20 var, fotoğraf çekmeyi de çok severim. Hiç keşke pro alsaydım demedim.

Hatta iyiki pro için fazladan para vermemişim diyorum kendime.

• quote:

Orijinalden alıntı: F-138

Senin kullanman önemli değil whatsapp face instagram falan yüklü mü bilmiyorum hicmi arka planda çalışmaz İnternet açık neticede whatsapp gece yedek alıyor sonuçta face bildirim geliyor hicmi uyanmıyor cihaz
    Aynen hiçbir şey görünmüyor. Ben gece yatarken sabah kalkınca Instagram başta sonra Whatsapp Face falan geliyordu ..

• Arkadaşlar P20 Pro ile Mate 10 Pro arasında kararsız kaldım...

Sizin görüşünüz nedir?
  • Merhaba arkadaşlar. Telefonu 2-3 gündür araştırıyorum her açıdan beğendim ancak yapılan incelemelerde öz çekim üzerine fazla durulmamış. Affınıza sığınarak merak ettiğim tek noktayı siz kullanıcı arkadaşlara sormak istiyorum. Ön kamerası portre modda İphone X ile yarışabilecek konumda mı ? Daha mı iyi ? Fikirleriniz nedir ? Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NNoitra

Merhaba arkadaşlar. Telefonu 2-3 gündür araştırıyorum her açıdan beğendim ancak yapılan incelemelerde öz çekim üzerine fazla durulmamış. Affınıza sığınarak merak ettiğim tek noktayı siz kullanıcı arkadaşlara sormak istiyorum. Ön kamerası portre modda İphone X ile yarışabilecek konumda mı ? Daha mı iyi ? Fikirleriniz nedir ? Teşekkür ederim.
    Bence yarışır. Özellikle düşük ışıkta. 👍

• 9 saat gidiyor batarya full kullanımda elimden hiç düşmüyor ama oyun oynamıyorum hiç.

Tam anlatamadım gece kaç şarj gittiğini %100 deykem yapmayın çğnkü 100dem 99 a kullanırken çok geç düşüyor daha başka sayılarda telefonu Bırakıp deneyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NNoitra

Merhaba arkadaşlar. Telefonu 2-3 gündür araştırıyorum her açıdan beğendim ancak yapılan incelemelerde öz çekim üzerine fazla durulmamış. Affınıza sığınarak merak ettiğim tek noktayı siz kullanıcı arkadaşlara sormak istiyorum. Ön kamerası portre modda İphone X ile yarışabilecek konumda mı ? Daha mı iyi ? Fikirleriniz nedir ? Teşekkür ederim.
    incelemelerden gördüğüm kadarıyla selfı kamerası iyi değil.malasef
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcatraZFKeskin

Tam anlatamadım gece kaç şarj gittiğini %100 deykem yapmayın çğnkü 100dem 99 a kullanırken çok geç düşüyor daha başka sayılarda telefonu Bırakıp deneyin
    Aynen bu gece deniyecem bakalım.

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.