Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.359
Cevap
170
Favori
370.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: montaj34

Ben pilden memnunum

Temanız ne acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam snapdragon ve çift hat benim tercih sebebim. Bakalım ilerde belki denk getirirse 512 çift hatla takas imkanlarını deneyeceğim.

• Telefonu kaldırınca ekran açılma ve tıklamayla açılma yok demi telefonda ?

• montaj34 kullanıcısına yanıt
    Sen de her şey normal gözüküyor sevgili kardeşim pil durumu gayet iyi Şu durumda 8 saati göreceksin gibi duruyor Sana tavsiyem siyah tema kullan Samsung Tema mağazasında var
    Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]
    Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] Ben bunu kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRAVEHEARTH1977 -- 7 Ekim 2018; 21:33:7 >

• Bazen parmak izi okutunca şifre istiyor neden ? Birdahakine biyometrik verilerinizi kullanabilirsiniz diyor...

• ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    İsmi sd-black tema magazasindan indirdim.

• Tekrar merhaba mavi note 9 ile aranizdayim hattımı daha takmadim ekran için koruyucu ve aksesuar tavsiye verirmisiniz yeni cihaz ile ilgili bir ayar yapabileceğim birşey varmi

• Ben de böyle bi tema uyguladım beğendim baya. Klavye falan bile değişti tamamen.

Yok benimki kampanya başlama tarihinden 1 gün sonra idi . Ben sadece kampanya kayıt başlamadan önce forumda ilk bahseden oldum galiba.

Kampanya katılma koşulları ve satın alma tarih aralığı belli dır.

Şahsıma yanlış manalar yüklenmesin ....

• Arkadaşlar telefonu takas kampanyasını kulkanarak o linr mağazadan alan varmı eski telefonlarınızı yolladınız mı naptınız? Ben öle aldım ama eski telefon hala duruyor bende. ne mail geldi ne aradılar telefon için?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Telefonu tamamen kapatıp açtığın zaman ilk girişte istiyor bunu ama nedenini bilmiyorum

• kuutaay kullanıcısına yanıt
    güvenli başlatma seçeneği seçili ise bunu telefonu kapatıp açtıktan yada yeniden başlattıktan sonra şifre girmeniz gerekir ..bunu güvenlik ayarlarından değiştirmek mümkün
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuutaay

Telefonu tamamen kapatıp açtığın zaman ilk girişte istiyor bunu ama nedenini bilmiyorum
    Benim açık olunca da istiyor bazen . Demin istedi mesela ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Yok benimki kampanya başlama tarihinden 1 gün sonra idi . Ben sadece kampanya kayıt başlamadan önce forumda ilk bahseden oldum galiba.

Kampanya katılma koşulları ve satın alma tarih aralığı belli dır.

Şahsıma yanlış manalar yüklenmesin ....
    Pardon o zaman :)
    Bende hiç istemiyor gün içinde belki kullandığın bir program bunu istiyordur bende mesela şirket mailide tanımlı telefona o mutlaka bir güvenlik koyulmasını istiyor onun gibi bişi olabilir

Hocam telefon yeni açılırken denmiş, bu doğru. Çünkü biyometrik verilerininz cihazda depolanıyor ve onların korunması için ilk açılışta şifre istiyor.

Yine aynı şekilde bazı durumlarda, mesela 5-6 kere yanlış parmak okutulursa veya telefon sizde olduğundan emin olamazsa (bu kısmı nasıl anlıyor tam çözemedim) yine hem biyometrik verinizi korumak için, varsa da sahte biyometrik verinizle açılmamak için zorunlu şifre istiyor.
  • ademergin kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam

Kılıfta sen de şeffafçıysan spigen liquid crystal kesinlikle tavsiye ederim. Off bir de mavi olunca ateş ediyor

Telefonu aracta mıknatısa tutturuyorsan da xundd markasının hem şeffaf hem mıknatıslı hem ringli bir modeli var. Namussuz satıcılar arasında anlaşmış herhalde hiçbiri 9.50 dolardan aşağı satmıyor ama yine de güzel kılıf.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRAVEHEARTH1977

Vallahi şu durumda oranlar san eğer dört buçuk saat ekran süresi alacaksın gibi duruyor ilginç
    halim bi garip hocam vallaha
  • kuutaay kullanıcısına yanıt
    Telefonu ne zaman aldınız bilmiyorum ama ararlar yakında. Benden 1 ay sonra gelip aldılar değişim telefonunu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yamyamu kullanıcısına yanıt
    Liquid Crystal ıslak efekti oluşturuyor mu arka kısımda? Kılıfın iç yüzünde küçük noktalar var mı bunu engellemek için?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.