Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.941
Cevap
493
Favori
935.926
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oy vermeyi düşünmüyorum. kullanıcısına yanıt
    Nasıl o fiyata geliyor hocam ? Yeni üyelik kuponu mu ?
  • Xiaomi Boyun Askılı aptX ve ACC Destekli Bluetooth Spor Kulaklık Siyah

N11 de Combo yapabilirsem bunu alacağım
  • Arkadaşlar kusura bakmayın sanırım yeri değil ama sormam gerekli, pek anlamıyorum bu konulardan. Araç içinde kullanmak için kulağa tutturulan kulaklık, mikrofon tarzı aletlerden önerebilir misiniz? Uygun yollu ve kulağa sabitlenebilen bir şey olursa iyi olur. Çünkü normal kulaklıklar kulağımda durmuyor. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: floperx

Bende mikrofon kalitesi ve ses kalitesi iyi bir kulaklık arıyorum. 20$ altında bulduğum seçenekler aşağıda.

Bluedio TN

Ses kalitesi hakkında oldukça olumlu yorumlar var. 13mm drivera sahip ve gerçekten büyük. Şarj süresi uzun, ANC mevcut. Yorumlarda ANC'nin çok fark etmediğini ve mikrofon kalitesinin kötü olduğu yazılmış. Ses derinden geliyormuş. Bu sebeple eledim. Mikrofon çok önemli olmasa benim için mutlaka denerdim.

Baseus S06

Ses kalitesi iyi diyorlar. Ancak anladığım bas yüksek bu sebeple seste hafif bir boğukluk var. Mikrofonunu kullanan iki kişiye sordum. Bir sorun yok dediler. Şarjı TN'nin yarısı.

Awei Ak8

Ali yorumları iyi. Ancak ayrıntılı bir inceleme bulamadım. 10 saat şarj ömrü vermiş. Akıllı mıknatıs var. Bu güzel bir özellik. Awei hakkında forumdonanımda olumlu yorumlar mevcut ancak. Mikrofon falan muamma.

AWEI G20BLS

Aynı şekilde ayrıntılı inceleme yok. Amazonda tek bataryalı modeli için ses kalitesine kötü demişler. Aslında çift sürücü mevcut. Anlamadım. Ali yorumları yine iyi. Ayrıca efsane bir batarya mevcut (15 saat verilmiş.) Mikrofon ve ses kalitesi hakkında adam akıllı bir inceleme bulsam alacağım.

Benim bulduklarım bunlar. Bütün önerilere açığım. Lütfen deneyimi veya bilgisi olan herkes paylaşsın ki 11.11 indiriminde Aliden veya TR'den güzel bir kulaklık alalım.

11 Kasım'a kadar aktif bir konu diliyorum :)
    Hocam bluedioda karar kıldım gibi.Sizin son düşünceniz nedir

• TN2 yi 5.90 dolara aldım hayırlısı.

Mikrofon sıkıntılı yorumları gördüm ama pek tercih etmiyorum kulaklıkla konuşmayı umarım problem olmaz .

Tr den gönderim seçtim tam ödeyeceğim bitti

Çin gönderimi olanı aldık bakalım
  • Nasil 4 dolar indirimli aldiniz?
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Tn mi tn2 mi sizce hocam
  • Hocam kardeşime hesap açtım 4$ geldi kupon onu kullandım . Yeni hesap kuponu galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-975393588

Tn mi tn2 mi sizce hocam
    Hocam tn2nin boyunluğu kaba geldi.Ergonomi açısından beğenmedim.

Şuan bluedio tn ve baseus s06 arasında kaldım

tn'nin daha iyi s06dan ancak mikrofonu çok kötüymüş.

Baseusun taşıma çantası da aklımı çeldi.İkisi arasında kaldım valla
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam bilgi sahibisiniz herhalde bu konu hakkinda, tn2 aldim ses kalitesi nasildir, nornal bir kulaklik gibiyse iade etmeyi dusunuyorum da? Tesekkurler
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    N11 den 111lik kuponla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-975393588

Merhaba hocam bilgi sahibisiniz herhalde bu konu hakkinda, tn2 aldim ses kalitesi nasildir, nornal bir kulaklik gibiyse iade etmeyi dusunuyorum da? Tesekkurler
    Hocam bir kablolu performansı beklemeyin hiçbir Bluetooth kulaklıktan. Ama bluedionun ses kalitesnin bu fiyata göre oldukça iyi olduğu söyleniyor.
  • Arkadaşlar selam Qcy q29 pro almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar varmı yada bu tarz kulaklık kullanıp memnun kalan arkadaşlar yorum yazarsa sevinirim. İstediğim kulaklıkta hiçbir şekilde kablo istemiyorum.
  • Merhaba ilk defa bluetooth kulaklık alacağım. En son iphone 6s standart iphone + Beats Monster Audio Sens kulaklıklarını kullandım (ortama göre değiştirdiğim için 2 tarz kulaklık kullanıyordum, ikisi de aynı anda bozuldu). Şimdi sporla falan ilgilendiğim için bluetooth mıknatıslı kulaklık almayı düşünüyorum, f/p ürünü olsun ve uzun süre gitsin, su geçirmesin istiyorum. 11.11 indiriminden de faydalanabilirsem iyi olur. Önerilerinize açığım bu konu da bilgim yok markalar ve türler hakkında.
  • atanamayansantrafor A kullanıcısına yanıt
    F2 over-ear denen, kulak kepçesini de içine alan model. T5 on ear, kulağın üstünü kapatıyor. Malzeme kalitesi de f2'nin biraz daha iyi tabii ki, ama T5'in malzeme de epey iyi. YouTube'da inceleme videolarina göz atarsanız, epey fikir edinirsiniz.
    T5 11.11 indirimiyle Türkiye'den teslimle USD 30 a geliyor, gayet güzel fiyat bence.
  • gunner92fb kullanıcısına yanıt
    Jabra marka bakmalisiniz.. geçenlerde 40tl vardı kampanyası..
  • Baseus s06 aldım 10 dolara. Fazla araştırmadım belki o fiyata daha iyisi bulunabilir. Mi A2 de jack olmayınca rock zircon boşa çıktı. Şimdilik idare eder bişe alayim dedim o yuzden bunu aldim. Var mıdır 10 dolara daha iyisi?
  • madmahmutd kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımda var bass anlamında çok iyi ama ses seviyesine fiyatına göre düşük bunu dikkate almanızı öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Estranged.

Baseus s06 aldım 10 dolara. Fazla araştırmadım belki o fiyata daha iyisi bulunabilir. Mi A2 de jack olmayınca rock zircon boşa çıktı. Şimdilik idare eder bişe alayim dedim o yuzden bunu aldim. Var mıdır 10 dolara daha iyisi?
    Hocam 10 dolar civarına bluedio ve baseus var zaten.

Bende ikisi arasında kaldım bludionun mikrofunun kötü olmasından ve baseusun taşıma çantasıyla gelmesinden dolayı baseus aldım.

İnşallah iyi çıkar.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.