Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.753
Cevap
103
Favori
447.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçiş çok basit, bildirim alanını çekince oturum alanı var ordan geçiş yapabiliyorsun, bu yol ile 2 whatsapp kullanabilirsin tabi.
    Ama şöyle bir sıkıntı var bu dediğim olay aynı bilgisayardaki gibi çift oturum, yani bir oturumdayken, diğerine gelen mesajın bildirimi gelmez.

Parallel Space e alternatif uygulamalar.https://www.tamindir.com/blog/android-cihazlarinizda-coklu-hesap-yonetebileceginiz-6-uygulama_24196/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rideordie -- 8 Kasım 2017; 17:59:30 >
  • Selamlar,
    Uzun Upuzun araştırmalar sonucu bende yaklaşık 1 ay önce OnePLus5 aldım ve çok severek kullanıyorum.
    fiyat ve performans olarak harika bir cihaz.
    Jelly effect ve Ois konusunda bir sürü olumsuz yoruma rağmen inatla aldım ve 1 gr. bu negatif etkiyi görmedim.
    Fotoğraf ile ilgilendiğim için kamera kalitesi ve android sistem olması benim için çok önemliydi telefon seçiminde.
    Huawei kağıt üstünde iyi bir seçenek olsada pek kanım kaynamadı.
    Samsung foto konusunda iddialı da olsa,daha önce samsung kullandığım için çok fazla soğudum ve kesinlikle tercih etmeyecektim.
    Telefonun foto kalitesinden çok memnunum,inanın boşuna makine taşıyormuşum demeye başladım.
    web ortamında paylaşmak için fazlasıya işimi görüyor ve sürekli yanımda.

Batarya ömrü çok iyi, samsungda en büyük ızdırabım buydu,şükür kurtuldum.Ama son günlerde pil performansı düştü,normal sanırım.
    eskiden ışığı kısıyor,mobil veriyi kapatıyor,konum bilgisini asla açmıyordum.
    şimdi özgürce hepsi açık,ilk defa akılllı telefon kullanıyormuş gibi heyecan yaptım.

Aliexpress ten 4 tane kılıf aldım,şu an hepsi geldi,gayet kaliteli kılıflar.hiç TR de mağaza mağaza dolaşıp aramaya gerek yok.

Ön yüzeyinde koruma ekranı ile satılması büyük bir özellik.

Tarzı ve kalitesi çok iyi bir marka,kesinlikle sıradan ve ucuz hissi yok.
    kutusundaki detaylardan başlıyor kalite algısı.

çektiğim fotolardan burada paylaşırım daha sonra,herkes çok beğendi foto kalitesini.
    instagram sayfamda artık sadece telefon ile çektiğimi paylaşıyorum.
    Oneplus ın kendi foto sayfalarıda var instagramda inceleyin derim. #shotoneplus hashtagi ile paylaşıyoruz fotoları.

https://www.instagram.com/kadirirkin/

Galerisi biraz ilginç,iphone gibi geldi,Samsung galeri özellikleri biraz daha zengindi sanki.Ona alışmaya çalışıyorum.

şimdilik severek kullanıyorum.

• foto eklemeyi deniyorum.

• istenirse oneplus filigranı ekleniyor

• bir de zayıf ışık fotosu ekleyeyim

• MaverA777 M kullanıcısına yanıt
    Dediğin doğru. Denedim oldu ama yine bir aorun var. Okçu ve barbara eş zamanlı basıyorum algılamıyor. Şimdiye kadar kullandığım hiç bir cihazda bu sorunu yaşamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 5T olayı kafamı kurcaladi, en büyük olayı ekranın kalitesi artacak ve çerçeve incelecek, n11 kuponlariyla almak istiyordum 5 i ama 16 Kasım günü 5T nin tanıtılması kararsızlığa itti. N11 de 300 TL kupon kullanıp 8 GB 128 GB versiyonu alacaktım. Siz olsaydınız ne yapardınız? Teşekkür ederim

• hadi hayırlısı bakalım fiyat aynı olursa hem 5 hemde 5t alacaklar için iyi olur
    http://www.webtekno.com/oneplus-5t-oneplus-5-ile-ayni-fiyata-satisa-sunulacak-h36159.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: fefeyx

hadi hayırlısı bakalım fiyat aynı olursa hem 5 hemde 5t alacaklar için iyi olur
    http://www.webtekno.com/oneplus-5t-oneplus-5-ile-ayni-fiyata-satisa-sunulacak-h36159.html

Fiyat aynı olmayacak deniyor yurt dışı sitelerde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone kullanan var mı? Kullanipta sorun yaşamayanlar da yazarsa sevinirim.

3g ve 4gde sorun yasiyorum.( Bazen ses kesilmesi bazen hat çekmemesi bazende internetin aşırı yavaşlaması) Ne yapabilirim? LG g2de böyle sorunlarım mevcut degildi.

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    açıkçası bende aynı olacağına inanmıyorum ama apple gibi eski modeli düşürse ardından çıkan yeni modelide az bi farkla satsa fena olmazdı benım gozum 5t de değil zaten 5 te
  • quote:

Orijinalden alıntı: VEBAL

Arkadaşlar 5T olayı kafamı kurcaladi, en büyük olayı ekranın kalitesi artacak ve çerçeve incelecek, n11 kuponlariyla almak istiyordum 5 i ama 16 Kasım günü 5T nin tanıtılması kararsızlığa itti. N11 de 300 TL kupon kullanıp 8 GB 128 GB versiyonu alacaktım. Siz olsaydınız ne yapardınız? Teşekkür ederim

Valla ayni durumdayım.

Bu kararsızlık en son telefon almamaya itecek beni

Su lanet olası lg g4 ten kurtulacagim gün biraz daha uzayacak gibi

• s.volkan kullanıcısına yanıt
    N11 indiriminin 11 Kasım olması 5T nin 16 Kasım da tanıtılacak olması, 5T nin çerçevesiz yüksek çözünürlüklü ekranı, daha iyi kamerası ve fiyatının uygun olacağı söylentisi beni beklemeye itiyor, ama fiyatı yüksek gelir ve 300 TL çeki kullanamazsam en az 500 kaybim olur 🤔

• Hocam telefonunuz hayırlı olsun. Keyifli günlerde kullanmanız dileğiyle. Ayrıca çektiğiniz fotoğraflara bayıldım. Elinize, gözünüze sağlık.

• kendi düşüncem : 5 ile 5T arasında radikal bi fark yok. Kamerayi radikal farktan sayarsanız o başka :) 5 alacaklar alsın derim :)5T yi beklemenin en ufak bir artısı yok bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: VEBAL

N11 indiriminin 11 Kasım olması 5T nin 16 Kasım da tanıtılacak olması, 5T nin çerçevesiz yüksek çözünürlüklü ekranı, daha iyi kamerası ve fiyatının uygun olacağı söylentisi beni beklemeye itiyor, ama fiyatı yüksek gelir ve 300 TL çeki kullanamazsam en az 500 kaybim olur &#129300;

Şunu söyleyeyim 5t aynı fiyata bile çıksa piyasaya 64 lugu 2700-2800 aşağısına gelmez gibime geliyor Türkiye ye. Çünkü dolar kuru çok arttı. 550 dolar çıkış olacak deniyor yaklaşık 2150 saf fiyatı oluyor vergiler ve ithalatçı karlarini üzerine koyunca yakın zamanda 64 gb 5t için 2700 pek altı mümkün görünmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: saasc

Vodafone kullanan var mı? Kullanipta sorun yaşamayanlar da yazarsa sevinirim.

3g ve 4gde sorun yasiyorum.( Bazen ses kesilmesi bazen hat çekmemesi bazende internetin aşırı yavaşlaması) Ne yapabilirim? LG g2de böyle sorunlarım mevcut degildi.

Hocam benim hattım Vodafone, internetle ilgili bir kere problem yaşadım 1 2 dklik. Onda da internetten mi yoksa haritalar uygulamasından mi anlamadım.

Görüntü de hat çekmemesi hiç yaşamadım. Birkaç sayfa önce de yazdım, uzun yolda Ankara dan İzmir istikametine giderken bir görüşmem baya 4 5 sefer kesildi. Yaklaşık 15 dk düzgün konuşamadım. Bunun sadece ilk 4 5 dksi sorunsuzdu. Sonrası kapat, tekrar ara yapa yapa düzeltmedik. Gectigim yerlerde yerleşim yerleri de vardı. Bilenler için, Sivrihisar ile Köroğlu arasındaki yolda oldu bu durum. Karşı tarafın sesi bana geliyordu. Benim sesim gitmiyordu. Telefon kapanınca, aynı bölgede Spotify düzgün bir şekilde çalışıyordu. Ama sadece bir kere böyle oldu. Ben hattan olduğunu düşünüyorum. Ama burada Vodafone kullanıcıları eski telefonlarında yaşamadıklarını benzer hataları yaşadıklarını yazmışlardı.

Ben de LG g2 den geçtim. Aynı bölgede LG de hiç problem yaşamıyordum.

Siz bahsettiğiniz şeyleri sürekli yaşıyorsanız kesinlikle sizin telefonda bir sorun var.

• nejdeath N kullanıcısına yanıt
    Turkcell hat bulabilirsem onunla deneyeyim olmazsa artık servis yolu

• Selam,
    Pelagic 64/black

vodafone sorunu bende de mevcut. 1 aydan fazladır kullanıyorum. ist.sarıyerdeyim 4G çok nadir oluyo. Sanki vodafone ile telefon uyumsuz gibi. daha önce LG G3 kullanıyodum.herhangi bir sorun olmadı hiç.Bozulunca oneplus alana kadar iphone 4 kullandım. onda da hatla ilgili bir sorun yoktu. vodafonla 1 sene taahütüm var,yapacak birşeyim yok.alıştım zaten :)
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.