W

Yüzbaşı
01 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri

The Division 2 nın çıkmasında sayılı aylar kaldı ( kimine göre beta alfa zero deneme serverlari kasım sonunda çıkacak yada aralık ortasında sonuçta eli kulağında bir oyun ),"Pre-Order" yapan arkadaşları önceden bir discord kanalında toplamak istiyoruz sonra da sayfanın içeriğini rehber olarak niteliğinde olması için elimizden geleni yapacağız. Ama öncelikle para verip bekleyen arkadaşları burada bir görelim dedik.

Katılan arkadaşlar da bu sayfadan haber ederlerse kendilerini ,oyunun desteklediği platformları ( PC PS4 XBOX ) ayrı ayrı sınıflandırarak liste şeklinde yayınlayacağız. Bu şekilde ayrı ayrı platformları birleştirmiş olacağız....

PC
----------------

PS4
----------------

Xbox
----------------
@makusla06
@headhunter

The Division 2 nın çıkmasında sayılı aylar kaldı ( kimine göre beta alfa zero deneme serverlari kasım sonunda çıkacak yada aralık ortasında sonuçta eli kulağında bir oyun ),"Pre-Order" yapan arkadaşları önceden bir discord kanalında toplamak istiyoruz sonra da sayfanın içeriğini rehber olarak niteliğinde olması için elimizden geleni yapacağız. Ama öncelikle para verip bekleyen arkadaşları burada bir görelim dedik.

Katılan arkadaşlar da bu sayfadan haber ederlerse kendilerini ,oyunun desteklediği platformları ( PC PS4 XBOX ) ayrı ayrı sınıflandırarak liste şeklinde yayınlayacağız. Bu şekilde ayrı ayrı platformları birleştirmiş olacağız....

PC
----------------

PS4
----------------

Xbox
----------------
@makusla06
@headhunter

PC
----------------

PS4
----------------

Xbox
----------------
@makusla06
@headhunter
arkadaslar kolay gelsin , çamaşir makinesi alacagim 10 yillik bosch logixxx 8 makinem ( bayii gore yenisi 4000 TL lik serilerdenmis ) omrunu tamamlama kararini aldi. çok para baglamak istemiyorum ( 1500 TL max )

Hotpoint Ariston İndesit tek çati altinda ulkemiz de faaliyet gosteriyor. baktigim urunler

hotpoint 105589 rsg 925 J TK modeli , kampanya dahil 1600 diyorlar. makine guzel hosunam gitti ozellikle kullanilan malzemeler acisindan.

https://www.hepsiburada.com/indesit-iwe-91283-sl-c-eco-tk-a-9-kg-1200-devir-camasir-makinesi-p-MTINDIWE91282

indesit i gozumle goremedim ancak yapilan yorumlardan yola cikarak bu makineyi listeme ekledim.

tekrar yazmak gerekirse cok paralar baglamak istemiyorum , omru 5 yili gecirsin bana , ustu bonus sure olur , sonra tekrar bakarim. ( sonucta mezara goturmeyecegim )

bu konu hakkinda bilgisi olan arkadaslar varsa yorunlarinizi bekliyorum 👍

Kağıdımız budur , yazıcıdan çıktı alıyoruz.

Yazıcı : Epson BX 305F

yazıcı menusunden

"Metin" secili , metin modu seçili iken bu arızayı yapmakta.

Diğer 3 seçenekte sıkıntılı durum yoktur. (Gayet net ve pürüzsüz çıktı alınmaktadır)

XP ve Win 7 de yapmaktadır. (yazılımdan bir sorun olucağını sanmıyorum)

Yapılan işlemler , 5 adet siyah kartuş değişti. ( Kartuşlar piyasada ki kartuşlar - tekrar dolabilen) Tekrar yapmakta...

Mürekkep OCP nin mürekkebi... Farklı mürekkep denenmedi lakin , OCP nin renkli baskı sayfalarında bir sıkıntı görünmedi. Tek kırmızı , tek sarı , tek mavi komple bu yazı aynı şekilde basılmış ve test edilmiştir. Sadece sorun siyahdadır.)

Solusyon işlemi uygulandı 3 kere..(bütün kanallara tek tek açılması adına)

İşin ilginç kısmı da printer 20 günlük daha...

Bu işi bilen arkadaşlardan , anlayan dostlarımızdan yorumları duymak isterim. Hem ilerleyen zamanlarda sorun yaşayan arkadaşlara yardımcı olur bu konu diye düşünüyorum.

Şimdiden yorumda bulunan arkadaşlara teşekkürü borç bilirim...

Kararı sabah aldım , Hizlial.com a mesaj attım. Bakalım neler olacak göreceğiz...

Not: Çok ufak bir ihtimal de olsa üst mahkemeye bu sonucu taşıma şansım mevcutmuş. Tazminat davası için.
Arkadaşlar , bu devrenin ARES çizimini yapabilirseniz , herkes faydalanabilir.

Dosyanin orjinal halini indirmek isteyen arkadaşlar link e tıklaması yeterli...

http://*****share.com/files/384330328/voltmetreampermetre.rar

şifre yoktur.

Tarih : 13 Eylül 2008

Yer : Eminönü - Yeni Camii

Saat : 11:00

Herkes davetlidir , marka + sınıf ayrımı yapmadan bütün fotograf severleri bekliyoruz

Arkadaşlar ,

Domain sorgulama sohbetinin üstüne konu açtım , kusura bakmayın. Bu telif hakkı ve hakları ile ilgili bri sorum var:

şimdi "x" adıyla bir site düşünün ve sitenin içeriği bir oyun... Üyelik paralı olucak ama. Kullanıcı oyuna girdiğinde , "özel"isimler görecek sitede.. Mesela , futbolcu isimleri...Peki bu isimler için telif hakkı ödenir mi? ya da başka bir durum söz konusu mu? Yani ben yarın öbürdün bir oyun yapacağım futbolla ilgili ve içinde Türkiye Ligi olucak dediğim zaman hangi konuda durup düşünmem gerek?

örnek verebileceğim bir site

http://www.hattrick.org/

yani bu adamlar , her oyuncu için bir telif hakkı ödemişmidir?

Siz konuyu anladınız gibi... Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar...
Herkese selam...

Direk konuya giriyorum : Orjinal MS Pro (1 Gb)(Made in Japan) ürünümüz K750i de format atılıp , dosya yüklenebiliyor. Ama K750i den çıkartıp , bilgisayar "Sandisk" Adaptörü ile takınca , write - protect olayı ile karşılaşıyoruz. Bunun sebebi nedir? Bilen varsa lütfen yorumları yardımlarınızı alayım.

Not: Benim tahminim, Sandisk Adaptöründeki voltaj ile ilgili , gereken voltaj gelmeyince, kart kendi kendini kilitliyor olabilir. Tam emin değilim,sadece bir tahmin.Araştırmaya devam ediyorum.

Hepinize saygılar....
Hakkında
Forum İmzası:
| Zenit 212 | + | Canon A520 | + |Canon S2 | + | Canon 350D | + | Canon 450D | + | Canon EOS D60 |

Canon S2 ve Tamron 28-75mm f/2.8 (Canon) - Satılıktır - PM atabilirsiniz...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 918
İkinci El Bölümü Mesajları: 32
Konularının görüntülenme sayısı: 30.662 (Bu ay: 21)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 13 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.