Şimdi Ara

Metro Exodus (2019) [ANA KONU] (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.776
Cevap
16
Favori
96.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sistem nedir hocam?

aramızda AMD RX 570-580 veya 590 kullanan var mı?
  • Ortalama üstü sayılır sanıyorum. İ7 7700, gtx 1070 asus g752vs laptop hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Ortalama üstü sayılır sanıyorum. İ7 7700, gtx 1070 asus g752vs laptop hocam.
    Gayet güzel hocam güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Gayet güzel hocam güle güle kullanın.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Daha iyileri sizlerin olsun. İlk çeyrek oyunlarından birtek Metro kaldı isteyipte uyguna alamadığım. Umarım Epic ve vpn işi tutarda uyguna alırız. Konsol fiyatlarıyla kıyaslayınca hiç elim varmıyor korsan oynamaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 5 Şubat 2019; 16:5:40 >
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Valla bu yıl PC tarafı çok iyi sistemi iyi olan arkadaşlar yaşadı full detayda oyunların keyfine varacak. Konsola sadece Days Gone geliyor. Konsolu bu sene Days Gone için açarım bakalım başka exc gelir mi bu sene görücez hep beraber.

Ben rekabetin olmasını istiyorum aslında Steam son zamanlarda tekelleşmeye başlamıştı iyiyce Epic'in atak yapması hoşuma gitti. Bakalım ilerleyen zamanlarda neler olucak bakalım hayırlısı. Adamlar 1 yıllık anlaşma yapmış iyi para dökmüştür Epic Games :)
  • Oyun şu an ne kadar beyler, şimdi uygun fiyatlıyken almadık sonra alırız diye

• Epic hindistan vpn sorun çıkarmazsa bende vpn ile alırım, oyuniçi videolara bayıldım..
    Çok eleştirildi ama bence oyun gayet iyi görünüyor.silah modellemeleri ve çevre atmosfer harika olmuş
    Oyuna multiplayer desteği gelicek mi bilgisi olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Oyun şu an ne kadar beyler, şimdi uygun fiyatlıyken almadık sonra alırız diye
    Standart sürümü 309 Türk Lirası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Alıntıları Göster
    Ve biz bu oyunu 80 liraya almadık, ağlamak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Alıntıları Göster
    yuh standart sürüm 309 türk lirası mı ben bu oyunun gold edition sürümünü 123 TL ye almıştım iyiki almışım ozmn

• quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

Epic hindistan vpn sorun çıkarmazsa bende vpn ile alırım, oyuniçi videolara bayıldım..
    Çok eleştirildi ama bence oyun gayet iyi görünüyor.silah modellemeleri ve çevre atmosfer harika olmuş
    Oyuna multiplayer desteği gelicek mi bilgisi olan var mı?
    Alırsan haber eder misin? Ne kadara geliyor, alınabiliyor mu dediğin yolla diye.

• Oyunu 89tl den almıştım. O dönemde denuvo olacağı yazmıyordu. Denuvo ile geleceğini duyunca ön siparişi iptal ettim.
    Denuvo varsa ben yokum. Korsanla nasıl mücadele edecekleri beni ilgilendirmez. Çözümü bu denuvo denen illet değil. Hem para verip hem donanım çürütemem. Dünyanın parası bugün bir Ssd.

• Konu sahibi arkadaş vpn ile ön siparişi geçmiş 17 dolara. İndirirken nasıl olacak, vpn gerekecek mi, ban vs. olur mu, ya da oyun çıkışından sonra fiyat artar mı bende merak ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denuvo ne ise yarıyor ben bir türlü çözemedim.

Koruma sistemi diye pc leri boşa yoran bir sistem.

• @Ewarrr

Ne kadar vpn ile ? Birde en ucuz hindistan mı?
  • Artyom ile ilgili yeni bir hikaye videosu paylaşıldı.

Not : Xbox tarafında oyunu preorder yapanlara 2033 Redux hediye ediliyormuş.
  • Hawk-Claw kullanıcısına yanıt
    17dolar diyorlar hocam

• Arkadaşlar bilen biri var mi oyunun Türkçe yamasını hangi ekip yapicak?

Yanlış hatirlamiyorsam ilk iki oyunu oyunceviri tarafından yapılmıştı yine oyunceviri ekibi mi yapar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 7 Şubat 2019; 20:5:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

17dolar diyorlar hocam
    VPN gerek yokmuş, hesap ayarlarından bölgeyi india seçtim yine 17 dolar diyor. Böyle alan var mı ki onu bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hawk-Claw

VPN gerek yokmuş, hesap ayarlarından bölgeyi india seçtim yine 17 dolar diyor. Böyle alan var mı ki onu bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    Devam ederseniz izin vermeyecek. VPN'e gerek var.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.