Şimdi Ara

EA Play (Steam & Origin) [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
809
Cevap
37
Favori
71.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu Konunun Kesinlikle başka biri tarafından tekrar açılması gerekiyor, ANA KONU yazdığı halde Liste hiç güncellenmemiş ve konuyla da ilgilenilmiyor.
  • Konuyu güncelledim arkadaşlar bir süredir bakamadığım için kusura bakmayın artık daha güncel şekilde devam edeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laboral

Konuyu güncelledim arkadaşlar bir süredir bakamadığım için kusura bakmayın artık daha güncel şekilde devam edeceğiz.

Düzenlediğiniz iyi olmuş fakat biraz daha bilgi ekleyebilir misiniz :) Örneğin İninal Kart destekliyor mu? , Oyunlara ayrı ayrı mı 3,99 Euro (15 TL) veriliyor? , Üyelik bittikten sonra oyunlara girilebiliyor mu?, 1 ay vermeyince kayıtlarım gider mi?, Oyunlar Full mü? gibi bu sistemle ilgili sık sorulan soruları konuya soru-cevap şeklinde ekleyerek bakacak kişilere daha açıklayıcı olabilirsiniz.

Ayriyetten
    ''The Vault adında Origin Access’e aylık olarak üye olduğunuzda sahip olacağınız oyunları belirten sistemde şu anda 15 adet oyun bulunuyor: ''

15 adet yazılmış, bunu 36'yla değiştirebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Master -- 16 Ağustos 2016; 18:39:36 >

• Arkadaşlar benim origin hesabım 2 defa çalındı telefonla koruma yapmama rağmen 3. defa çalınınca artık uğraşmadım çalan rus herif utanmadan telefon koruması yapmış o kadar sahiplenmiş hesapta battlefield 3 ve titanfall vardı.Şimdi yeni hesabım var access e üye olmak istiyorum. fakat çalınma korkusu var acaba sorunlar çözüldü mü ? Benim gibi hesabı çalınan var mı ?
  • -Master kullanıcısına yanıt
    Talebine uygun olarak konuyu güncelledim. İlgin için teşekkürler :)
  • beyler 2 aylik kullandim origin access i need for speed bf hardline ve fifa 16 yi somurdum ve uyeligi iptal ettim yani 3 oyun 30 liraya satin almis gibi oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur12onur12onur

beyler 2 aylik kullandim origin access i need for speed bf hardline ve fifa 16 yi somurdum ve uyeligi iptal ettim yani 3 oyun 30 liraya satin almis gibi oldum

Yalnız üyelik iptal ettikten sonra giremiyorsun ki
    biliyorum hocam. oyunlari bitirdim ve tukettim yani tamamen ve uyeligi iptal ettim. satin alsam 300 lira olucakti ve bitirdikten sonra oyunu silip bidaha oynamiyacaktim. oyuzden cok karli oldu. oynayacagim oyun gelene kadar uyelik almiyacagim bidahaki oyunlara bagli olarak

• Plants Vs Zombies Garden Warfare 2'de eklendi sisteme süper oldu :D Fifa 17 ve Battlefield 1 ne zaman eklenir acaba :D
    Yaklaşık olarak tahmin etmek gerekirse çıkışından 9-12 ay sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Master

Plants Vs Zombies Garden Warfare 2'de eklendi sisteme süper oldu :D Fifa 17 ve Battlefield 1 ne zaman eklenir acaba :D

Fifa 17 2017 nisan mayisda eklenir.ama bf1 1seneden asagi eklenmez

• umarım sırada star wars vardır çok uzun soluklu bir oyun değil ama hem grafikleri, hem müzikleri arasıra oynattırıyor, ssdde de yeri hazır.
    Hadi EA, yapabilirsin.

Bu mesaja eklenen görseller:

EA Play (Steam & Origin) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKA_33 -- 1 Eylül 2016; 17:15:35 >

• yıllık ne kadar bu olay?
  • Aylık:3.99 €
    Yıllık:47.88 € ya denk geliyor.

• yıllık alımlarda indirim olur diye tahmin etmiştim
  • PSN gibi birşey sanırım dışarıdan bakınca güzel görünüyor ama çer çöp oyunlar eklenecekse gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maul*

PSN gibi birşey sanırım dışarıdan bakınca güzel görünüyor ama çer çöp oyunlar eklenecekse gerek yok

Ne çer çöp'ü ea'nin bütün aaa oyunlar var neredeyse, psn çöpünden 10 kat iyidir
  • BF 1 ve fifa17 eklense alırdım da...
  • SaplıBardak S kullanıcısına yanıt
    ya akil var mantik var adamlar neden daha yeni cikmis 150-180 liralik oyunlari koysunlar. kimse oyunlari almaz origin access ile oynar. 180 lirayi 15 e bolsen 12 ayda anca tam surum parasu cikar. bf 1 ve fifa 17 muhtemelen 8-10 ay sonra gelir access e

• Arkadaşlar merhaba. Yaklasik 2 aykik origin access kullanicisiydim.bikgisayarim toplam 1 aylik garanti macerasi oldu bende uyeligi iptal ettim. Cancel membership diyerek. Simdide yenileyemiyorum.yardim edebilirmisiniz ?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.