Şimdi Ara

FİLBOX HUMAX HTR-1000S FULL HD UYDU ALICISI (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
6
Favori
39.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: NewSphere

bu cihazda acayip bir ısınma problemi var sizdede oluyormu dün cihazı söktüm işlemcisindeki termal macunu yeniledim ama hala deli gibi ısınıyor

ben fan koydum fan şart

• quote:

Orijinalden alıntı: NewSphere

bu cihazda acayip bir ısınma problemi var sizdede oluyormu dün cihazı söktüm işlemcisindeki termal macunu yeniledim ama hala deli gibi ısınıyor

FİLBOX HUMAX HTR-1000S FULL HD UYDU ALICISI

• Trendyoldan 65 liraya aldim.Bu alete bu fiyat bedava goruntu kalitesi cok cok iyi eski filbox kullananlar bilir.Kanallar hazir geliyor 301 den basliyor cok problem degil acikcasi bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 15 Mart 2021; 19:38:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Trendyoldan 65 liraya aldim.Bu alete bu fiyat bedava goruntu kalitesi cok cok iyi eski filbox kullananlar bilir.Kanallar hazir geliyor 301 den basliyor cok problem degil acikcasi bu.

hiç yoktan ucuz dandik cihazdan iyidir

• istanbulda kocaman humax fabrikası var şu cihaza bi yazılım yapamadılar yazıklar olsun .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu cihazı anneannem ve dedem için almak istiyorum amaçları sadece tv izlemek fakat 301 den başlama sorunu kafamı karıştırıyor. Zaten kanalları zar zor buluyorlar acaba kesin olarak kanalların 1'den başladığı ürünü nereden temin edebilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yabaman

Arkadaşlar bu cihazı anneannem ve dedem için almak istiyorum amaçları sadece tv izlemek fakat 301 den başlama sorunu kafamı karıştırıyor. Zaten kanalları zar zor buluyorlar acaba kesin olarak kanalların 1'den başladığı ürünü nereden temin edebilirim ?

tavsiye etmem b*k gibi cihaz kanallar 301 'den başlıyor kanal sıralaması falan çok zahmetli 3 yıl kullandım bu cihazı bu cihaz yerine git tkgs destekli bi chaz al yeterli

• humax nano frene cihazın yazılımını filbox cihaza yükleyebilirmişiz. https://de.humaxdigital.com/support/?product_id=2770&curr_page=sw_release

• https://me.humaxdigital.com/support/?category_id=5&product_id=2717?category_id=5&product_id=2717 bu sitede humax cihaz yazılımları mevcut ben beceremedim deneyen olursa bilgilendirirseniz makbule geçer

• yok be hocam defalarca denedik humax yazılımlarını bu cihaza ama olmuyor cihazı kitlemişler hiç bir yazılım kabul etmiyor cihaz

• Arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum, mini uydu alıcım bozuldu, yeni bir cihaz alma arefesindeyim, humax filbox, magbox pluton s ve sungate vipbox modelleri arasında kaldım, muhtemelen birini alacağım fiyatlar birbirine yakın, sizce hangisini almalıyım nedenlerini de yazarsanız çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zehek -- 24 Mayıs 2021; 8:47:58 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 301 den sonra kanal sıralaması yapılıyor mu?

• slm arkadaşlar 301 den sonra kendimiz kumandadan kanal sıralaması yapabiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayaz77

slm arkadaşlar 301 den sonra kendimiz kumandadan kanal sıralaması yapabiliyor muyuz?

yapabiliyorsun

böyle sırayabilirsin örnek

301

302

303

304

305

306

307

308

309

310

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginsen10 -- 31 Mayıs 2021; 22:25:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginsen10

yapabiliyorsun

böyle sırayabilirsin örnek

301

302

303

304

305

306

307

308

309

310

Alıntıları Göster
    yani istediğimiz kanalı istediğimiz 300 lü bir numaraya yerleştirebiliyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayaz77

yani istediğimiz kanalı istediğimiz 300 lü bir numaraya yerleştirebiliyoruz?

Alıntıları Göster

evet yerleştirebilirsin önce fabrika ayara döndürmen gerekiyor

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.