Şimdi Ara

Zotac GTX 690 ekran kartı video inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
11.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • oyuncuları bilemem tabi ama GPU render için çok kullanışlı ve uzun vadede ekonomik bir çözüm gibi,tabi henüz araştırmalarım devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoRaXiN

quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

quote:

Orijinalden alıntı: BoRaXiN

canavar gibi kart, yeni aldım, 5 gün oldu, yardırıyor...

Dostum hayirli olsun da bir NFS Most Wanted 2 oynadin mi acaba ultra ayarlarda? Oynadiysan yorumlarini alabilir miyim

Sagolasın, evet her gün oynuyorum ancak oyunda bozukluk var, fps 60'e sabit ancak zaman zaman 30-60 arası düşme oluyor, görüntü kasılıyor, sanırım bunu bir patch ile düzeltirler ilerde.

Hocam oyunu bir de şöyle deneme imkanınız var mı acaba...Nvidia inspector ile SLI profiline Assasins Creed 3 DX11 ekleyin ve bu şekilde NFS Most Wanted 2012 oynayın bakalım. Galiba bu şekilde olumlu sonuç alanlar olmuş. Yapabilme imkanınız var ise ve burada da paylaşabilirseniz sanırım faydalı olur.
    Not:Sürücü 310.64
    FXAA inspector'da Forced olmalı.

• Su Nvidia yi cok seviyorum.

590 ve 690 gibi kartlar harika kartlar cidden. Ozellikle 690.

Fakat Vram 4GB diye lanse etmelerine ayar oluyorum.

ATI de sanirim aynisini 7990 icin yapiyor.

690 alicaktim ama vram sorun yaraticak ileride diye (2560x1440p cozunurlukte oynuyorum) 670 4GB almaya karar verdim. 2. 670ide yilbasinda alicam.

1080p de bile ben 1-2 seneye 2GB Vramin yuksek ayarlarda sorun yaratabilecegini dusunuyorum.

Onun disinda Vram daha yuksek olsa alip 2-3 sene arkama bakmazdim gercekten.
  • Katılıyorum, özellikle nVidia'nın çift gpulu kartlarında oldu olası bir vram krizi var.

9800 GX2 512 MB idi ki tam bir fiyasko(hele o ram yönetimiyle), GTX 295 896 MB.., GTX 590 1,5 GB.., GTX 690 2 GB... Bu seviyede bir kart alacak adam için komedi rakamlar. Yüksek bellekli versiyonları da çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fleshstorm666

Katılıyorum, özellikle nVidia'nın çift gpulu kartlarında oldu olası bir vram krizi var.

9800 GX2 512 MB idi ki tam bir fiyasko(hele o ram yönetimiyle), GTX 295 896 MB.., GTX 590 1,5 GB.., GTX 690 2 GB... Bu seviyede bir kart alacak adam için komedi rakamlar. Yüksek bellekli versiyonları da çıkmıyor.

Kartın geleceğini engellemek için işte başka açıklaması yok.

Uzun yıllar gitmesine engel olmaktan başka hiçbir amaca hizmet etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enderc

Merhaba,

Panelde oluşan bir hatadan dolayı video farklı yere bağlanmış, sorunu düzelttik.

Teşekkürler

senin kişisel pc özellikleri nedir ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.