Şimdi Ara

Zotac GTX 690 ekran kartı video inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
11.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Video açılmıyor bilginize.

Daktilodan girip izledim sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Video açılmıyor bilginize.

Daktilodan girip izledim sorun yok.

Facit ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotica

Tamam iyi kart güzel kart ama ne gerek var böyle bir karta o da ayrı bir mesele. GTX 660 bile piyasadaki bütün oyunların tozunu attırır. Parasını koyacak yer bulamayanlara göre bir kart. Elinde 560Ti veya üstü kartı olanların kart almasını gerektirecek bir oyun piyasası yok. Yeni konsollar gelene kadar (ki bu da en az 2014 demek) şu anki kartlar çok rahat maksimum ayar ve çözünürlükte götürür.

Ps3 çıkalı 6 yıl olmuş. Kullandığı grafik kartı modlanmış nVidia 7800. Üstüne 8000, 9000, gtx 200, 400, 500 ve 600 serileri çıkmış. Grafiklerde var mı bir değişiklik, yok denecek kadar az.

Bu karta verilecek parayla i5 3570k lı gtx 660ti lı bir sistem yapılır. Vatandaki indirimli fiyatı 2300 TL civarı.

Bu kartı alıp kullanmak fazladan enerji tüketmekten başka bir şey değildir bana göre. Tabi tercih meselesi 3 tane full HD monitörü bağlayıp oyun oynamak isteyen kullanıcılara hitap eder ancak.

Öyle düşünmemek gerekir. PC farklı bir platformdur.
    Çoğu oyun için birçok mod yapılıyor. Ve bazı mod'lar grafik kartlarını oldukça zorluyor.

Skyrim'i ve Stalker serisini düşünün. Geçenlerde Call of Pripyat'a AtmosFear 3 ve Absolute Nature 3.01 kurdum, modsuz haline göre fps yarıya düştü fakat grafikler neredeyse gerçek diyebileceğim noktaya geldi.
    PC'nin avantajını göremeyenler zaten ps3 ya da xbox 360 satın alsın. PC'ye ihtiyaçları yok. Ki böyle gtx690 gibi karta para harcamalarına hiç gerek yok.

Demek istediğim şey, ihtiyaç.. Eğer gerekliyse gtx690 sli bile yapılır. Sonuçta, sabit 120 fps almaya çalışan insanlar da var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gerçekten üst uç son nokta
  • btf3 de 680 le 7970 kafa kafaya puan alıyor anlamış değilim...hadi başa baş olsun ama ben gigabyte 680 OC WF3 kullanıyorum işlemci olarak ta 2500K ve 4.7 ghz de online sonuçlar baktığımda kart ortalama 80 fps değerlerinde geziniyor 75 hiç düştüğünü görmedim bu sonuçlara neye göre alınmış anlamadım...
    test sırasında hangi bileşenler kullanılmış hangi ayarlarda belirtilmemiş...
  • Yıl olmuş 2012 hala 1920x1080 çözünürlük test sonucu veriyorsunuz adamlar 5,760 x 1,080 çözünürlüğe geçtiler..
  • Bir AMD kullanıcısı olarak daha ne dıyebılırım ki. AMİRAL işte.. Nvidia bu kart ile gercekten muthıs bır ıs cıkarmıs. Amd nasıl bır polıtıka ızleyecek dogrusu cok merak edıyorum. Hd6990 ve Hd5970 gibi bir amıral cıkarması lazım ki ustunluk kurabılsın o da zor gıbı gorunuyor '''''
  • Fiyati ne kadar peki bu canavarin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemalsel

Fiyati ne kadar peki bu canavarin

2400tl den başlıyor siteye göre farklılık arz etmekte...
  • quote:

Orijinalden alıntı: menem

quote:

Orijinalden alıntı: cemalsel

Fiyati ne kadar peki bu canavarin

2400tl den başlıyor siteye göre farklılık arz etmekte...

Oldukca iyimis gerci o performansa o fiyat ta fazla degil gibi allah sahibine bagislasim ne diyelim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güç tüketim tablosunda hata var gibime geldi. HD 7970 li sistem yük altında 411 watt çekerken, HD 7970 Cfli sistem 500 watt çekmiş. Bu sonuçlara göre HD 7970 tek başına 89 watt tüketiyor ki, minimum 150 watt daha fazla tüketir bence. Yanlışım varsa düzeltin.
  • adı yeter video ya gerek yok
    :D
  • canavar gibi kart, yeni aldım, 5 gün oldu, yardırıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoRaXiN

canavar gibi kart, yeni aldım, 5 gün oldu, yardırıyor...

Ayıp ama nispet yapar gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: osedon

quote:

hehe :) napalım, sağlık olsun :)

• quote:

quote:

quote:

Bora abi harbıden cok gıcıksın, Senden soyle saglam bır Xscore beklıyoruz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bora abi harbıden cok gıcıksın, Senden soyle saglam bır Xscore beklıyoruz

hihihi:) valla bir tane kendi açtığım konuya koydum

• Araba fiyatına kart alıyoruz yok böyle birşey ya(TR den bahsediyorum)
  • quote:

Dostum hayirli olsun da bir NFS Most Wanted 2 oynadin mi acaba ultra ayarlarda? Oynadiysan yorumlarini alabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

quote:

Dostum hayirli olsun da bir NFS Most Wanted 2 oynadin mi acaba ultra ayarlarda? Oynadiysan yorumlarini alabilir miyim

Sagolasın, evet her gün oynuyorum ancak oyunda bozukluk var, fps 60'e sabit ancak zaman zaman 30-60 arası düşme oluyor, görüntü kasılıyor, sanırım bunu bir patch ile düzeltirler ilerde.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.