Şimdi Ara

Zed mi Yoksa Yasuo mu Genel olarak daha Etkili ve Güçlü ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Pick ekraninda yasuo gorunce quit atin chalenger tavsiyesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen yasuo cosplay yapmamışmıydın lae
  • Ben yasuoyken zed'leri %90 alıyorum(Lane aşamasında)
  • Yasuo daha etkili. Zed ile koridoru kazanırsın belki ama oyunun garantisi yok. Yasuo ile daha çok şansın var. 2 tane patlama noktası var. Biri statik alınca diğer İe. Sonrası yeteneğine kalmış.
  • Akıllı oynayan Zed her türlü kazanır
  • Zed vsde çok daha güçlü. Yasuo tfde çok daha iyi.

• calibrane kullanıcısına yanıt
    Ne demek ezecek hero yok ya kim bu zed.Zedi luxla bile keserim lan hele fioradan jaxdan bahsetmiyorum

• zed dişli kama alınca vuruyor yasuoda coşku alınca valla 2side bilek ister kolay değiller ama şöyle düşün biri global hasar verebilirken diğeri tekli hedef üzerine daha fazla hasar çıkarıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blade Waltz

Ikiside çöp

Bu yorum neden daha yeni tuttuki...

• quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

Şimdi ikisine aynı gözden bakmamak lazım. Rolleri farklı sonuçta. Biri assassin biri fighter. Zed ile girer tekler çıkarsın ama yasuoyla onu yapamazsın. Girer keser ölürsün yada kesemeden tek yersin. Zed daha mobil bi şampiyon ulti gölgesi kendi gölgesi falan filan. Yasuonun mobilliği minyonlara bağlı tamamen. Ama statik kasıldığı için ve kendi base ms si yüksek olduğu için yasuo da genel olarak hızlı bi şampiyon. Zed ile tankları eritemezsin ama yasuo ile eritirsin perişan edersin. Zed ile karşı adcyi kesmek için ulti atıp diğer skillerini boşaltman gerek ama yasuo ile adc kesmek için w açıp aa - Q - aa - Q yapman yeterli.

Genel olarak yasuo derim ben. Oynanması daha zor bence yasuonun. Yasuo ile nerde ne yapacağını bilmen lazım aksi halde feedliyorsun zaten.

Tankları nasıl eritemessin ?

Karabalta yoomu drakthar son fısıltı var bende karşıdada full tank kasmış bir zac dakika 45 falan. Geldi üzerime atladı ultiyi attım başladım komboya...

4.8k canı vardı belkide daha fazla. Bunun canı %40 a indimi komboyu yaptığımda ? Şaka yapmıyorum canı 2300 falan oldu bi anda. Ultinin patlamasını bekliyorum

Ulti kaç patladı dersin ? 2289 pasifi devreye girdi kestim neye uğradığını şaşırdı. Biraz sustain ve zırh delme abanırsanız zed ultisiyle birlikte gayette tankları eritebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 2 Şubat 2018; 0:49:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• MeGaDave06 kullanıcısına yanıt
    Ben o yorumu atali 2 sene olmus o zamanlar draktar falan mi vardi sanki. Tanklarin guclu oldugu donemdi gelip yaninda durarak hicbisey yapmadan kesiyorlardi.

• MrCleanse M kullanıcısına yanıt
    iyi bir yasuo'ya zed ulti attığında yasuo hemen arkasına hortum atar zed yere inemeden keser
  • yasuo ile 1 v 5 bile kazanabilirsin ultisi alan etkisi oldugu için zedi isi assasins oynaman lazım yani rakibin adc sini veya orta koridorunu aradan cıkarıp kalanını takıma bırakıyorsun biraz.Zed'in mekaniklerini bilmen lazım bide alışması zor bir şampiyon yasuo ise çalışma ile rahatca trainleyebilceğin bi şampiyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

Ben o yorumu atali 2 sene olmus o zamanlar draktar falan mi vardi sanki. Tanklarin guclu oldugu donemdi gelip yaninda durarak hicbisey yapmadan kesiyorlardi.

Konu upmıymış ya bu bölümü cidden anlayamıyorum yaş kitlesi 13-14 e inmiş resmen. İnsan bakar konu yeni mi eski mi diye kim upladıysa ben onun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi zed yasuonun hortumu yokken girer keser

• etrafınabakançocuk kullanıcısına yanıt
    İki sene sonra tutan yorum

• eğer 1v1 atarlarsa oyunun başından beri zedin yapabilceği çok birşey yok zed kombosunu atsa bile yasuonun kalkanı çoğunu absorbe edecektir ulti atmayı denerse zed minyonlar olmadan yapması lazım yoksa yasuo çok rahatlıkla kaçar her 2si tam build ise zed alır büyük ihtimalle

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.