Şimdi Ara

Zed mi Yoksa Yasuo mu Genel olarak daha Etkili ve Güçlü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana kalırsa zed oynamak çok zor ama yasuonun da zed gibi hazır hemen atabileceği bir ultisi yok.
    Ama zed oynamak akıl ister. Bilek ister. Yasuo oynamak pek onları istemiyor. Krit itemlerini çıkınca sağ tık'a ölüyorlar zaten.
    Ama yasuo da W'yu efektif kullanan az kişi var Tr de.
    İkiside mainim gibi bir şey.
    Bilemedim ki sizce hangisi ?

Yasuo alınca zedleri ezemiyorum ama zed alınca yasuoları yenebiliyorum gibi sanki...

• Duruma göre değişen birşey olsada zaten tr'de zed salmıyorlar zed ancak mid-top gidebiliyor ama yasuo orman-mid-top-bot-sup yani her rolde oynanabilir sup biraz işe yaramasada oluyor
    Zed kasınca rahat kaçıyor ve yüksek hasarı var ama yasuo'nun oldukçaa iyi bir hasarı var komboları daha rahat yapılıyor ve rahatça wombo combo yapacak bir şampiyon çoğu şampiyonla uyumlu Ysuo öneririm
  • Ikiside çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkiside mainin gibiyse ve hangisinin etkili olduğunu anlayamadıysan bırak oyunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LargeBoss

Duruma göre değişen birşey olsada zaten tr'de zed salmıyorlar zed ancak mid-top gidebiliyor ama yasuo orman-mid-top-bot-sup yani her rolde oynanabilir sup biraz işe yaramasada oluyor
    Zed kasınca rahat kaçıyor ve yüksek hasarı var ama yasuo'nun oldukçaa iyi bir hasarı var komboları daha rahat yapılıyor ve rahatça wombo combo yapacak bir şampiyon çoğu şampiyonla uyumlu Ysuo öneririm

Yasuo ile Sup ve Jungler nasıl yapıyorsun açıklasana bi

• Şimdi ikisine aynı gözden bakmamak lazım. Rolleri farklı sonuçta. Biri assassin biri fighter. Zed ile girer tekler çıkarsın ama yasuoyla onu yapamazsın. Girer keser ölürsün yada kesemeden tek yersin. Zed daha mobil bi şampiyon ulti gölgesi kendi gölgesi falan filan. Yasuonun mobilliği minyonlara bağlı tamamen. Ama statik kasıldığı için ve kendi base ms si yüksek olduğu için yasuo da genel olarak hızlı bi şampiyon. Zed ile tankları eritemezsin ama yasuo ile eritirsin perişan edersin. Zed ile karşı adcyi kesmek için ulti atıp diğer skillerini boşaltman gerek ama yasuo ile adc kesmek için w açıp aa - Q - aa - Q yapman yeterli.

Genel olarak yasuo derim ben. Oynanması daha zor bence yasuonun. Yasuo ile nerde ne yapacağını bilmen lazım aksi halde feedliyorsun zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

quote:

Duruma göre değişen birşey olsada zaten tr'de zed salmıyorlar zed ancak mid-top gidebiliyor ama yasuo orman-mid-top-bot-sup yani her rolde oynanabilir sup biraz işe yaramasada oluyor

Kanka yasuo jungle oynarken lanee gidip karşı mid lanerin skilli üzerine w açıyosun ve minyondan kayarak tekrar junglea dönüyosun.

• Doğru rünler ve kabiliyetlerle yapıyordum preseason'da ama şu anda olurmu bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Cryophoenix

quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

quote:

Kanka yasuo jungle oynarken lanee gidip karşı mid lanerin skilli üzerine w açıyosun ve minyondan kayarak tekrar junglea dönüyosun.

Grompa Sonuna kadar yardım etseler Blue kesemeyecek hero

• Aynen öyle.
  • quote:

it is just bronz talks.
    Dont read

• quote:

Krit itemlerini çıkınca sağ tık'a ölüyorlar zaten.

QWERERWEUFGASDKJGFASDHJFAD
  • her zaman yazarım. bilen bir zedi ezecek hero-oyuncu yok. oyun yapma- arka saflara ulaşma-mobillik -suikastçi- ne ararsan var. yasuo daha çok top lanede 3lü-karabalta tarzı hpsi yüksek olan. az da olsa hasarı karşılayabilecek hero olmalı bence.
  • Su tanini begendim zedin ulti atmasi yasuonun atamamasi ama yasuo tf de daha avantajli ruzgar duvari sayesinde bazi skilleri onluyor olmasi. Yasuo tf de daha avantajli zed lanede derim. Yasuo zede gore avantajli takim oyununda

• Kardesim zedle yasuo ezmek kolay yasuo sana vurucak zaman bile bulamadan ölür.Yasuo 6 lvla kadar zedden üstün denilebilir 6dan sonr yasuo gidip zedi knock up yapacakta ultileyecekte ohooiyi zed oyuncusu her turlu alir yasuoyu euwda 500 mac yasuosu olan biri olarak soyluyorum zorluk acisindan ikiside esit sampiyonlar yasuonun latede tek q su 700 800 vuruyor ama iyi pozisyon almazsan tek vurusada gidiyorsun

• Tabiki wayen

• Yasuo

• latede yasuo,early de zed oyunu fazla uzatmadan karşıda çok cc varsa bide(natilius,vi,sejuani,braum)25.dakikalarda bitirmeniz gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BasbugAtaturk -- 4 Şubat 2016; 13:26:22 >
  • Early laning zed
    Yasuo 3-4 item aldiktan sonra öne geçiyor imo

• Okumayın yasuo zed main

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.