Şimdi Ara

Zarrab davasında flaş gelişme... FBI telefonları mı dinledi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hürriyet New York Temsilcisi Razi Canikligil, ABD'de görülmekte olan Reza Zarrab davası sonrasında CNN Türk'te yayınlanan ve Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programına katılarak duruşmada yaşananları anlattı. Canikligil'in verdiği bilgilere göre, davada, 17 - 25 Aralık soruşturmasında geçen tapeler dışında 2015 yaz ayından tapeler de var. Ancak bu tapeleri kimin dinlediği, Türkiye tarafından mı ABD tarafından mı gerçekleştiği belli değil. Ayrıca bugünkü duruşmada Hakan Atilla'nın avukatlarının itirazları sonrasında hakim, Türkiye ile FETÖ arasındaki yaşananları mahkemeye anlatması için bilirkişi tayin edilmesine karar verdi.

http://www.hurriyet.com.tr/zarrab-davasinda-flas-gelisme-fbi-telefonlari-mi-dinledi-40647900

• İyi ki bu Reza bizi ilgilendirmiyordu , bir de ilgilendirse yanmışız demek ki , neyi itiraf edecek tüm ak partililere saat mı aldı bu adam ne oldu.
    Bizde bir mahkeme olunca lafa geldi mi ak partililer mahkemeden suçu yoksa neden korkuyorsun diyorlar ya.
    Reza'nın ve işbirlikçilerinin suçu yoksa neden korkuyorlar.
    Eski Halkbank Genel müdürü'de bu dava da sanıkmış neden gidip paraların Üsküp'e yapılacak üniversite ve Çorum'a yapılacak imam hatip için olduğunu söylemiyor.Türkiye'de "hakimler" inandı ise Amerika'da da aynısı olmaz mı ?
  • sarkat kullanıcısına yanıt
    referandumda aldıkları ve erimeye başlayan %51'in %70i.
  • OrhnKln82 kullanıcısına yanıt
    sonra bir uyandın ıslaklık falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: _force_

Haklısın kardeş haklısın.9 seçimdir zaten biz kaybediyorduk,%60 oy oranları ile kazanan sizsiniz evet.Çok haklısın.Tamamen sallıyorum kardeş,Ak parti %10 bile alamaz,iyi parti %90 alacakmış ama kesin bilgi bak.
  • OrhnKln82 kullanıcısına yanıt
    iyi parti tırt zaten, reis yine gümbür gümbür %99 ile geliyor, ümmet 2023te osmanlıyı kuruyor...

aldığın maaşın hakkını iyi veriyorsun. her başlığa mesajlar falan
  • Bu ayın 23 üne çekirdekleri hazırladık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrhnKln82

quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

quote:

Sahte ses kaydı oluşturuyorlar.ABD,15 Temmuzda yapamadığını bu yolla deniyor.Yalnız yanıldığı bir nokta var,Türkiye'nin %70 i Reis'in yanında.İstedikleri kadar debelensinler,bir avuç vatan haini ve kendileri dışında kimseyi bulacaklar yanlarında.

Hangi % 70

Anketlerde Ak partinin oyu %70 lere dayanmış durumda.15 Temmuzda da gördük.MHP li kardeşlerimiz zaten bizimle beraber,önemli olan ülkenin bekası, particilik değil. Devlet de artık biziz. Bunu iyi anlayan insanlar,sonunda yola geldiler.Kalan %30 ise zaten ülkeden gitmenin yollarını arıyor.

Yanlis bilgiler vermeyelim mumin kardesim akepenin oyu %90 lara geldi kalan %10 da yakinda dogru yolu bulacaktir.

ipim ve kusagim s&d ile.

• ulan her şeyi anlarım da ulusal televizyona Reza'yı çıkarmak neyin nesiydi.böyle bir gaflet olur mu arkadaş

Adam Ahaberde herşeyi devletin bilgisi dahilinde yaptım dedi boru gibi itiraf sana

• quote:

ulan her şeyi anlarım da ulusal televizyona Reza'yı çıkarmak neyin nesiydi.böyle bir gaflet olur mu arkadaş

Adam Ahaberde herşeyi devletin bilgisi dahilinde yaptım dedi boru gibi itiraf sana

Boru mu

Anlamayana boru yetmiyor işte.

• ya başta paket yapıcaktık bu şişmanı lan elin iranlı şişkosu geliyor vatandaş yapıyorsun adam ihya oluyor burda bide çıkarıp televizyonda şov yaptırıyosun üstüne serbest bırakıyorsun geziyor takılıyor ben çift hane iq seviyemle anladım bu adamın her dümeni çevirebileceğini giren çıkan yine bize olur beyler şimdi bankalara kilitler amerika cezayı bizde varlık fonuyla mı finans ederiz özel nefes vergisiyle mi finanse ederiz sonuçta ülkenin havasını soluyoruz
  • Utanmasalar %200 AKP oy aldi diyecekler. Ummetci Suriyeliler, oh ohhh evetciler, 2.5 milyon muhursuz oy, mezarda bile oy kullanan vatandaslar varken AKP'nin sirti yere gelmez.

Reisiniz ne dedi senin gibilere? Don artik bitsin bu hasret, ne istediniz de vermedik?
  • quote:

quote:

Haklısın kardeş haklısın.9 seçimdir zaten biz kaybediyorduk,%60 oy oranları ile kazanan sizsiniz evet.Çok haklısın.Tamamen sallıyorum kardeş,Ak parti %10 bile alamaz,iyi parti %90 alacakmış ama kesin bilgi bak.

Gelmiş yine orhanosmanoglu

• quote:

Orijinalden alıntı: arifomer

quote:

quote:

Adam ban yemeye doymadi, hala yuzsuz yuzsuz geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baelros

quote:

quote:

quote:

Aynen hocam

Günlük yeni üyelik alıyor

Azimlide kerata

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Baelros

quote:

quote:

quote:

Aynen hocam

Günlük yeni üyelik alıyor

Azimlide kerata

Ay ortasi geldi ek primler yatmistir kesin. Eh bir de Euro uzerinden yatiyor bu cakma Almancilarin primleri, ben olsam bende durmadan gelirdim :)

• İyi ki bu Reza bizi ilgilendirmiyordu , bir de ilgilendirse yanmışız demek ki , neyi itiraf edecek tüm ak partililere saat mı aldı bu adam ne oldu.
    Bizde bir mahkeme olunca lafa geldi mi ak partililer mahkemeden suçu yoksa neden korkuyorsun diyorlar ya.
    Reza'nın ve işbirlikçilerinin suçu yoksa neden korkuyorlar.
    Eski Halkbank Genel müdürü'de bu dava da sanıkmış neden gidip paraların Üsküp'e yapılacak üniversite ve Çorum'a yapılacak imam hatip için olduğunu söylemiyor.Türkiye'de "hakimler" inandı ise Amerika'da da aynısı olmaz mı ?
  • quote:

quote:

quote:

Sahte ses kaydı oluşturuyorlar.ABD,15 Temmuzda yapamadığını bu yolla deniyor.Yalnız yanıldığı bir nokta var,Türkiye'nin %70 i Reis'in yanında.İstedikleri kadar debelensinler,bir avuç vatan haini ve kendileri dışında kimseyi bulacaklar yanlarında.

Hangi % 70

Anketlerde Ak partinin oyu %70 lere dayanmış durumda.15 Temmuzda da gördük.MHP li kardeşlerimiz zaten bizimle beraber,önemli olan ülkenin bekası, particilik değil. Devlet de artık biziz. Bunu iyi anlayan insanlar,sonunda yola geldiler.Kalan %30 ise zaten ülkeden gitmenin yollarını arıyor.

Yav he he

• quote:

Orijinalden alıntı: qwertyhellriser

quote:

quote:

quote:

Hangi % 70

Yav he he

Gerekirse %50 oy Alınır bir şekilde %80 e çıkartılır hiç meraklanma iyi partili kardeşim.

• quote:

ulan her şeyi anlarım da ulusal televizyona Reza'yı çıkarmak neyin nesiydi.böyle bir gaflet olur mu arkadaş

Ya bunlar ne desek az valla "mal" dicem kızacaklar. Hem herşeyi itiraf ederler, mesela cem küçükte itiraf etti.
    Hem rte benim kriptolu telefonumu dinlemişler derler hemde sesler montaj derler yazık gerçekten.

Ayrıca yıl olmuş 2017 adamlar 2.dünya savaşında telsizleri dinleyip o şifreli mesajları çözüyordu, şimdi neler yaparlar düşünün. Hemde telekomunu yabancıya satıyorsun herşeyini teslim ediyorsun sonra ağlıyorsun.
    Bu zamanda sende dürüst iş yap artık herkes biliyor telefonlar dinleniyor, mesajlar mailler biryerlere gidiyor, attığın her adım kayıt altında ama sen bunları bilerek hala çalma çırpma rüşvet alırsan haram yersen, haksızlık yaparsan elbet birgün önüne koyarlar şantajda yaparlar, ama temiz olsan kimse senin hatanı bulup sana karşı kullanmaz.

Ben bu hataları yapanları savunamam, ne yaparsa yapsınlar yargılanıp aklansınlar madem suçsuzlar.

A ZABER İTİRAFLARI!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merkur -- 17 Kasım 2017; 9:39:1 >

• alibeyindonanimhaberi A kullanıcısına yanıt
    Bak şuradan s.ktir git.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.