Şimdi Ara

Zaman da seyahat etmek imkansız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
1.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eğer bundan 300 yıl sonra zaman makinesi üretilseydi ve insanlar zaman da hop ileri hop geri gidiyor olsaydı kesinlikle bir Türk geçmişe dönüp bu aleti bize karaborsadan satardı,bu da benim teorim hadi bakalım:)

• satılmadığını nerden biliyorsun?
  • böyle bir şeyin saklanabiliceğini pek sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodf3sT

böyle bir şeyin saklanabiliceğini pek sanmıyorum

niye sanmıyorsun ?
  • Belki 300 sene sonra Türk soyu tükenmiştir..Amerikalılar yapmıştır zaman makinesini de, şimdi 51. bölgede üstünde araştırma yapıyolardır..hop ileri hop geri gidiyolardır? yada bi gün başbakanın karşısında belirip aniden suikast yapcaklardır..kim bilir :D böyle teorilerle biyere varamazsınız :) kültür ve bilim gerçeklere dayanır, kanıtlanabilen şeylere..
  • Öyle bir aleti olduğunu bende sanmıyorum.
  • Belki 300 sene sonra bulunur . saçmami
  • Zaman makinesi diye bir şey yapılamaz zaten. Fakat Einstein'in görelilik teorisini bilen arkadaşlarımız, zamanda seyahat etmenin mümkün olduğunu bilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Swamplord

Zaman makinesi diye bir şey yapılamaz zaten. Fakat Einstein'in görelilik teorisini bilen arkadaşlarımız, zamanda seyahat etmenin mümkün olduğunu bilirler.

görelilik teorisini biliyorum ama seyehat etmenin mümkün olduğunu bilmiyorum
    nasıl biraz açarmısınız
  • biliriz bilmez miyiz...

quote:

Orijinalden alıntı: The Swamplord

Zaman makinesi diye bir şey yapılamaz zaten. Fakat Einstein'in görelilik teorisini bilen arkadaşlarımız, zamanda seyahat etmenin mümkün olduğunu bilirler.
  • Hiç aklınız alıyor mu ya? Zaman ne demek ki; Zamanda yolculuk olsun.Her atom saniyesinde 1 ben varsak biz kaç kişiyiz?
  • Peki ya biz geleceği şu an oluşturuyorsak
  • [Deleted by Admins]
  • İşık hızında seyahat edersen geleceğe gidersin bu doğru tabi yolda başına bi iş gelmezse ama geri dönüşün mümkün değil yani imkansiz ışık hızına insanın ulaşması
  • quote:

Orijinalden alıntı: fofo

İşık hızında seyahat edersen geleceğe gidersin bu doğru tabi yolda başına bi iş gelmezse ama geri dönüşün mümkün değil yani imkansiz ışık hızına insanın ulaşması

nasıl
    diyelimki
    şimdi ışık hızında yola çıktık allahtan başımızada bir iş gelmedi
    geleceğe gidermiyiz
  • Sen 1 ışık yılı gidersin ama dünyada 100 sene geçmiştir. Sanırım arkadaş bunu kast etmiş, değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan02

Sen 1 ışık yılı gidersin ama dünyada 100 sene geçmiştir. Sanırım arkadaş bunu kast etmiş, değil mi?

ama farketmeyiz nasıl gitmiş olacaz
  • bu bölümde daha matrak adamlar var.. ya yapmayın be..(onlar kendini biliyor. kimse üstüne alınmasın)
  • hocam bırakın bu ayakları :)

quote:

Orijinalden alıntı: alikuşcu

quote:

Orijinalden alıntı: sinan02

Sen 1 ışık yılı gidersin ama dünyada 100 sene geçmiştir. Sanırım arkadaş bunu kast etmiş, değil mi?

ama farketmeyiz nasıl gitmiş olacaz
  • tanrı(lar) gerçekten gülmüşmüdür einsteina
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.