Şimdi Ara

Zalman ZM T2 Kasa icin micro atx anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amd fx 6300 islemci icin micro atx anakart tavsiye istiyorum, kasanin boyutlari 17x42.5x35cm. Kullanacagim islemci Amd fx 6300 ve islemci sogutucu arayisim devam ediyor, kasa yüksekligi bakimindan zorlaniyorum bu konuda.Her türlü yardiminizi bekliyorum :).Herkese simdiden Tesekkürler .Bu arada kasa 2-3 güne elime gelir simdilik netten buldugum fotolardan kullandim geldiginde daha yakin foto ekliyebilirim fikirleriniz icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lungar -- 23 Eylül 2013; 15:41:03 >

• Acil yardim

• quote:

Orijinalden alıntı: Lungar

Amd fx 6300 islemci icin micro atx anakart tavsiye istiyorum, kasanin boyutlari 17x42.5x35cm. Kullanacagim islemci Amd fx 6300 ve islemci sogutucu arayisim devam ediyor, kasa yüksekligi bakimindan zorlaniyorum bu konuda.Her türlü yardiminizi bekliyorum :).Herkese simdiden Tesekkürler .Bu arada kasa 2-3 güne elime gelir simdilik netten buldugum fotolardan kullandim geldiginde daha yakin foto ekliyebilirim fikirleriniz icin.

soğutucu xigamek preton mu ne lp bir soğutucu anakart olaraktahttp://www.vatanbilgisayar.com/Anakart/asus-m5a78l-musb3-m5a78l-musb3-amd-760gsb710-am3+-ddr3-2000mhz(oc)-usb-30-hdmi&dvi-anakart/productdetails.aspx?I_ID=64387 olabilir yada eksnen ova vs bak ordan bulabilirsain

• quote:

Orijinalden alıntı: pegasus1881

secenegın sınırlı 760g ve bazı nforce chıpsetlı anakartlar var sadece
    http://www.eksenbilgisayar.com/urun/gigabyte-78lmt-s2pt-amd-760g-soket-am3-ddr3-1066mhz-anakart.aspx
    http://www.eksenbilgisayar.com/urun/asrock-n68-vs3--fx-7025-amd-am3-ddr3-1600mhz-anakart.aspx
    http://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=95353
    sogutucu olarakta bunları ıncele
    http://www.eksenbilgisayar.com/urun/silverstone-lga775115511561366amd-cpu-sogutucu-sst-nt06-pro.aspx
    http://www.eksenbilgisayar.com/urun/xilence-black-hawk-amdintel-all-in-one-cpu-fan--coo-xpcpu4allbhc-.aspx

Tesekkürler cvp icin bende Gigabyte dusunuyorum ,aslinda asus alicaktim fakat korktum bir koc forumda fx islemcilerde sorun cikarttigini okudum micro atx anakartlarindan bahsediyorum tabi:).benim alacagim anakartta bu
    http://www.hardwareversand.de/articledetail.jsp?aid=66166&agid=1292&pvid=9m8f5xtsf_0&ref=27
    Tekrar tesekkürler ilginiz icin bir kac gun icersinde bu konu altinda sistemi kurarken yardimlariniz gerekebilir tekrar rahatsiz edecegim hoscakalin:))

• quote:

Orijinalden alıntı: KaGaNSaN

quote:

Amd fx 6300 islemci icin micro atx anakart tavsiye istiyorum, kasanin boyutlari 17x42.5x35cm. Kullanacagim islemci Amd fx 6300 ve islemci sogutucu arayisim devam ediyor, kasa yüksekligi bakimindan zorlaniyorum bu konuda.Her türlü yardiminizi bekliyorum :).Herkese simdiden Tesekkürler .Bu arada kasa 2-3 güne elime gelir simdilik netten buldugum fotolardan kullandim geldiginde daha yakin foto ekliyebilirim fikirleriniz icin.

soğutucu xigamek preton mu ne lp bir soğutucu anakart olaraktahttp://www.vatanbilgisayar.com/Anakart/asus-m5a78l-musb3-m5a78l-musb3-amd-760gsb710-am3+-ddr3-2000mhz(oc)-usb-30-hdmi&dvi-anakart/productdetails.aspx?I_ID=64387 olabilir yada eksnen ova vs bak ordan bulabilirsain

Dostum aslinda gigaybte ve asus arasindaydim fakat bu anakarttan korkuttular beni fx islemcilerle uyum sorunu oluyormus bir kac forumda okudum aslinda para olarak pek fark yok aralarinda ama iste uyum sorunu falan ugrastirmasin sonradan diye düsünerek Gigabyte almayi düsünüyorum.Sogutucu arastirmalarima devam ediyorum:) bu konu üzerinden sizden yardim taleplerim olabilir ,kasa geldikten sonra diger parcalari siparis edecegim.Tekrar görüsmek üzere ,ilginiz icin tesekkürler.

• quote:

quote:

quote:

Dostum aslinda gigaybte ve asus arasindaydim fakat bu anakarttan korkuttular beni fx islemcilerle uyum sorunu oluyormus bir kac forumda okudum aslinda para olarak pek fark yok aralarinda ama iste uyum sorunu falan ugrastirmasin sonradan diye düsünerek Gigabyte almayi düsünüyorum.Sogutucu arastirmalarima devam ediyorum:) bu konu üzerinden sizden yardim taleplerim olabilir ,kasa geldikten sonra diger parcalari siparis edecegim.Tekrar görüsmek üzere ,ilginiz icin tesekkürler.

işlemciyi alamdıysan fm2 ıtx bir anakart var onu al yanınada 7750 lp alıp cf yap iyi performansın olur

• KaGaNSaN K kullanıcısına yanıt
    islemciyi daha almadim kasayi siparis ettim kasa geldikten sonra ölcüp bicip ona göre diger parcalari alirim diye düsündüm.Simdi bu pc yi ben abim icin topluyorum bundan 2 sene önce ona msi gts 450 almistim 1 hafta falan kullandi sonra kutusunda yatti kart yani kart elimizde var alacagim parcalar islemci ve anakart birde islemci sogutucusu stok sogutucu cok ses ve isi acisindan iyi olmuyor biliyorsunuz.Kendisi benim Kadar oyun oynamiyor fakat yinede pc gerektiginde oynda oynatabilsin istiyorum tabi cok iyi bi performans beklemiyorum zaten kartin seviyesi belli ama suan Metro last light orta seviyede gayet akici oynatiyor .Sizden ricam simdi ben FX 6300 almayipta fm bir islemci alsam oyunlarda ayni performansi verirmi yada neden fm tercih edeyim sizce ?
  • quote:

islemciyi daha almadim kasayi siparis ettim kasa geldikten sonra ölcüp bicip ona göre diger parcalari alirim diye düsündüm.Simdi bu pc yi ben abim icin topluyorum bundan 2 sene önce ona msi gts 450 almistim 1 hafta falan kullandi sonra kutusunda yatti kart yani kart elimizde var alacagim parcalar islemci ve anakart birde islemci sogutucusu stok sogutucu cok ses ve isi acisindan iyi olmuyor biliyorsunuz.Kendisi benim Kadar oyun oynamiyor fakat yinede pc gerektiginde oynda oynatabilsin istiyorum tabi cok iyi bi performans beklemiyorum zaten kartin seviyesi belli ama suan Metro last light orta seviyede gayet akici oynatiyor .Sizden ricam simdi ben FX 6300 almayipta fm bir islemci alsam oyunlarda ayni performansi verirmi yada neden fm tercih edeyim sizce ?

6850 den fazla performans verecegini dusunuyorum 6850 ise gtx 460 seviyesinde bir kart ama kart zaten elindeyse masraf yapma ama kart sigmazsa dedigim gibi yapman hayrina olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

6850 den fazla performans verecegini dusunuyorum 6850 ise gtx 460 seviyesinde bir kart ama kart zaten elindeyse masraf yapma ama kart sigmazsa dedigim gibi yapman hayrina olur.

Tesekkür ederim. Kasa elime geldiginde anlasilacak hersey :) ama 6800 k fena deilmis cidden suan fiyati 120 euro 8670 ekran kartida dahili :) sessizlik bakimindan yer bakimindan harika olur ama elimdeki karti satmam gerekir kart sifir gibi gerci ama üzerinden baya bir modeller geldi gecti :) Hele bi kasa gelsin simdilik beklemedeyim ilgin icin cok tesekkürler

• quote:

quote:

quote:

Tesekkür ederim. Kasa elime geldiginde anlasilacak hersey :) ama 6800 k fena deilmis cidden suan fiyati 120 euro 8670 ekran kartida dahili :) sessizlik bakimindan yer bakimindan harika olur ama elimdeki karti satmam gerekir kart sifir gibi gerci ama üzerinden baya bir modeller geldi gecti :) Hele bi kasa gelsin simdilik beklemedeyim ilgin icin cok tesekkürler

Saatarsan phsyx karti olarak almayi dusunebilirim. Tabi iyi fiyat verirsen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• KaGaNSaN K kullanıcısına yanıt
    Yurtdisinda yasiyorum Dostum o bakimdan astari yüzünü gecer Tr ye göndermesiyle birlikte:).Büyük ihtimal kullanacagiz gibi duruyor ama bu A10 6800 k cok hosuma gitti tabi performansini bilmiyorum ama islemcinin icinde entegre bir ekran karti olayi cok güzel bana göre ama ben oyunlari genelde full hd cözünürlük oynuyorum yeterli gelecegini sanmam fakat islemci gücüde cok iyi gibi quad qore 4.4 ghz fiyatina göre.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.