Şimdi Ara

z5450 KURULUM YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    yeni z5450 aldım, bunu dvd player ıma ve bilgisayarıma nasıl bağlayacağımı bulamadım. dvd de optik çıkış yok, bilgisayardaki ses kartı da onboard dandik bişey, üç tane çıkışı var, mic, hoparlör vs.
    1.şimdi dvd ve bilgisayara bağlayabilmem için kutudan çıkan dışında bir kablo almalımıyım ve nasıl bağlamalıyım?
    2.optik ve coaxial kabloyu nasıl kulanabilirim? ne işe yarar? nasıl temin ederim?

bayaa uzak kalmışız teknolojiye, aydınlatacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler. evinde buna benzer bir sistemi olan ve fotoğraf gönderebilecek varsa çok iyi olur.
    (bu arada bilgisayar için audigy 2 zs siparişi verdim)

• dostum dediğin kadariyla anakartin 7,1 ch ses destekli değil. Yada 3 cıkısı olupda 7,1 channel ses cıkısı verende var boardinin markası ne ve 7,1 channel ses cıkısı varmı once bunları ogrenelim...

Oncelikle icinden coaxial e optic kablo cıkmıyor eger 2 bilesene baplayacaksan coaxial kablo alman gerekiyor. Audigy2 de coax ve analog cıkıs var ikisiylede bağlayabilirsin. Dvd playerindede büyük ihtimal coaxial cıkıs vardır sen ozaman audigy2 zs alınca bilgisayara analog dvd ye coaxial bağlacaksın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiDNiGhTKiSs -- 10 Mart 2007; 17:53:26 >
  • hocam sistemin hayırlı olsun ancak elindeki sistemler ile 5450 yi es zamanlı olarak hem dvd player da hem de bilgisayarında kullanman mumkun değil...cunku hem bilgisayarın hem de dvd player in soyledigin kadari ile sadece analog bağlantıya izin veriyor dolayısı ile ikjisinden birini tercih etmen ya da optic-coax cıkısı olan bir dvd player alman gerekli...

kaldı ki dvd player ini yenilemeni kesinlikle tavsiye ederim cunku dijital bağlantı ile dolby digital film izlemeni kesinlikle tavsiye edeerim sistemine asık olursun kesinlikle ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: filozif

selam;
    yeni z5450 aldım, bunu dvd player ıma ve bilgisayarıma nasıl bağlayacağımı bulamadım. dvd de optik çıkış yok, bilgisayardaki ses kartı da onboard dandik bişey, üç tane çıkışı var, mic, hoparlör vs.
    1.şimdi dvd ve bilgisayara bağlayabilmem için kutudan çıkan dışında bir kablo almalımıyım ve nasıl bağlamalıyım?
    2.optik ve coaxial kabloyu nasıl kulanabilirim? ne işe yarar? nasıl temin ederim?

bayaa uzak kalmışız teknolojiye, aydınlatacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler. evinde buna benzer bir sistemi olan ve fotoğraf gönderebilecek varsa çok iyi olur.
    (bu arada bilgisayar için audigy 2 zs siparişi verdim)

1-dvd playerının mutlaka koaksiyel çıkışı vardır.Koaksiyel bir kablo ile dijital bağlantı sağlayabilirsin.

2-üç adet stereo kablo ile(z5450 kutusunda olması lazım) ses kartını z5450 ye anolog olarak bağlayabilirsin.

• yardımlarınız için çok sağolun arkadaşlar, yeni ses kartım gelene kadar bilgisayara bağladım analog olarak. divx destekli ve optik çıkışlı bi dvd player da alıyorum inşallah en kısa zamanda.
  • hayırlı olsun kardeş
  • ilginiz ve güzel temenileriniz ayrıca teşekkürler arkadaşlar.
  • Güzel günlerde kullan dostum.Ayrıca ses kartın gelince set tam süper olacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.