Şimdi Ara

Z510 59-413189

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sizce bunu almalı mıyım genel olarak oyun oynar, film izlerim. En çok kafama takılan konu model oldu. Z510 ların bir çok alt modeli var galiba. Bu alt modellerde büyük farklar var mı nelere dikkat etmeliyiz?

• Alt model çok da Türkiye'de i5-4200M ve i7-4xxxM işlemcili iki modeli var genelde. RAM miktarları 4 - 6 - 8 olabiliyor. Sabit disk pek değişen model görmedim ama o da 500GB ya da 1 TB'lık bir model olabilir. Ha yurtdışında i3'lü, Pentium işlemcili; klavye aydınlatmalı, Blueray okuyuculu vs. çok daha fazla seçenekleri var.
    Alınır mı dersen yazılacak biraz bir şeyler var, en iyisi Lenovo Z510 konularını oku biraz.
  • gt740m li notebooklar z510. Günümüz oyunlarını medium açar , ileri dönük bir notebook değil ama en azından monster felan alın tam alın abra modellerinden 2.500 civarı . bunun dışında z510 alacaksanız işlemcinin 4200u olmamasına dikkat edin 4200m olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-z510-intel-core-i7-4702mq-22ghz-8gb-1tb-8-ssd-156-2gb-w8-notebook.html#genel-bakis Ben bunda karar kıldım ama varsa tavsiyeleriniz alabilirim. Açıkçası 2500 lira civarına da çıkmak istemiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.