Şimdi Ara

EKRANDA SİYAH LEKE (RESİMLİ) YARDIM LAZIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
26.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir sabah uyandım ekranımda hiçbirşey yoktu bilgisiayarım 10 aylık lenovo-3000-g530 markası siyah kücük bir leke gördüm ilk başta sildim sonra çıkmayınca bıraktım zamanla baya büyüdü şimdi başka bir yerde kücük bir leke çıktı tıpkı ilk çıkan gibi sebebi nedir bilgili arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim resimde görüdüğünüz gibi :/
     EKRANDA SİYAH  LEKE (RESİMLİ) YARDIM LAZIM

• deadpixelbuddy programını kurup bozuk piksel durumuna bakarmısınız.
  • Cengaver53 C kullanıcısına yanıt
    hemen bakıyorum cevap yazıcam
  • programi indirdim programdaki örnekde mavi ve siyahda beyaz nokta göstermiş ama bende bütün renklerde yukarda gönderdiğim renkteki gibi siyah şefaf gibi .
  • Programda o şekilde gözükür bozuk piksel mevcut sizde
    çaresi nedir peki beyfendi ?
  • Zamanla çoğalma gösterir çaresi ekran değişimi size demiş olduğum programda kaç tane bozuk piksel gösteriyor.
    paylaştığım resimdekiler var ekstradan başka yok
  • Gözede çok batıyor ekran değişiminden başka çare yok makine 10 aylık demişsiniz garantiye verin durumu öncelikle açıklayın ekran eğişimi yapılır.
    teşekkür ederim ilgilendiğin için.
  • ekran değişimine gerek yok bu videoyu tam ekran aç hızını arttır tekrarlamaya al bir hafta oyle kalsın düzeliyor ama hemen deil bendeki 4 ayda düzeldi ve bayaa vardı suan düzeldi .

• 3 gündür ara ara uyguluyorum. Bazi yerlerde Siyah lekeler yavaş yavaş açılmaya başladı. Çok teşekkür ederim. Ekranı değiştirecektim, çöp olmaktan kurtuldu. Resimleri eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalbiselim07 -- 8 Haziran 2021; 1:21:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi aynısı bendede oldu 1 2 ay sonra geçti ama başka bir köşede bay büyük çıktı ve hala duruyor abi çaresi laptop ise ekran iç temizliği pc ise ekran değişimi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.