Şimdi Ara

Yurtdışından cihazınız kaç günde gelir burdan öğrenin (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.600
Cevap
79
Favori
358.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: evandro42

Arkadaslar benim tahminim china postta grev diye veya sikisiklik falan yok.
    Ben 21 agstosta ayni saticidan (grace team- eternal) bi adet aurora 2 bir adet de window n70 siparis ettim. Aurora 30 agustosta yurt disina gonderildi ve 7 eylulde elime ulasti. N 70 ise eylul iki de yurt disina gonderildi ama hala turkiyeye giremedi. Ayni satici dan aldim urunler farkli ve durum bu. Bi de ayrica ayni gun kilif siparisi vardi. Numarayi verdiler ama yurt disina falan gonderilmedi. Durum bu. Bekliyoruz.

Neden böylee sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f.donanımx5

quote:

Ben 21 agstosta ayni saticidan (grace team- eternal) bi adet aurora 2 bir adet de window n70 siparis ettim. Aurora 30 agustosta yurt disina gonderildi ve 7 eylulde elime ulasti. N 70 ise eylul iki de yurt disina gonderildi ama hala turkiyeye giremedi. Ayni satici dan aldim urunler farkli ve durum bu. Bi de ayrica ayni gun kilif siparisi vardi. Numarayi verdiler ama yurt disina falan gonderilmedi. Durum bu. Bekliyoruz.

Neden böylee sizce

İlk aklima gelen urun stogu; ama gonderildi diyor. Gumruge takilsa herhalde haberim olurdu. Ben son gune kadar bekleyecegim cunku 20$ lik cupon kullandim.

• Aliexpreste geri sayim doldktan sonra mi para iadesi istyebiliyoruz yoksa bu süre icerisinde mi? 40 günün dolmasna 6gün kadar kaldi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: f.donanımx5

quote:

Neden böylee sizce

İlk aklima gelen urun stogu; ama gonderildi diyor. Gumruge takilsa herhalde haberim olurdu. Ben son gune kadar bekleyecegim cunku 20$ lik cupon kullandim.

Eylül 2de ckan bütün postalar belirsiz niyeyse

• Ya çin postasında bi sıkıntı var yada bizim pim de . Bugün ptt yi aradım paketiniz henüz yurt dışından giriş yapmamış diyor ama neye dayanarak dedi bilmiyorum insanı tabletinden soğutuyorlar valla .

• Takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramses88

ayın 7 sinde kargoya verilen ürünüm yurtdışına sevkedildi ibaresi olmadan bugün türkiyeye giriş yaptı. gümrüğe takılmazsa 2 güne elimde :)

bizde sadece yurtdışına sevkedildi yazdı sadece daha beklıyoz aynı zamandan beri
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_mhnds

Ya çin postasında bi sıkıntı var yada bizim pim de . Bugün ptt yi aradım paketiniz henüz yurt dışından giriş yapmamış diyor ama neye dayanarak dedi bilmiyorum insanı tabletinden soğutuyorlar valla .

http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta-yd_yeniweb.php

Yukarıdaki linke dayanarak söylüyorlar. Ben görüştüğümde sormuştum, siz de bakabilirsiniz dediler. İyi sağolun dedim kapattım.

• Daha önceki aldığımda ptt ye uğramıştım farklı bi sistemden bakmıştı adam bi adım daha güncel bilgiye sahipti 3-4 saat sonra sistemde gözükmüştü o bilgi ama merkezi bi pttydi .

• aynı gün kargolanan ve aynı gün ptt sitesine düşen(lanetli 2 eylül) kargolarımdan değersiz olanı - kılıf - geldi, tablet hala türkiyeye giremedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan9999

aynı gün kargolanan ve aynı gün ptt sitesine düşen(lanetli 2 eylül) kargolarımdan değersiz olanı - kılıf - geldi, tablet hala türkiyeye giremedi.

Cinden yurt disina gonderilme tarihleri de aynimiydi acaba sizin urunlerin?

• quote:

quote:

aynı gün kargolanan ve aynı gün ptt sitesine düşen(lanetli 2 eylül) kargolarımdan değersiz olanı - kılıf - geldi, tablet hala türkiyeye giremedi.

Arkadaşlar benimki 13 eylülde yurt dışına sevk edildi hala aynı

• Arkadaşlar merhaba,

Aliexpress'deki satıcıma paketim için endişe ettiğimi ve bir haftadır traking sitesinde herhangi bir gelişme göremediğimi yazdım.
    Sanki yazmamı beklermiş gibi, bugün itibariyle yeni kayıt girmişler.
    Paket Türkiye'ye girmiş en nihayetinde.
    Umarım bundan sonraki aşamalarda bir sıkıntı olmaz.

Paketini bekleyen arkadaşlar sizde bir bakın isterseniz takip sitelerine sizlerde de bir hareketlilik olabilir bugünlerde.

Hepinize selam ve saygılarımı sunuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dxvxn

Arkadaşlar merhaba,

Aliexpress'deki satıcıma paketim için endişe ettiğimi ve bir haftadır traking sitesinde herhangi bir gelişme göremediğimi yazdım.

Paketini bekleyen arkadaşlar sizde bir bakın isterseniz takip sitelerine sizlerde de bir hareketlilik olabilir bugünlerde.

Teşekkürler bilgileriniz için hocam.... Ben her saate 1 takip ediyorum ama hep yurt dışına sevk edildi yazıyor ayın 13 unden beri

• arkadaşlar sorumu yinelemek istiyorum. aliexpreste süre dolduktan sonra dispute açabiliyormuyuz. yoksa bu süre içerisinde mi açmamız lazım 6 günüm kaldı ve hala türkiye ye giriş yapmadı bukadar beklemişken 6günü de doldurmak istiyorum açıkcası yalnız dispute hakkımı kaybedermiyim. yok mu bir bilgisi olan?
  • quote:

Arkadaşlar merhaba,

Sizin paket ne zaman yurt dışına sevk edildi olarak gözükmüştü.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_mhnds

quote:

Arkadaşlar merhaba,

Sizin paket ne zaman yurt dışına sevk edildi olarak gözükmüştü.

Bugün PTT sitesinde,
    8/09/12 06:10 2012-09-18 06:10:23 Receive item at office of exchange (Inb) Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi TÜRKIYE
    olarak gözüküyor.

Kısa bir kronoloji ile özet geçersem:
    sipariş tarihi 23 Ağustos
    kargoya veriş ve traking numarası alış tarihi 26 Ağustos
    çin takip sitelerinde 29 ağustos kabul işlemi, 4 eylül'den 17 eylül'e kadar "Transportation"
    18 eylül itibariyle Türkiye'ye giriş yapmış.

• Benimkide 11i olarak gözüküyor haftaya ancak giriş yapıcak demek beklemekten başka yapacak şey yok .

• quote:

quote:

aynı gün. hatta, tablet gece 3te, kılıf 10da kaydedilmiş.
  • Benim tabletinde gelmesine az kaldı sanırım. Türkiyeye giriş yapmış. Ayrıyeten aldığım kılıf falan onlarla ilgili kargo bilgisi yok.

09/09/12 03:58 2012-09-09 03:58:00 Receive item from customer (Otb) Gonderi musteriden alinmistir CHINA (Yurt Disi)
    10/09/12 09:39 2012-09-10 09:39:00 Insert item into bag (Otb) Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) CHINA (Yurt Disi)
    18/09/12 09:12 2012-09-18 09:12:15 Receive item at office of exchange (Inb) Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi TÜRKIYE
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.