Şimdi Ara

Yurtdışından cihazınız kaç günde gelir burdan öğrenin (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.600
Cevap
79
Favori
358.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: umutkop

quote:

Orijinalden alıntı: ygtgdc

arkadaşlar 15 inde kargoya verildi bu durum normalmidir sizce?

Yurtdışından cihazınız kaç günde gelir burdan öğrenin

Takip numarasını bi daha girmeyi dene harf harf rakam rakam. Gene aynı şey çıkıyorsa geçmiş olsun arkadaş.

Benim kargom için çin takip sitesinde "Sep 4, 2012 1:46:00 PM Status:Departure from outward office of exchange", durum için "Transportation", Location:BEIJING olarak gözüküyor. PTT sitesinde ise hiç kayıt yok.
    "Geçmiş olsun arkadaş" demekle ne tür bir durumu anlatmak istedin, biraz açıklarsan memnun olurum..

• Benim 24 ağustosta BIC'den aldığım tabletim 31 ağustostan beri yurt dışına sevk edildi şeklinde gözüküyor, bügün 15 gün oldu halen aynı Paypal Dispute açtım Status History'de Refund kaydı eklendi paranın iadesini bekliyorum, sanırım paket kayboldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EYgt -- 15 Eylül 2012; 11:40:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EYgt

Benim 24 ağustosta BIC'den aldığım tabletim 31 ağustostan beri yurt dışına sevk edildi şeklinde gözüküyor, bügün 15 gün oldu halen aynı Paypal Dispute açtım Status History'de Refund kaydı eklendi paranın iadesini bekliyorum, sanırım paket kayboldu.

Hocam en iyisini yaptınız benimkide, 3 gün önce yurt dışına sevk edildi normal şartlarda ne zman tr ye ulasır hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f.donanımx5

quote:

Benim 24 ağustosta BIC'den aldığım tabletim 31 ağustostan beri yurt dışına sevk edildi şeklinde gözüküyor, bügün 15 gün oldu halen aynı Paypal Dispute açtım Status History'de Refund kaydı eklendi paranın iadesini bekliyorum, sanırım paket kayboldu.

Hocam en iyisini yaptınız benimkide, 3 gün önce yurt dışına sevk edildi normal şartlarda ne zman tr ye ulasır hocam

Valla Aliexpress'den aldığım tüm tabletler en geç 7 gün içinde Türkiye'ye giriş yapmıştı, sizinde hemen hemen o kadar sürer diye tahmin ediyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Valla Aliexpress'den aldığım tüm tabletler en geç 7 gün içinde Türkiye'ye giriş yapmıştı, sizinde hemen hemen o kadar sürer diye tahmin ediyorum.

Hocam ben sanalpazar da bir satıcı arkadaş tan aldık nerden aldığını bilmiyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam ben sanalpazar da bir satıcı arkadaş tan aldık nerden aldığını bilmiyorum

Arkadaşlar 2-3 haftada gelmesi normal, 15 günde gelmedi diye hemen dispute açmaya gerek yok bence. şu sıralar ben dahil çok kişinin 15 gündür ptt sayfasına takip kaydı hala düşmedi, demek ki bir yoğunluk var. Paketler muhtemelen Türkiye'ye giriş yapmıştır fakat henüz işleme alınmamışlardır. Sabretmekte fayda var ne de olsa devlet postası ile geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dxvxn

quote:

quote:

Takip numarasını bi daha girmeyi dene harf harf rakam rakam. Gene aynı şey çıkıyorsa geçmiş olsun arkadaş.

Benim kargom için çin takip sitesinde "Sep 4, 2012 1:46:00 PM Status:Departure from outward office of exchange", durum için "Transportation", Location:BEIJING olarak gözüküyor. PTT sitesinde ise hiç kayıt yok.
    "Geçmiş olsun arkadaş" demekle ne tür bir durumu anlatmak istedin, biraz açıklarsan memnun olurum..

http://wiki.answers.com/Q/What_is_the_meaning_of_departure_from_outward_office_of_exchange

Burası sana yardımcı olacaktır.

• arkadaşın kargosu 15inde verilmiş,28nde İstanbula gelmiş. paniğe gerek yok. gümrüklerde yoğunluk var, gecikme normal. benimki de 3 eylülde ptt sitesine düştü "departure from outward office"etc. haftaya cuma gibi gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgay75x

quote:

Orijinalden alıntı: tshoba

21/08/12 03:44 2012-08-21 03:44:00 Gonderi musteriden alinmistir CHINA (Yurt Disi)
    02/09/12 13:17 2012-09-02 13:17:00 Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) CHINA (Yurt Disi)

benimkide bu durumda ve bugün 14ü oldu hala türkiyeye giriş yapmamış durumda. acaba gümrüğe takılma durumu var mı.

02/09/12 13:06 2012-09-02 13:06:00 Insert item into bag (Otb) Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) CHINA (Yurt Disi)

Ne tesadüf. Benim kargo da aynı dakikalarda kargolanmış.

evet aynı partide seyahat ediyorlar galiba ama hala ses seda yok aynı bilgiler. henüz Türkiye ye giriş yapmadı

• quote:

quote:

quote:

Ne oldu hocam, bi gelişme var mı ?

• Ben kargomda henüz bir gelişme yok, yurtdışı takip sitesinde aynı yazılar duruyor, PTT'de de hiç kayıt yok !
    Endişelenmiyeyim diyorum ama bilmiyorum nereye kadar.
    Aliexpress'de "confirm order received" ve "open dispute" seçenekleri için geri sayım sayaçı 17 gün gösteriyor.
    Hayırlısı diyorum şimdilik, olurda PTT'ye hiç kayıt düşmeden kargo gelir mi diye fantastik düşünceler zaman zaman beynimin bir köşesini süslüyor
  • quote:

Ben kargomda henüz bir gelişme yok, yurtdışı takip sitesinde aynı yazılar duruyor, PTT'de de hiç kayıt yok !
    Aliexpress'de "confirm order received" ve "open dispute" seçenekleri için geri sayım sayaçı 17 gün gösteriyor.
    Hayırlısı diyorum şimdilik, olurda PTT'ye hiç kayıt düşmeden kargo gelir mi diye fantastik düşünceler zaman zaman beynimin bir köşesini süslüyor

Kardes bende fire sipariş ettim ama millet çok moralimi bozuyor yok niye Flame almadin... Bazilari diyor fire de sorunlar var vs vs vs artık fire elime geçsin kutusunu acmadan hemen satabilirsem teknofarktan cube u30gt alabilirim

• quote:

olurda PTT'ye hiç kayıt düşmeden kargo gelir mi diye fantastik düşünceler zaman zaman beynimin bir köşesini süslüyor

aynen. bu arada aliexpress'de benim geri sayım 7 güne kadar düştü belki teselli olur senin için
  • Sanırım bu aralar çok yoğunlar benim pakette ayın 11 inden beri yurt dışına sevk edildi olarak gözüküyor hayırlısı olsun bizim tabletler araya gitmesinde normalde en geç
    3-4 gün sonra düşmesi lazımdı biraz daha bekleyelim bakalım bende bi sıkıntımı var diye telaşlanmıştım meğerse herkes için geçerliymiş .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_mhnds

Sanırım bu aralar çok yoğunlar benim pakette ayın 11 inden beri yurt dışına sevk edildi olarak gözüküyor hayırlısı olsun bizim tabletler araya gitmesinde normalde en geç
    3-4 gün sonra düşmesi lazımdı biraz daha bekleyelim bakalım bende bi sıkıntımı var diye telaşlanmıştım meğerse herkes için geçerliymiş .

Benimkide ayın 13 unde yurt dışına sevk edildi bakalım daha aynı

• bende aliexpress den ayın 10 da takip numaramı aldım u30gt mini için ,, bu gün itibari ile iki sirkettete kayıt bulunamadı yazıyor

sorum su

19 eylül 2012 kadar itirazım olmassa ödeme satıcının hesabına gececektir gibisinden bir uyarı var

bu süreyi uzatmak yada itiraz etmek nasıl oluyor

teşekkürler
  • ayın 7 sinde kargoya verilen ürünüm yurtdışına sevkedildi ibaresi olmadan bugün türkiyeye giriş yaptı. gümrüğe takılmazsa 2 güne elimde :)
  • quote:

Ben kargomda henüz bir gelişme yok, yurtdışı takip sitesinde aynı yazılar duruyor, PTT'de de hiç kayıt yok !

Bende hep dedim belki PTT de işlem görmeden elime ulaşır diye ama olmadı , bugün para iadesi aldım

• Arkadaslar benim tahminim china postta grev diye veya sikisiklik falan yok.
    Ben 21 agstosta ayni saticidan (grace team- eternal) bi adet aurora 2 bir adet de window n70 siparis ettim. Aurora 30 agustosta yurt disina gonderildi ve 7 eylulde elime ulasti. N 70 ise eylul iki de yurt disina gonderildi ama hala turkiyeye giremedi. Ayni satici dan aldim urunler farkli ve durum bu. Bi de ayrica ayni gun kilif siparisi vardi. Numarayi verdiler ama yurt disina falan gonderilmedi. Durum bu. Bekliyoruz.

• ayın 12sinde takip kodumu aldım 17track.net die bir adresde gözüküyor ama pttnin takip sitesinde hala gözükmedi nedne acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.