Şimdi Ara

Yurtdışından cihazınız kaç günde gelir burdan öğrenin (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.600
Cevap
79
Favori
358.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler hocam. Şimdiki son durum bu şekilde iyice kafam allak bulak oldu. P.tesi bi ulaşmaya çalışayım gene kendilerine...((:

İSTANBUL(AVR)/BAKIRKÖY İST.ULUSLARARASI PİM 25/04/2015 07:57:02 PTT İşyerine Geldi
    İSTANBUL(AVR)/BAKIRKÖY İST.ULUSLARARASI PİM 25/04/2015 07:57:02 PTT İşyerine Geldi
    İSTANBUL(AVR)/BAKIRKÖY İST.ULUSLARARASI PİM 26/04/2015 02:37:12 Torba Kapandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: teneke_kupa

Teşekkürler hocam. Şimdiki son durum bu şekilde iyice kafam allak bulak oldu. P.tesi bi ulaşmaya çalışayım gene kendilerine...((:

İSTANBUL(AVR)/BAKIRKÖY İST.ULUSLARARASI PİM 26/04/2015 02:37:12 Torba Kapandı

Bundan sonra gitmesi gereken asıl bölgeye sevk edilir diye tahmin ediyorum. Zeytinburnu şubesine gönderip geri alıyorlar nedense, ters bir durum yok gibi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar resimde de görüleceği gibi 13 nisanda Çinden Türkiyeye sevk edilen kargom aradan geçen 14 gün boyunca hiçbir tepki vermemiştir.Sizce endişelencek bir durum söz konusu mudur yoksa rutin bir olay mıdır? Bu arada kargo China Post ile gönderildi.
     Yurtdışından cihazınız kaç günde gelir burdan öğrenin
  • cortez1989 C kullanıcısına yanıt
    hayır 14 nisanda sevk edilmemiş çinde uçak bekliyor kargo,

12 mayısa kadar bekliyceksin girişi kayıdı gözükmüyorsa türkiyede dispute açıcaksın 30gün yapıyor tam, haktalepleri zaman alıyor 10-15 günde uzlaşma süresi vericeker anlaşmanız için bu süre içinde kargon halen türkiyede gözükmezse otomatik paran iade olur

12 günde param iade edildi paypaldan 42 günde ulaşmadı 21$ lık üründü

5-6$ lık bişeyse ugraşmaya degmez gelir geçte olsa patırtı çıkarmaya gerek yok 2,5 ay içinde maksimum çogu zart siparişler veriyor kılıf usb led ışık koruyucu cam filmi vs için degmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFruit -- 27 Nisan 2015; 21:03:49 >
  • arkadaşlar 12 martta sipariş verdiğim kargo 19 mart tarihinde uçağa alındı. o günden beri hareket yok PTT çin postası ile gelen kargolarda tamamen keyfine göre davranıyor. 3 kez şikayet açtım. bana zaten durum normal değil. özür dileriz demekten başka cevap vermediler. bütün kargoların gecikme sebebi İstanbul'da bekletilmeleri. PTT işi yavaşlatıyor. uçakla gelen kargolar bekletiliyor. bu durum sadece çin postası ile gelenlerde var.
  • cortez1989 C kullanıcısına yanıt
    14.4 tarihinde uçakta bu kargo. İstanbulda bekliyor kesin olarak. PTT ne zaman işlem yaparsa o zaman kaydını görürsün.
  • Yardımcı olabilicek var mı Uzun Zamandır ''Gönderi Yurt Dışına sevk edildi'' yazıyor. Normalde en fazla 5 gün sürmesi gerekiyormuş. acaba bir problem mi var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi checkmate34 -- 29 Nisan 2015; 18:26:19 >
  • 17postservice den kargoyu takip ettiğimde maraşa geleli on gün olmuş ama bana ulaşmadı PTT kargo takip de numarada çıkmıyor yardımcı olabilir misiniz track no 610925343330

• quote:

Orijinalden alıntı: checkmate34

Yardımcı olabilicek var mı Uzun Zamandır ''Gönderi Yurt Dışına sevk edildi'' yazıyor. Normalde en fazla 5 gün sürmesi gerekiyormuş. acaba bir problem mi var ?

4/18/2015 bu tarihin üstüne 30 gün say geriye dogru 11 gün geçmiş 19 günde glemezse türkiyeye hak talebiyle dispute açıcaksın

gene 10-20 gün arasında uzlaşma ve araştırma süresi eklenicek 45-50 gün bekleyceksin herşekilde

satıcı ve satın aldıgın yerdeki sistem emin olucak ürün 45-50 günde eline geçip geçmedigi gibisinden kolay degil malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFruit -- 29 Nisan 2015; 18:38:07 >

• iFruit kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • checkmate34 C kullanıcısına yanıt
    dostum bende 17 nisanda kargoya verilmişti dün gelmiş şimdi yurtiçi gönderi görünüyor muhtemelen bi kaç güne gelir.
  • Arkadaşlar iki tane saat almıştım gümrüğe takılmış.

Gelen yazıda tarafınıza bir adet koli gelmiş olup GÜMRÜK MUAYENESİNDEN geçeceğinden ambrarımıza alınmıştır. Kolinizi 7 gün içerinde bizzat gelip teslim almanız aksi taktirde geri iade edilecektir. Diyor.

Ne yapmalıyım gidip alınca ne olur ücret öder miyim neden böyle oldu...

• arkadaşlar RS ile başlayıp NL ile biten kargonuzu takip edebileceğiniz siteyi buldum. bende aliexpressden ürün aldım. ara tara derken
    nihai sonuca ulaştım.

site : http://www.postnl.post/

sağda ortada MAIL TRACE TRACK takip numaranızı yazacagınız kutu mevcut.

page
    of
    shipments
    Date Status of Shipment Country of Destination
    24-04-2015 04:20 The item is pre-advised TURKEY
    A signature is required upon delivery of this item.
    Shipment details: RS*********NL

Registered Mail
    The item is pre-advised
  • FUAT775 F kullanıcısına yanıt
    İçimi rahatlattın sağol :)
  • checkmate34 C kullanıcısına yanıt
    arkadaş benim kargomda seninkinden bir ay önce verildi ama hala ses yok. nerdeyse tam biray sonraki kargom geldi. hiç belli olmuyor. süre dolacağı güne kadar sabırla bakacaksın. süre dolana kadar ses yoksa dispute açacaksın. sabırlı olman gerek
  • emre-29 kullanıcısına yanıt
    bedeli 100 dolardan fazla ise %20 gümrük ödersin. satın alma sayfana bakarlar. yada kredi kartı ödemesini isterler.
  • merden57 M kullanıcısına yanıt
    Haklısın ne kadar kafaya takarsan sorunda o kadar büyüyor en iyisi sabırla ptt nin aramasını beklemek :)
  • RN620945156CN takip numaram pttnin sitesinden devamli bakmama ragmen hep guzergah uzerinde diyordu bugunde site guncellemede oldugu icin bakamadim.baska bir siteden baktim asagiya resim eklemeyi becerebilirsem resimdeki gibi son durum.tam anlayamadim yardimci olabilicek biri varmi?
     Yurtdışından cihazınız kaç günde gelir burdan öğrenin]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marmenoir -- 2 Mayıs 2015; 19:47:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orjinal halide bu sekilde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar takip no bu şekilde 44036135194, 24 nisan da kargoya verildi ürün hiçbir sonuca ulaşamıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.