Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (1820. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.228
Cevap
1.402
Favori
2.579.487
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18181819182018211822
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ercan_wrc

quote:

Orijinalden alıntı: Leaderjack1

quote:

Orijinalden alıntı: veliusta

quote:

Orijinalden alıntı: demayc

Tasarruflu ampullerin yerini almaya başlayan Daha da tasarruflu olduğu söylenen LED AMPUL'lerden alıp kullanan, öneren arkadaşlar var mı?
    En ucuz LED ampul 12-13 TL den başlıyor..
    Ali' de 2-3$ arası...

1- Beyaz değil de Gün ışığı (Day Night) verenlere bakıyorum.. Beyazlar Floresan gibi oluyor,
    Satıcılarda WHİTE - WARM WHİTE diye geçenler konusunda fikri olan?

2- Bir de bazılarında Ortadan duy kısmına doğru koruma-ızgara gibi bir bölüm var (1. LİNK),
    bazılarında yok, olmayanlar da 360 derece ışık verir falan diyor? (2.LİNK)

Ben E27 duylu 5-15W arası Order'ı yüksek 2 tane buldum ama, sizlerden önerisi olan var mı?

LED AMPULLER - 1

LED AMPULLER - 2

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

Bir elektronikçi olarak söylüyorum, LED lambalar tasarruflu değil.
    Sebebi çin malı olmamaları. En fazla 1 sene kullanabilirsin.
    İlla alacam diyorsan Phillips marka gibi bilindik birşey al.

Aynen öyle tasarruf hikaye . max 1 sene kullanırsınız elektrik sarfiyatıda dandik mallarda daha cok olur eger illa alıcam diyorsanız kullanım ölcer bi aletle 1 saatlik kullanımı ölcün

Merhaba

ben çinden 10 adet led aldım yaklaşık 6-7 aydırda kullanıyorum lümen değeri ve ışık şiddeti yeterli tasarruf konusunu bilemiyorum çünkü ölçüm yapmak gerekli, peki neden tasarruflu değil? açıklama yaparmısınız? mantıken 3-5w çeken bir led ile 12-15w çeken tasarruflu ampül nasıl tasarruf sağlamıyor anlamış değilim.

3-5w çeken led'ler lumen değerleri doğruysa en fazla gardrop aydınlatabilir. 900 lumen için en az 12-15w konuşuluyor ki onla da büyük bir oda da yeterli aydınlatma sağlanamaz. Şu an kaliteli bir markanın 22w/1570 luman tasarruflu ampulünü kullanıyorum, 5000 saat ömür söz konusu. Fiyatı da 15 TL civarında. 2 sene civarında kullanacağım yani bunu. Zaten led 1 senede bozulursa hiçbir tasarruf söz konusu olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kafası Güzel Adam

lan yemin ediyorum ben şikayet edince bişey yapmıyor bu admin bozuntuları beni şikayet edince ceza yiyorum adalet yok bu forumda adminsiz olsa daha iyi olur

Şikayet ettim bakalim ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TRojka kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla iyi bir aydınlatma için 10 metre kare için 1000 lumen gerekiyor, bunun için ampul alırken

kaç kw dan ne kadar lumen üretiyora bakmak tasarruf konusunda daha anlamlı oluyor ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

11.11 de timezone adlı satıcıdan alınan saati gelen var mı?

Evet geldi benim 2 gün önce sh152 ve sh105 modeller ama sh152 ekran köşesi catladı kalitesiz cam
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRojka

quote:

Orijinalden alıntı: ercan_wrc

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: veliusta

quote:

Orijinalden alıntı: demayc

Tasarruflu ampullerin yerini almaya başlayan Daha da tasarruflu olduğu söylenen LED AMPUL'lerden alıp kullanan, öneren arkadaşlar var mı?
    En ucuz LED ampul 12-13 TL den başlıyor..
    Ali' de 2-3$ arası...

1- Beyaz değil de Gün ışığı (Day Night) verenlere bakıyorum.. Beyazlar Floresan gibi oluyor,
    Satıcılarda WHİTE - WARM WHİTE diye geçenler konusunda fikri olan?

2- Bir de bazılarında Ortadan duy kısmına doğru koruma-ızgara gibi bir bölüm var (1. LİNK),
    bazılarında yok, olmayanlar da 360 derece ışık verir falan diyor? (2.LİNK)

Ben E27 duylu 5-15W arası Order'ı yüksek 2 tane buldum ama, sizlerden önerisi olan var mı?

LED AMPULLER - 1

LED AMPULLER - 2

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

Bir elektronikçi olarak söylüyorum, LED lambalar tasarruflu değil.
    Sebebi çin malı olmamaları. En fazla 1 sene kullanabilirsin.
    İlla alacam diyorsan Phillips marka gibi bilindik birşey al.

Aynen öyle tasarruf hikaye . max 1 sene kullanırsınız elektrik sarfiyatıda dandik mallarda daha cok olur eger illa alıcam diyorsanız kullanım ölcer bi aletle 1 saatlik kullanımı ölcün

Merhaba

ben çinden 10 adet led aldım yaklaşık 6-7 aydırda kullanıyorum lümen değeri ve ışık şiddeti yeterli tasarruf konusunu bilemiyorum çünkü ölçüm yapmak gerekli, peki neden tasarruflu değil? açıklama yaparmısınız? mantıken 3-5w çeken bir led ile 12-15w çeken tasarruflu ampül nasıl tasarruf sağlamıyor anlamış değilim.

3-5w çeken led'ler lumen değerleri doğruysa en fazla gardrop aydınlatabilir. 900 lumen için en az 12-15w konuşuluyor ki onla da büyük bir oda da yeterli aydınlatma sağlanamaz. Şu an kaliteli bir markanın 22w/1570 luman tasarruflu ampulünü kullanıyorum, 5000 saat ömür söz konusu. Fiyatı da 15 TL civarında. 2 sene civarında kullanacağım yani bunu. Zaten led 1 senede bozulursa hiçbir tasarruf söz konusu olmuyor.

biz işyerinden 6-7 arkadaş aynı satıcıdan aşağıdaki ledin 5w olanını aldık 450lümen diyor. önce 5 adet aldım. benim düşüncem ışık yetersiz kalırsa kiler banyo wc için kullanırım sonraki siparişimde 9w falan alırım diye düşündüm sonra gelen ampülleri oda da denedim gayet yeterli aydınlatma sağladı ve 5 tane daha aldım zaten yorumlara baktığımda herkes beğenmişti. dediğim gibi haziranda almışım ben 6 ayı geçmiş hala patlayan eden yok arkadaşlarımda aynı şekilde memnun. gariptir elimdeki philips 11w tasarruflu ampülden daha güzel aydınlatıyor ama açısı küçük kalıyor yani tavanı basık olan evde işe yaramayabilir. ışık açısı genişledikce zayıflıyor tabiki ama benim için yeterli ışığı sağlıyor. şimdi bu ampül tasarruf sağlamıyor mu?

http://www.aliexpress.com/item/5pcs-lot-led-bulb-lamp-High-brightness-E27-5W-7W-9W-2835SMD-Cold-white-warm-white/989559187.html

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Baya guzelmis hocam yeni metod. Daha siparisi vermeden geliyor
    Saka bir yana saticiya durumu bildirin,vermis oldugu numaranin,teslim edilmis kargonun takip numarasi oldugunu belirtin.

• wenser W kullanıcısına yanıt
    Selam hocam. Bu invicta saatini hangi siteden siparis verdiniz? Kargo durumunda 95 usd geçtiği için vergi ne kadar aldılar? %100 orjinal urunmudur?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

11.11 de timezone adlı satıcıdan alınan saati gelen var mı?

Evet geldi benim 2 gün önce sh152 ve sh105 modeller ama sh152 ekran köşesi catladı kalitesiz cam

Herkesin ki gelmiş benimkinde hareket bile yok :)

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim yalan hocam o öyle yanwen gibi biriside yazmıştı bilen varsa düzeltsin satıcıya hiç yazma hocam.. benimde yanwen kasım 12 de TR Havaalanı demiş dün geldi pakettede 12 kasım yazıyordu doğru bilgiler yani, ama artık 12 de mi paketlenmiş havaalanı gösteriyor bilmem ama bu 17postservice de sıkıntılı biri daha yazmıştı çünkü.. TR içi takip edilmiyor tıpkı yanwen gibi..
  • Mavi chelsea formam bugün elime ulaştı.11 Kasımda sipariş geçmiştim satıcı 27sinde hongkong postası ile gönderdi bugün geldi.Mobil indirim ile 10.66 $ a geldi.İzlenimlerim yüksek kalite malzemeden yapılmış lakin xl vermiştim sanki büyük geldi uzun biraz streç sevdiğim için galiba boy 1.88 kilo 78.Öndeki yazının silinme ihtimali var kullanınca görücez.Logolar işleme,numara ve isim kaliteli yapıştırma.İnter forması almayı düşünüyorum L benden sipariş verim gelince paylaşırım.

http://www.aliexpress.com/snapshot/6343983676.html?orderId=64620951245286

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

• nebula72 N kullanıcısına yanıt
    Aynı saat bende de var. Saati tam kurdum masaya koydum ve hiç ellemedim tam 36 saat çalıştı, kolda otomatik kurulduğu için daha uzun süre çalışır. Hiç geri kalma söz konusu olmadı, yinede 2 günde bir elle kurmak iyidir.
  • 49/59 luk kuponum duruyor hala satıcı hala mesaja cevap vermedi mesajda kuponun gerçek olup olmadığını ürünleri gönderip göndermeyeceğini sordum hala cevap vermedi çoğunun gönderdi ama ne gönderdi takı toka göndermesin

• Arkadaşlar ilk defa yurtdışından alışveriş yaptım yardım edebilir misiniz?

NFC'li Google Cardboard'u güvenilir gözüken bir satıcıdan china post ile kredi kartına bağlı ön ödemeli sanal kart ile aldım. Para çekildi karttan. 24 saat içinde ödeme onayı verilecektir diyor.

Artık bir şey yapmama gerek var mı? GÜmrük vb. takılır mı? Tek yapmam gereken beklemek mi?

Teşekkürler.
  • Kafası Güzel Adam kullanıcısına yanıt
    RI268099635CN takip no ile kargoya vermiş bugün. sende bi gelişme varmı? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lineco kullanıcısına yanıt
    Benimde kargoya verilmiş ama içinden çar çaput çıkar diye bekliyorum
  • airmax satan satıcı arıyorum..
  • smartwatch lx36

Akıllı saati bugün teslim aldım birazdan inceleme paylaşırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: KinqElessar

Arkadaşlar ilk defa yurtdışından alışveriş yaptım yardım edebilir misiniz?

NFC'li Google Cardboard'u güvenilir gözüken bir satıcıdan china post ile kredi kartına bağlı ön ödemeli sanal kart ile aldım. Para çekildi karttan. 24 saat içinde ödeme onayı verilecektir diyor.

Artık bir şey yapmama gerek var mı? GÜmrük vb. takılır mı? Tek yapmam gereken beklemek mi?

Teşekkürler.

aldığın ürün 150 dolardan fazlaysa takılır artı telefonda takılır. onay gelir ve satıcı ürünü kargoya verince sana e mail gelir takip no ve sipariş no içeren
  • 
Sayfa: önceki 18181819182018211822
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.