Şimdi Ara

Yüksek Lisans Tezim için Anket Çalışması - Katılımlarınızı Bekliyorum Çalışan veya Çalışmış Olanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, İngilizce İşletme Yüksek Lisansı yapıyorum. Tez yazım aşamasındayım, çalışan veya daha önce kurumsal bir işletme veya organizasyonda çalışan arkadaşlar, aşağıda bırakacağım linke girip anketimi doldurabilirse çok makbule geçer. Anket tahminen 3-4 dakikanızı alır. Eğer bir şirket çalışanıysanız, arkadaşlarınızla whatsapp gruplarında vs paylaşabilirseniz çok önemli benim için, sırf yazılmak için yazılmış bir tez değil, 2 değişkenim için (Algılanan Örgütsel Destek ve Örgütsel Rezilyans) bu alanda dünyadaki en saygın iki bilim adamının ölçeklerini kullanıyorum ve bu isimlerden birisi Türk.

ÇALIŞMAYAN VE HİÇ ÇALIŞMAMIŞ - Kurumsal bir organizasyonda görev almamış öğrenci arkadaşlarım, lütfen anketi doldurmayın. Yardım olsun diye doldurmak isteyebilirsiniz ve bunu gönülden takdir ediyorum, ama lütfen anketi doldurmayın, vereceğiniz cevaplar anketin sonucuna olumsuz yönde etki ediyor...

Anketimin linki: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_5tXXZ0Wt1EIS_r8cvRWyQL7A92rP1bJhV8fi1yHocoqhsA/viewform?usp=send_form

Şimdiden herkese gönülden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RockForLive -- 2 Haziran 2020; 16:48:18 >

• merhaba.. 15 yıldır özel sektörde çalışıyorum. anketinize katıldım. başarılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaCKiE_BrOwN

merhaba.. 15 yıldır özel sektörde çalışıyorum. anketinize katıldım. başarılar
    Öncelikle çok teşekkür ediyorum. Eğer zamanınız olursa, anketi çalıştığınız yerdeki arkadaşlarla paylaşırsanız çok makbule geçer...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.