Şimdi Ara

YGSden Önce Çalıştım Çalıştım Fakat Sonucunu Alamadım Sizce Nerede HATA ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ygsye sürekli çalıştım dersanede hoca konuyu anlattı sonra gittim evde soru bankalarından çözdüm filan ama pekte eksiğim yoktu Mesela çok zor soruları çözemiyordum şuan mesela hiç biyerde çözmediğim türev sorusu geldimi soru bana ben soruya bakıyorum nasıl olacak bu iş ygsden önce çözemediğim çok soru olduğundan hepsini çözdürmeye vakit bulamadım bulsamda hocalar anlatıyodu sanki kendisi ders çalışıyor mübarek kendine anlatıyomuş gibi karşıdaki anlarmı anlamazmı hiç dinleme yok vs vs şuan hep çözümlü s.bçözümlü yayınlar alıyorum en son lys 1 denemesi yaptım mat2nin daha yarısındayım 25net çıktı geometri 10 net lys2yide bu hafta yapıcam sizce NASIL ÇALIŞMALIYIM SİZLER NASIL ÇALIŞIYORSUNUZ Bİ TAKTİK BİŞEY VERİN SÜREKLİ ÇALIŞ ÇALIŞ OLMUYO PEKİ NASIL OLACAKA LÜTFEN ZOR DURUMDAYIM YARDIM EDİNNNNNN

• forumda ygs öncesi bağır bağır bağırdım. ygs çalışma ölçen sınav değildir diye. senin durumunda olan çok kişi var merak etme, ama ygs'de sizi geçenleri o sene boyu çalışmalarınızla geçeceksiniz, bundan emin olabilirsin. çalışmaların zayi olmayacaktır.
  • 160 bin ygs 1 ygs2 130bin ben hiç yoktan 100bine girmek istiyodum matematik ve türkçe yaktı beni ama şuan lys temelim kuvvetli ona güveniyorum full hızla çalışıyorum fakat çok konu var nasıl yetişecek ?
  • sizler nasıl çalışıyosunuz peki fizik geo mat2 filan
  • Kardes kusura bakmada ben tmciyim yuzbin oldum sayisalda sifir fenle senin bu durumda temelin saglam olamaz ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben kendi adıma bu temelle acaba derece yapacabilecek kabiliyet varmı dedim peki sana ? şimdi ne diyon 100bin olduysan kendine oldun tavsiye istedik burda gel ahkam kes demedik ben temel dediysem bana göre kelimeler görecelidir sen temeli ilk 10k olarak düşünürsün ben60-70bin olarak anlatabildimmi
  • sizden tavsiye isteyenin ben ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.