Şimdi Ara

heyet raporu aldım gelin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
6.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bugün heyet raporu aldım adımlar şöyle
    1)önce sağlık kuruluna müracat yeri var oraya başvurun sabah erken gidin dilekçe kimlik fotokopisi 5 6 vsikalık foto ile
    2)sonra orda size dilekçe doldurtuyorlar ve elinize hayvan gibi bir kağıt ve yedi bölümün(kbb göz dahiliye nöroloji genel cerrahi psikiyatri ortopedi) hayvan gibi barkodlarını tutuşturuyorlar
    3)sonra vezneye gidip para ödüyorsunuz ben 210 tl ödedim
    4) sonra teker teker bölümlere muayene oluyorsunuz ama göz hariç bişey yok sadece bir sorun var mı diye soruyorlar gözdede harf okutuyorlar bişey değil doktorlar kağıdı imzalayıp mühürlüyorlar
    5)sonra elinizdeki hayvan gibi kağıdı tekrar müraacata veriyorsunuz
    6)daha sonra ise hastanenizin heyet toplanma gününe göre heyete giriyorsun benimki bugündü hemen girip aldım heyettede bişey yok öyle bakıyorlar imzalayıp geçiyorlar
    7)heyete girdikten 2 saat sonrada rapor elinizde yani ben şanlıydım bugün bir günde aldım

sabah 9da müraacat ettim doktorların geç gelmesinden dolayı 4te bitti
    şimdiden hayırlı olsun

• Deli olduğun yönünde mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Čok sağ olll

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kisikateste5dk K kullanıcısına yanıt
    bişey değil kardeşim
  • yok kardeş tıp fakültesi için almak biraz zor bizimkisi ama seninki kolaymış orda bi akıl hastası çok rahat aldı merak etme yani
  • maraz1995 M kullanıcısına yanıt
    Hadi geçmiş olsun biz de arkadaşa alacağız diş fakültesi için.Dediğiniz gibi heyet günlerine denk gelirse şanslısınız öbür türlü git gel oluyor
  • saolasın evet hastanenin heyet günlerine bakmak gerek
  • teşekkür ederim bayağı uğraştırıcıymış
  • ben de bugün aldım ama bizden kan tahlili röntgen ekg ve işitme testi de istediler
  • Benim diş hekimliği öğrenci olduğu için ücretsiz dediler ama bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asli545

Benim diş hekimliği öğrenci olduğu için ücretsiz dediler ama bilmiyorum

nereye basvurdun bnde discyimde :)
    birde her hastane de olur mu bu is ben saglik ocagina gutmedyi dusjnuyrdum yahu😄😄

210tl ..Oha yani ...

• quote:

Orijinalden alıntı: maraz1995

arkadaşlar bugün heyet raporu aldım adımlar şöyle
    1)önce sağlık kuruluna müracat yeri var oraya başvurun sabah erken gidin dilekçe kimlik fotokopisi 5 6 vsikalık foto ile
    2)sonra orda size dilekçe doldurtuyorlar ve elinize hayvan gibi bir kağıt ve yedi bölümün(kbb göz dahiliye nöroloji genel cerrahi psikiyatri ortopedi) hayvan gibi barkodlarını tutuşturuyorlar
    3)sonra vezneye gidip para ödüyorsunuz ben 210 tl ödedim
    4) sonra teker teker bölümlere muayene oluyorsunuz ama göz hariç bişey yok sadece bir sorun var mı diye soruyorlar gözdede harf okutuyorlar bişey değil doktorlar kağıdı imzalayıp mühürlüyorlar
    5)sonra elinizdeki hayvan gibi kağıdı tekrar müraacata veriyorsunuz
    6)daha sonra ise hastanenizin heyet toplanma gününe göre heyete giriyorsun benimki bugündü hemen girip aldım heyettede bişey yok öyle bakıyorlar imzalayıp geçiyorlar
    7)heyete girdikten 2 saat sonrada rapor elinizde yani ben şanlıydım bugün bir günde aldım

sabah 9da müraacat ettim doktorların geç gelmesinden dolayı 4te bitti
    şimdiden hayırlı olsun

dilekceye ne yazdin...foto falan ne alaka hocam yani bi aydinlatsan ...smdi misal gitsem bi devlet hastanesine..direk bakmazlar mi ki 😊

• devlet hastanesine gittim 8 doktor gezdim öyle heyet çarşamba günü toplanacakmış öğrenci ücretsiz dediler ücret vermedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: asli545

devlet hastanesine gittim 8 doktor gezdim öyle heyet çarşamba günü toplanacakmış öğrenci ücretsiz dediler ücret vermedim

hangi hastane 😊

• bizim arkadaş da dişe gidiyor 200 tl vermiş.fatura da var.devlet hastanesi.raporda alınış nedeni xxx diş fakültesi için yazıyor da .adamlarla münakaşa edeyim mi ben
  • çubukla kontrol yokkardeşim
    olabilir kardeşim ama sanmıyorum çünkü bu 210 tl muayene parası her muayene 30tl rapor alınca muayene parasını devlet karşılamıyor dikkat et daha sonra karşına fatura çıkarmasınlar
    dilekçe sana hazır veriliyor sen sadece okulunun adını yaz ör:çomü tıp fakültesine kaydım için....
    evet kardeşim isteyebilirler benim dahiliyeci iyiydi boşver dedi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.