Şimdi Ara

Yeni Tucson?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yeni tucson ne zaman gelecek?
    bilgisi olan varmı?

• birde şunu sormak istiyorum
    mevcut tucson larda sunroof tam mı açılıyor geriye doğru yoksa arkası bikaç cm yukarı mı kalkıyor?
  • Mart 2010'da tüm Avrupa'yla beraber Türkiye'ye de gelecek.
    2.0 dizel 184 beygir motorla gelmesi bekleniyor.
  • fiyatı çok gibi geldi bana 88.000 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: trody

fiyatı çok gibi geldi bana 88.000 TL

Bu fiyat bilgisini nereden edindiniz acaba? Çünkü eski kasa sorentolar o fiyat şu anda. Bir de bu bahsettiğiniz fiyat full individual ve multimedia paket dahil fiyatı mı acaba? Ancak size kaılmamak elde değil gerçekten abartı bir rakam.

Ayrıca hyundai ix35 in türkiyede ki sitesinde verilen teknik özellikler şaşırtıcı çünkü aynı aracın manueli (ingiltere sitesindende) 5.5 ile 5.8 lt arası yakıyor ortalama ve official sitesinde otomatiğin manuelden daha az yaktığı yazıyor verilen verilerde. ( çok fazla bir fark değil ) Bu sebeple şaşırdım çünkü bizdekinde 7 civarından bahsediyor ki bana gene de çok geldi. Sebebini bulamadım.
  • Evet arkadaşlar cnn türkten öğrendiğim üzere arkadaşın dediği doğru 81 binden başlıyacak araç ve style plus donanımı 88 bin lira olacak. Ben böyle bir saçmalık görmedim. Eski tucsonun en fullüyle neredeyse 20000 fark. El insaf.
  • 1.6 CRDI motorla gelmesini bekliyordum hem motoru hemde fiyatıyla hayal kırıklığı yarattı bu araç. Tasarım çok güzel ama bu fiyat çok fazla.
  • bayi de gördüm inceledim evet araba güzel olmuş ama fiyatını 88 binlira dediler. bana yüksek gelmedi fiyatı... ABARTILI yüksek geldi...
  • quote:

bayi de gördüm inceledim evet araba güzel olmuş ama fiyatını 88 binlira dediler. bana yüksek gelmedi fiyatı... ABARTILI yüksek geldi...

Trody arkadaşım hangi bayide inceledin acaba. Gidip incelemeyi düşünüyorumda.
  • Aracın fiyatı beni de hüsrana uğrattı. Captiva 7 kişiliğin 74.000 e kadar indiği dönemde İX35 in başlangıç fiyatının 82.000 tl olması bana çok yüksek geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byatunga

quote:

bayi de gördüm inceledim evet araba güzel olmuş ama fiyatını 88 binlira dediler. bana yüksek gelmedi fiyatı... ABARTILI yüksek geldi...

denizli hyundai bayisinde inceledim....
    kızdığım şu zamanında santa fe nin yeni kasası ilk çıktığındada 105.000 TL idi sonrada 85.000 TL ye kadar satıldı.. aynı şeyi KİA nın sitesine girerseniz de görürsünüz sportege 96.000 TL liste fiyatı kampanya fiyatı 65.000 TL. bu korelilerin ilginç pazarlama taktiği galiba..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: byatunga

quote:

denizli hyundai bayisinde inceledim....
    kızdığım şu zamanında santa fe nin yeni kasası ilk çıktığındada 105.000 TL idi sonrada 85.000 TL ye kadar satıldı.. aynı şeyi KİA nın sitesine girerseniz de görürsünüz sportege 96.000 TL liste fiyatı kampanya fiyatı 65.000 TL. bu korelilerin ilginç pazarlama taktiği galiba..

Valla ben de anlam verebilmiş değilim. Ancak bu bana göre korelilerle ilgili olduğu kadar bizimkilerlede alakalı. Çünkü yaptığım hesaplamalar sonucu (ingiltere sitesi baz alarak) ix35in fiyatını max 78 olarak bekliyordum. ( ingilteredeki eski tucsonla türkiyedekinin fiyatları ve bunun yeni fiyatlara orantılanması sonucu) Ancak 88000 gerçekten çok yüksek. Ben bu fiyatın düşeceğine eminim. He bu şimdi mi olur? Tabii ki hayır. Hyundai Türkiye 1000 ix35 hedefi koymuş. Ben de şu kadarını söyleyeyim zor satarlar. Eylülü bekliyorum. O zaman aracımı değiştirmeyi planlıyorum ve fiyat böyle kalırsa kesinlikle almayı düşünmüyorum. Kim ne derse desin ben hyundainin geliştiğini ve artık kaliteli araçlar üretmeye başladığını ve bunuda uçuk olmayan fiyatlara sattığını düşünüyordum. Fakat bu ix 35 beni iyice şaşırttı. Bundan önceki genesiste de abarttıklarını düşünüyordum. Tamam araç gerçekten çok kaliteli ancak s serisi fiyatına aynı klasmanda bir hyundaiyi kimse almaz diyordum kendime ki pekte yanılmadım. Ki aynı durum ix 55 te de oldu ancak onda daha insaflı bir fiyat olduğu için tek tük satıldı. Ancak hyundai kendinden söz ettiren bir marka olmak istiyorsa bu izledikleri yol çok yanlış. Ancak dediğim gibi bunda hyundai türkiyenin de suçu var. Dediğim gibi bu fiyatların düşeceğini umuyorum.

• Aracın fiyatı 40000 tl civarında..ama gerisi ÖTV KDV Bandrol vs. 80000 i geçiyor işte.
  • Arkadaşlar dün ix35i inceledim. Test sürüşü yaptım. Zevkli geçti. İncelemek isteyen arkadaşlar aşağıdaki linkten bakabilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_38686059/mpage_1/f_/key_//tm.htm#38690727
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.