Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (488. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17.885
Cevap
139
Favori
988.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İ20 , i20 dedik bugün gidip bi de yakından bakayım dedim :)
    Ne yalan konuşayım çok fazla etkilenmedim araçtan.
    Ancak bakmaya gelen çok kişi vardı.
    Yanlış görmediysem 46 bine cam tavanlı bir tane vardı o da satılmış.
    Bizim arabadan çok da buyuk gormedim içini. Bagaj desen sanki bizimkinden daha ufak.
    Bu arabanın beyazı güzel oluyor bence.
    Bakmaya gelenlerden biriyle konuştuğumda yalıtımının iyi olduğunu felan söylüyordu.
    Ama halen o 1.2 motora önyargılıyım.
    Takam nerede ise benim araç kadar beygiri var ama tork olayında biraz geride ondandırki önyargılıyım.
    Büyük konuşmayayım ama nasipse bir iki sene daha binip yeni bir araç alacaksamda C sınıfı almayı planlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lzk52 kullanıcısına yanıt
    sanki resim yüklemişsin gibi ama neden gözükmüyor ki ?
  • boraaaaa B kullanıcısına yanıt
    Bugün ben de baktım Bagajdurumunu iyi gördüm .ibizadan ufak değil. referansa göre dolu bii araba ve en önemlisi onkoltuğu kendime göre ayarladım. arkada ibizadan daha geniş yervar. Beniim hoşuma gitti. Yarın da rio ya bakmaya gidecem. Randevu aldım. Bu arada arabayı satmaya karar verdim haberin olsun. Varsa eş dost araba arayan. 9.000 de 2016 ağustosa kadar garanti uzatımı var. 600-700 km yapmış dört tane de kışlastiği var . Aklınızda bulunsun
  • murrix M kullanıcısına yanıt
    Seat sitelerine konu aç. Belki orada dusunenler cikar. Daha cabuk alici cikabilir.

Bu arada şimdiden hayırlısı olsun.

• boraaaaa B kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim saol. Markayı değiştirsek de arada bir buraya düşerim. Bi çayınızı içmeye gelirim yai:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lzk52

Kendi çapımda silecek ve sinyal kollarının arkasını kapattim.
     ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

Foto nerde kuzeeenn?

• Sonunda başardım... Kusura bakmayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lzk52 -- 28 Şubat 2015; 23:56:02 >
  • Arkadaşlar merhaba

Aracımı satıyorum, Firma arabası kullanıma devam fakat alternatif olmasa zevkle kulladigım bir araba idi .
    http://sahibinden.com/201086533

• arkadaşlar geçen gün lastiğime çivi girmiş ve havası tamamiyle inmişti. Aracı çalıştırdığımda herhangi bir uyarı vermedi. Bu araçlarda style modelde lastik basınç sensörünün olduğunu biliyorum. Neden vermedi kafam takıldı. Sizde daha önce bu uyarı çıktımı. Çıktıysa nasıl uyarı veriyor yardımcı olabilir misiniz?
  • Arkadaşlar ben de satmaya karar verdim bugün. Boray ve Sinan arkadaşlarımız biliyor epeydir niyetli idim ama kıyamıyordum. 2012 1.2 tsi dsg referans 9.500 km de. Aractan hiçbiir şikayetim yok sadece manual bir arac alma niyetiyle satıyorum. İlginenen arkadaşlar olursa PM den görüşürüz. Henüz hiçbiryere ilan vermedim. Ele gitmesine kıyamadığım için :)
  • arkadaşlar aranızda bu ibiza cupra ilgili iyi-kötü öneri vercek olan kişiler varmıdır. Kendi aracıma ısrarlı bir alıcı çıktı kafamı kurcalıyor şuan kararsızım.

Km bu araçlarda çok önemlimidir yaz başında avrupa seyahati planım var. Hiç bilmediğim bir araç .

Birebir kullanıcıdan tavsiye istiyorum. Neye dikkat edilmelidir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-cam-tavan-bi-xenon-servis-bakimli-oynanmamis-202827491/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: cotyora666

www.vospar.com/AYNA-KAPAGI-SAGSOL,PR-2472.html su linki bir incele, firmayi telefon ile ara, muhtemelen olacaktır.

Teşekkür edrim abimm...Sağolun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: varvara61

arkadaşlar geçen gün lastiğime çivi girmiş ve havası tamamiyle inmişti. Aracı çalıştırdığımda herhangi bir uyarı vermedi. Bu araçlarda style modelde lastik basınç sensörünün olduğunu biliyorum. Neden vermedi kafam takıldı. Sizde daha önce bu uyarı çıktımı. Çıktıysa nasıl uyarı veriyor yardımcı olabilir misiniz?

Lastik basinc sensorlerinin 2 farkli tipi var diye biliyorum. Birisi her lastik icin ayri ayri basinc sensorleri olan digerine oranla daha pahali sistem.(lastik basinclarini yol bilgisayarindan gosteren araclar bunu kullaniyordur diye tahmin ediyorum) Diger sistem ise abs sensorlerini kullanarak lastik donus capini hesaplayip uyari veren sistemler. İbizadaki sistem abs sensorlerini kullaniyor, yani lastikler oldugu yerde inse bile sistemin uyari vermesi icin araba hareket edecek, abs sensorleri lastik donus caplarini hesaplayip, set edilmis olan hafizadaki degerle eslestirmeye baslayacak ve bir eksiklik gordugunde uyari verecektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bugun alışveriş merkezindeki otoparkta başımıza talhisiz bir olay geldi eşim arabayı sürerken kaldırımdaki direğe sürttü. sağ arka kapı boydan boya çizildi ve göçtü ön kapıda çok az var. resmi altta vereceğim. sizce hasar ne kadardır. bu durumda kasko bozdurulurmu sizce tavsiyeleriniz benim için çok önemli şimdiden sağolun

• Arkadaşlar 4 aydır 2.el araç bakıyorum. 38bin lira bütçem var. Temiz, kazasız, az km araç bulamadım. Bulduğum temiz araçlar alsatçıların çıktı vs vs. Kısaca artık bıktım.

Bu hafta doğuşa gidip seat ibiza 1.4 style + metalik beyaz renk almayı düşünüyorum. Siz ne dersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: razor9119

Arkadaşlar 4 aydır 2.el araç bakıyorum. 38bin lira bütçem var. Temiz, kazasız, az km araç bulamadım. Bulduğum temiz araçlar alsatçıların çıktı vs vs. Kısaca artık bıktım.

Bu hafta doğuşa gidip seat ibiza 1.4 style + metalik beyaz renk almayı düşünüyorum. Siz ne dersiniz ?

Guzel karar bence, eger çocuğunuz varsa st, modelini tavsiye ederim bagaj olarak 130_140lt. Daha fazla. Ayrica metalik beyaz için fark vermeye gerek yok. Opak beyaz gayet guzel bence.

• varvara61 V kullanıcısına yanıt
    Hocam geçmiş olsun. Sanırım dönerken sürtme olayı gerçekleştirdi.
    Fotoğrafları saklayın satarken gösterirsiniz. Binbir türlü insan var para kırmak için ellerinden geleni yaparlar.
    Baya can sıkıcı gözüküyor fotoğraflar.
    Bulunduğunuz yerde sanayiide yağlı çekiçle kaporta düzeltenler illaki vardır. Bence bir onlara danışın derim. Boya olabilir gibi de gözüküyor ama usta daha net söyler.
    Sonra kasko olayına girin. Servise götürseniz direk boya işine girer.
  • razor9119 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın dediği gibi metalik beyaza gerek yok. Bedava ise o ayrı. Tabi metalik beyaz var mı ?
    Burada ki çoğu arkadaş sizin durumunuzdaydı zaten. İkinci el araç baktık kafamıza yatmadı gittik sıfır aldık :D
    sana önerimizde bu olacaktır. Düşünme git al sıfır aracının keyfini çıkar...
    Ne almaya karar verdin ? :D
  • 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.