Şimdi Ara

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU (104. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.720
Cevap
128
Favori
523.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    değişik durmuş beyaz renk vr alt gri tamponla uymuş iyi gibi görünüyor.
    biraz daha uzaktan çekilmiş resim var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaD85

değişik durmuş beyaz renk vr alt gri tamponla uymuş iyi gibi görünüyor.
    biraz daha uzaktan çekilmiş resim var mı?

https://detail.tmall.com/item.htm?spm=a1z0d.6639537.1997196601.93.juiu5c&id=530470891067
  • Yakın zamanda icon paket ve opsiyonlu otomatik dizel fiyat alan oldu mu? Ben bugün icon donanım otomatik dizel metalik renk full opsiyon 19 jant hariç 113.000 tl fiyat aldım sizce nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Yakın zamanda icon paket ve opsiyonlu otomatik dizel fiyat alan oldu mu? Ben bugün icon donanım otomatik dizel metalik renk full opsiyon 19 jant hariç 113.000 tl fiyat aldım sizce nasıl?

2015 ise cok pahali.. 2016 ise biraz yukarida..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CinliUV

quote:

Yakın zamanda icon paket ve opsiyonlu otomatik dizel fiyat alan oldu mu? Ben bugün icon donanım otomatik dizel metalik renk full opsiyon 19 jant hariç 113.000 tl fiyat aldım sizce nasıl?

2015 ise cok pahali.. 2016 ise biraz yukarida..

104'e 2015 model aildım
  • Arkadaşlar 2015 20.000 km de 1.5 dci edc nin ederi nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dedalus4040

Şuan elimizde 2 tane kadjar var ikisi de şeytan kulağına kurşun. Biri icon modeli EDC diğeri Touch modeli manuel. 17 inç jant bulunan daha bi rahat. Şehiriçi şehir dışı 590 km yaptım 1 hafta önce(370 i şehir dişi) tekrar depo fulledim 95 tl yakıt aldı. Yaklaşık 16 kuruşa denk geliyor yakıt bu cüsseli bir araç için mükemmel. Ayrıca bagaj havuzu düşünen arkadaşlar bi Mobilyacıya giderseniz 15 tl ye bagaj havuzu yaptırmaniz mümkün bagaj havuzuna serviste 100 tl istediler ben 15 tl ye hallettim bilginiz olsun gayet de kullanışlı oldu.bu arada aracım 7000 oldu

Bagaj havuzunu kontraplaktan mı yaptırdınız?

resmini koyabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: asandra

Arkadaşlar 2015 20.000 km de 1.5 dci edc nin ederi nedir

Hangi paket icon, tuch mı? Ayrıca hangi paketler eklenmiş. Cam tavan, kaşif, macera, 19 luk jant vb. Yazarsanız daha net cevap alırsıniz. Çunkü bu saydıklarımın herbiri 3000 tl.den başlıyor. Yan basamak bile 2000 tl.ye bayi takıyor.

• Baslangic paketli olan

• Touch 1.5 dci edc 2015 20.000 km de
    Belki muson paketi de icerebilir.

• quote:

Touch 1.5 dci edc 2015 20.000 km de
    Belki muson paketi de icerebilir.

Muson paketi iceriyordur muhtemelen eğer araç temizse 86 87 civarı eder. Kaç istiyorlar sizden ?

• Ön panjur güzel görünüyor, basamağı sevmedim üzeri tamamen siyah, kir gösterir gibi.izmitte üzeri tamamen metalik 400 TL fiyat verdi fakat o da güzel değildi. Orjinaline yakın bulan var mı üzeri siyah noktalı.
    Ayrıca SMS etkinleştirme ikazı alıyor musunuz telefonu bağladığınızda.

• İyi de 0 90.000 nin biraz üstü bence edeeinin 80~83 bin bandinda olmasi gerekmez mi

• quote:

İyi de 0 90.000 nin biraz üstü bence edeeinin 80~83 bin bandinda olmasi gerekmez mi

Geçen hafta bayiide 87 bin e satıldı Touch edc ben de müşteri oldum 85 bin e vermediler kendi aracımı verip otomatigini alacaktım anlasamadık sattılar aracı ona dayanarak söyledim. Eğer ki daha aşağısını bulduysanız almazsanız ben musteri olabilirim araca araç temizse

• merhaba...2015 icon 1.5 110hp dci, edc; 19 jant, keşif + kutup + panorama pkt içeriğinde sıfır km.. 115.000TL fiyat verdiler... nasıldır?? 2015 model için pahalı geldi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyclops_

merhaba...2015 icon 1.5 110hp dci, edc; 19 jant, keşif + kutup + panorama pkt içeriğinde sıfır km.. 115.000TL fiyat verdiler... nasıldır?? 2015 model için pahalı geldi...

2015 icon edc 19 jant + panaroma paket 97000-99000 arasinda satiliyor heryerde.. kesif + kutup 10000 etse indirimde alsan maximum 108 000 tl alman lazim..
  • arkadaslar birkac sorum olacak..

katlanir aynalar otomatik katlanmiyor.. bunun bir yontemi var mi ? yani her aractan cikarken kapatma dugmesine basmak cok sacma.. boyle olmamali..

Bir de aracta auto hold sistemi yok sanirim yani start stop calisirken arac durdugunda ayagim frende durmak zorunda frenden ayagimi cekersem arac calisiyor tekrar.. isiklar eger 1 dk suruyorsa bir dk boyunca frene basmak zor geliyor. yok mu bir cozumu ?
  • CinliUV C kullanıcısına yanıt
    Ben bu durumda elektronik ile frenini çekiyorum, sonrasında ayağımı frenden kaldırıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadjar hangi ülkede üretiliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: B H D R

Kadjar hangi ülkede üretiliyor?

Meksika'da üretiliyor.

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.