Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Alter Bridge
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.227
Cevap
294
Favori
1.548.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SW çok güzel duruyor.2,0 hdı 180 hp bu,
  • bir_vatansever kullanıcısına yanıt
    e hadi hayırlı olsun zilere de :)
    Çok teşekkürler. Emeğinize sağlık. Bu aldığınız fiyatlar 2015 için değilmi? Sanırım 2014 kalmadı.
    Son olarak fiyatlar hangi bayiden acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • memurpower M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, hepimiz kazasız belasız kullanırız inşallah.
    Tüp taktırmayın hocam
  • slmhzl S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam,
    2015 modeller, Göral. Geçen hafta 2014 model allure 3 renk vardı 65 bin liraya veriyoruz diyorlardı bir haftada satmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bir_vatansever -- 27 Şubat 2015; 15:02:38 >
  • Hocam geçen yıl eşime de 208 1.2 vti ETG 5 aldık , halen kullanıyor ve ortalaması şehir içinde 6,5 civarı, garibim şehir dışına hiç çıkmıyor. Dolayısıyla bence gerçekten az yakıyor ve ben zaten 308 in motoruna ondan çok güveniyorum. Yani tüple %20 den fazla tasarruf yapabilecek misiniz, güç ve performans kayıpları yaşayacaksınız ki turbosuz 1.2 nin torku çok düşük... Bence bunları da düşünün ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: bir_vatansever

Direksiyon çok güzel, ele tam oturuyor kullanması çok zevkli

Ben bu direksiyona 208 den hastayım zaten. 208 de deçok eğlenceli. 308 in gücüyle bir araya gelince tam bir efsane oluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lentini75 -- 27 Şubat 2015; 15:30:40 >
  • lentini75 kullanıcısına yanıt
    Sizin 308'de kaç inç jant var?
  • 18''inç jant kullanan arkadaşlar kışlık lastikleri de mi 18'' lik alıyım yoksa 16'' lık mı almalıyım? Bir türlü karar veremedim. 16'' lık alırsam jant almak zorunda kalacağım, 18''lik'de kışlar için abartı olur gibime geliyor. Kararsız kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bir_vatansever

Sizin 308'de kaç inç jant var?

Üzerinde 17 jant var... Ben Adana da olduğum için hiç kış lastiği almadım bugüne kadar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lentini75 -- 27 Şubat 2015; 15:45:18 >
    308 gti direksiyon çok şık. Benim araçta sportium normal 308 lerden direksiyon daha güzel pejonun spor direksiyon ları şık oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lentini75 kullanıcısına yanıt
    torkun sayısal değeri çok düşün 118 nm diye geçiyor , ama inanın araç gerçekten bana çok güçlü geliyor, lpg hacimsel değeri yüksek motorlarda 1.6 1.5 gibi , performans kaybına neden oluyordu, buna da maximum yüzde 7 oranında diyorlardı, lpg küçük hacimli odalarda daha şiddetli yanma eğilimi gösteriyor, ve şimdiki yeni nesil sıralı sitem tüplerde çok doğru bir işçilik ve afr ayarlarında güç kaybı olmuyor diorlar, bende bizim gibi sürücülerin fark edeceği güç kayıplar değil bunlar diyorum, ama lpg nin verebileceği bazı zararlar olailir, gaz teli kuruması dedikleri sıkışmalar, yada sübap ayarlarının bozulması gibi, inanın ben lpg yi dizelden daha çok seviyorum, ama performanslı bir aracıda kullanmaya çok heves ediyorum, sadece alışmak istemiyorum, mazallah allah kaza bela vermesin, ben sert te kullanırım yer geldiğinde, 208 lerinde 1 litre daha 308 lerden ekonomik olduğunu biliyorum, 308 im var ama gururluyum :) hoş bir araç.

• Güle güle ve keyifle eskitin 308 inizi, tüp konusunu iyi bildiğiniz anlaşılıyor, öyleyse zaten söyleyebilecek bir şeyim yok. Bilgilendik teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lentini75 -- 27 Şubat 2015; 16:01:58 >
    Abartı olmaz, janta boşuna para verme 18'lik al. Bayiden mi alacaksın?
  • cngzhan kullanıcısına yanıt
    Yok bayiden almayacağım. Michelin Pilot Alpin PA4 siparişi verdim, çarşamba gelir. Kış bitti gerçi, ama ucuza buldum lastiği 4'ne 1700 lira.
    Boyutları ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cngzhan -- 27 Şubat 2015; 18:05:24 >
    18''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bir_vatansever -- 27 Şubat 2015; 17:57:40 >
    fiyatı iyi, hayırlı olsun.
    Sağol abi .
  • @bir_vatansever; Tez zamanda aracınıza kavusup,kazasız belasız binmeniz dileğiyle teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.