Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (62. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Alter Bridge
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.227
Cevap
294
Favori
1.548.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öğleden sonra bayiye gideceğim, arabamızın durumu ne onu öğreneceğim hemde aksesuar fiyatı alacağım, servis paketlerini soracağım. Aksesuarla ilgili bilgi isteyen varsa sorabilirim.
  • bir_vatansever kullanıcısına yanıt
    1.2 eat active ve allure için fiyat sorabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slmhzl S kullanıcısına yanıt
  • Cam rüzgarlığını sorarsanız memnun olurum.Temin imkanı ve fiyat olarak. ;)

Teşekkürler...

• metinnitem1 kullanıcısına yanıt
    Hocam; ön iki cam için 92 lira. Ben bisiklet taşıyıcısını sordum 152 lira.

Hocam sizede birazdan bilgi veririm.

• Aracım fabrikadan çıkmış, Pazartesi yola çıkacakmış.

Beklemedeyim. :)
    Hayırlı olsun.ne mutlu size...
    Edit:ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slmhzl -- 27 Şubat 2015; 12:59:03 >
    aracınız şimdiden hayırlı olsun aracınıza sağ salim kavuşunca yorum ve araç fotoğraflarını paylaşmanızı bekleriz
    Merhaba hocam;
    Allure için; Fransa limanında kırmızı,techno gri, opak beyaz anahtarsız çalıştırma cam tavanlı 72 bin lira.

Active için; araç hazırda, sedefli beyaz arka park sensörü 66bin lira.

Gecen hafta 2014 model allure 65 bin liraya bırakıyordular. Sedefli beyazdı.

Teşekkürler hocam

• tazcan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Paylaşırım.

• lentini75 kullanıcısına yanıt
    Direksiyon çok güzel, ele tam oturuyor kullanması çok zevkli
  • SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Sizin yazdığınız: '' istanbulda 9lt den aşşa yakmaz o araba''. Yakıt konusundaki yorumlar genelde test araçları üzerinden yapıldığından ''arkadaş test etmiş yakıt tüketimi 9,5 litre'' gibi şeyler yazıldığından test aracından örnek verdim. Şehir içi kullanımda 7 ile en fazla 7,7 litre gibi değerle gezersiniz.
    Allure 69'a alırsınız. Kırmızıya da ben mi talip olsam
  • cngzhan kullanıcısına yanıt
    Önce 75 dedi, sonra 73, kaskoyu da bizden yaparsanız 72'ye bırakırız dediler. Kendiliğinden 72'ye indi, alacağından eminsen rahat kasko ile 68.500 bile alırsın. Abi yarın 3008'ide al git bakalım nereye kadar inecekler. Takasla rahat 68,500'e kadar inerler diyorum
    Takas da arabamı çok değersiz hale getiriyor vicdansızlar. Aynı 3008 var 62 bin lira demiş benim ki daha temiz ve tüm bakımları serviste yapıldı 55 bin liraya alırız dediler. 60'a alırlarsa hemen sipariş çekerim.
  • Forumu güzellik katalım biraz
  • Bunlarda benden olsun
    308 GTI

• lentini75 kullanıcısına yanıt
    tabi hocam talebe bağlı aynen dediğiniz gibi, ben bu forumda lavato yetkilisini buldum, bu motora citroen ve 208 lerde 1.2 vti lara defalarca uyguladık dediler ve halen bir sorundan ötürü gelen olmadı dedi yetkili bayi, şimdi ben 48 km ortalama hızla 7,1 ya da 7,2 yakıyorum, bu şehir içine tekabül ediyor nerdeyse inanın 8 rakamını daha görmedim, uzun yolda izmire gidecek olayım ortalama 5 lere hatta 4 lere düşecek eminim, uzun yol yapma imkanım olmuyor şu dönem, yetklili servisler lpg taktırmayın diyorlar, bu eor5 motorların sübaplarının magnezyum alaşımlı olmasından ötürü, lpg ısısı bunu eritiyor, fakat landirenzo ya da brc diyor ki, biz ayarlarını ideal bir şekilde yaptığımızda hiçbr sorun olmuyor, araç ne zaman sübap ya da tamir süresi isterse mesela önerilen 100.000 km mi, o zaman yapılır diyor, ama yanlış montaj ve ayardan ötürü de sıkıntı yaşayabilirsiniz, bu işi profesyonellerine bırakın diyor, turbolu araçlarda ise özellikle 1.2 tsi larda belirli kodlara bakarak montaj yapıyorlar, o motor kodunun haricinde ki araçlara montaj yapamıyorlar mış, daha 308 in 1.2 vti veya turbolu puretech olanına uygulanmş bir işlem yok doğal olarak, bizde bakıcaz, ben bu aracımı lpg ye çevirebilirsem garantiden sonra, inanın turbodan da vazgeçerim, ilk defa benzinde bu akdar az yakan araç görüyorum, eski 206 dahi 9 litreyi görüyordu şehir içinde. gene de öneriniz için teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.