Şimdi Ara

Yeni NISSAN QASHQAI -2014 Fiyatı Ne Olur/ OLDU? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
2
Favori
31.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akifsari

italya fiyatları gayet iyi

italyada vergiler bizden düşüktür kafadan 3-5 bin eklemek lazım

donanım paketleri de önemli

içinde ne olduğunu da bilmek lazım paketin

Alıntıları Göster
    İngiltere'de resmi fiyat açıklandı .

Yeni NISSAN QASHQAI -2014 Fiyatı Ne Olur/ OLDU? Yeni NISSAN QASHQAI -2014 Fiyatı Ne Olur/ OLDU?

Kaynak:http://www.nissan.co.uk/GB/en/vehicle/crossovers/new-qashqai/prices-and-equipment/compare-qashqai-models.html

• quote:

Orijinalden alıntı: tek_Türk

İngiltere'de resmi fiyat açıklandı .

Yeni NISSAN QASHQAI -2014 Fiyatı Ne Olur/ OLDU? Yeni NISSAN QASHQAI -2014 Fiyatı Ne Olur/ OLDU?

Kaynak:http://www.nissan.co.uk/GB/en/vehicle/crossovers/new-qashqai/prices-and-equipment/compare-qashqai-models.html

Alıntıları Göster
    otomatik 80 binden başlıyor. buraya gelince o fiyat 90 bin olur. geçmiş olsun çok fazla satmaz o paraya burada.

• quote:

Orijinalden alıntı: freshwind

otomatik 80 binden başlıyor. buraya gelince o fiyat 90 bin olur. geçmiş olsun çok fazla satmaz o paraya burada.

Alıntıları Göster
    Motor , şanzıman ,servis, algı gibi avantajları var , fiyatı da uygun olursa açık ara lider olmaya devam ederler.
    Bizde 1.2 ve benzinli ve 1.5 dizeli mantıklı olur , 1.6 uçuk olur..
    Fiyatların İngiltere+-5 bin olması muhtemel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Disconnectus_Erectus

Motor , şanzıman ,servis, algı gibi avantajları var , fiyatı da uygun olursa açık ara lider olmaya devam ederler.

Alıntıları Göster
    Merak edip baktım yeni qashqai'ye de arka far tam copy paste olmuş:

Yeni NISSAN QASHQAI -2014 Fiyatı Ne Olur/ OLDU?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varevolverine -- 21 Aralık 2013; 14:12:31 >

• quote:

Arkadaşlar benim gibi dört gözle QQ'yu bekleyenler için üzülerek söylüyorum ki şu 1 haftadır malum gelişmelerden etkilenen döviz kurlarından sonra (euro bugün 2,91 i gördü) ben kendi adıma QQ'nun üst versiyonlarının 6 haneli rakamları görebileceğini malesef çok uzak görmüyorum..Bu euro/dolar böyle giderse 2014'de otomobil piyasası çakılır kalır..hepimize geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: drnero

quote:

Arkadaşlar benim gibi dört gözle QQ'yu bekleyenler için üzülerek söylüyorum ki şu 1 haftadır malum gelişmelerden etkilenen döviz kurlarından sonra (euro bugün 2,91 i gördü) ben kendi adıma QQ'nun üst versiyonlarının 6 haneli rakamları görebileceğini malesef çok uzak görmüyorum..Bu euro/dolar böyle giderse 2014'de otomobil piyasası çakılır kalır..hepimize geçmiş olsun

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar yeni yılda tüm otomobil markalarında % 4 civarı 2014 modellerinde zam bekleniyordu.

Şu an ise Dolar ile Euro tam uçuşta ve piyasalarda ki toz duman ekonomik durum nedeni ile en az % 6 zam yada fazlası olabilir.

Bu arada bu toz duman ortamda 2. el piyasasıda boş durmaz ve artış göstereceği kesin.

En beyenmediğimiz B sınıfı 50000 C sınıfı 60.000 den az donanım ekleterek başlarsa şaşırmıyalım derim.

Kısacası 2014 yılında araç alacakların ve yeni model bekleyişi olanların işinin çok zor olacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zarinca -- 26 Aralık 2013; 19:54:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zarinca

Arkadaşlar yeni yılda tüm otomobil markalarında % 4 civarı 2014 modellerinde zam bekleniyordu.

Şu an ise Dolar ile Euro tam uçuşta ve piyasalarda ki toz duman ekonomik durum nedeni ile en az % 6 zam yada fazlası olabilir.

Bu arada bu toz duman ortamda 2. el piyasasıda boş durmaz ve artış göstereceği kesin.

En beyenmediğimiz B sınıfı 50000 C sınıfı 60.000 den az donanım ekleterek başlarsa şaşırmıyalım derim.

Kısacası 2014 yılında araç alacakların ve yeni model bekleyişi olanların işinin çok zor olacağını düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Güncel Kurlara Göre Ülke Fiyatları:

Sterlin 3,50 TL
    Euro 2,92 TL

İngiltere

Fransa

Almanya

İtalya

Hollanda

İspanya

Ülke Fiyatları Karşılaştırma

Kaynak:
    http://www.nissan.co.uk/GB/en/vehicle/crossovers/new-qashqai/prices-and-equipment/prices-and-specifications.html
    http://www.nissan.fr/FR/fr/vehicle/crossovers/new-qashqai/prices-and-equipment/prices-and-specifications.html
    http://www.nissan.de/DE/de/vehicle/crossovers/new-qashqai/prices-and-equipment/prices-and-specifications.html
    http://www.nissan.it/IT/it/vehicle/crossovers/new-qashqai/prices-and-equipment/prices-and-specifications.html
    http://www.nissan.nl/NL/nl/vehicle/crossovers/new-qashqai/prices-and-equipment/prices-and-specifications.html
    http://www.nissan.es/ES/es/vehicle/crossovers/new-qashqai/prices-and-equipment/prices-and-specifications.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tek_Türk -- 26 Aralık 2013; 23:22:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: leftercan1907

türkiyede allah bilir kaç para olur .türkiyey nezamn gelcekmiş

Alıntıları Göster
    2014 model yıllarıyla fiyatların tahminleri alt üst edeceğine hiç şüphem yok, bugün borsa dip euro dolar tavan yaptı, bu istikrarsızlık kısa vadede düzelmeyeceğine göre absürd rakamlara hazır olalım, şu anda ağız burun kıvırdığımız fiyatları arayacağız.
  • Kriz ortamında doğal olarak talep düşecektir. Kredi borçlanma için gelen sıkı önlemler de talebi düşürecektir. Bu dalgalı ortamda sabırlı olmak kazandırır.
  • quote:

Kriz ortamında doğal olarak talep düşecektir. Kredi borçlanma için gelen sıkı önlemler de talebi düşürecektir. Bu dalgalı ortamda sabırlı olmak kazandırır.
    Yeni yılla gelen vergi zamlarından ve döviz artışlarından sonra sizce

2014 qq 1.6 dci CVT Full'ün fiyatı ne olur?

105.000 TL diyorum. var mı arttıran?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shellci

Yeni yılla gelen vergi zamlarından ve döviz artışlarından sonra sizce

2014 qq 1.6 dci CVT Full'ün fiyatı ne olur?

105.000 TL diyorum. var mı arttıran?

Nissanın güncellenmişl fiyatlarını gördükten sonra aklıma şu soru gelmedi değil--> BU FİYATA BU ARABALARI KİM ALIR?

1.6 DCİye platinum versiyona 104 bin tl fiiyat yazmışlar..el insaf be kardeşim..yeni kasa allah bilir kaç olur..ben kendi adıma QQ'yu da beklemekten vazgeçtim artık..bu paralara bu araçlar alınmaz..bu firmalar 2014'de ne yapacakgerçekten çok merak ediyorum..bu fiyatlara bu araçları kime, nasıl satacaklar???

Bu saatten sonra KENDİLERİ ÇALSIN, KENDİLERİ OYNASIN der..saygılar sunarım..

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

55000 civarindan başlarsa iyi olur. 1,2 Turbo motor ideal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zarinca

Alıntıları Göster
    Yeni Qashqainin fiyatıdır 104.000..
    Nissan araçların fiyatlarını şişiriyor.. sonra kampanyalı fiyat adı altında normal fiyatına satıyor.. ..
    Taktik bu.. 2 senedir takip ediyorum.. sattığı fiyattan aşağı hiç düşmüyor.. 5 artırıp 2 düşürüyor... kampanya felan hikaye...

• quote:

Orijinalden alıntı: fedo71

Nissan araçların fiyatlarını şişiriyor.. sonra kampanyalı fiyat adı altında normal fiyatına satıyor.. ..
    Taktik bu.. 2 senedir takip ediyorum.. sattığı fiyattan aşağı hiç düşmüyor.. 5 artırıp 2 düşürüyor... kampanya felan hikaye...

Kuga varken asla Qasqhai alınmaz o fiyata .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nejoz

quote:

Orijinalden alıntı: fedo71

Alıntıları Göster

• quote:

Alıntıları Göster
    1.6 Dci CVT'nin fiyatı 110-115 bin olması garanti gibi. Ama kaç adet satacağı şüpheli. Bunun için nissan'ı suçlamaya gerek yok, %90 ÖTV birde üstüne %18 KDV ile 1 araç bize 2 defa satılıyor firmalar ne yapsın. %90 vergi nasıl bir vergidir, hangi hakka hukuka sığar, nasıl bir adalettir arkadaşlar!!!

• quote:

O konuda haklısın Kuga ile aynı hatta daha pahalı olacak gibi duruyor ama test sürüşü yaptığım Kuga heybeti, ve kalitesiyle kıyaslanamayacak kadar muhteşem bir araçtı . Kuganın şuanki tek sıkıntısı yakıt gibi görünüyor, haricinde her bakımdan Kuga üstün bir araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haakan26

quote:

O konuda haklısın Kuga ile aynı hatta daha pahalı olacak gibi duruyor ama test sürüşü yaptığım Kuga heybeti, ve kalitesiyle kıyaslanamayacak kadar muhteşem bir araçtı . Kuganın şuanki tek sıkıntısı yakıt gibi görünüyor, haricinde her bakımdan Kuga üstün bir araç.

Hocam bir Kuga sahibi olarak diyebilirimki şuanlık araç 3500 km de ve 10,8 yakıyor ,Az önce ufak bi gezinti yaptım 35km kaldı diyordu ,16 km sürüş yaptım eve geldiğimde 34km kaldı diyordu. Kullandıkça ort. yakıt azalıyor buda çok iyi birşey ,gayet memnunum aracımdan en ufak bir rahatsızlık vermedi bügüne kadar hayırlısı artık

• quote:

Orijinalden alıntı: haakan26

1.6 Dci CVT'nin fiyatı 110-115 bin olması garanti gibi. Ama kaç adet satacağı şüpheli. Bunun için nissan'ı suçlamaya gerek yok, %90 ÖTV birde üstüne %18 KDV ile 1 araç bize 2 defa satılıyor firmalar ne yapsın. %90 vergi nasıl bir vergidir, hangi hakka hukuka sığar, nasıl bir adalettir arkadaşlar!!!

İyi de 1.6 motorlarda ötv %90 değil 45. Sizin hesap tutmuyor anlayacağınız. N
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.