Şimdi Ara

Yeni nesil Xbox duyuruldu: 8K grafikler, 120fps desteği, SSD depolama ve ışın izleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • amerikalılar nasılsa alıyor kayne sıkıntısss

• quote:

Orijinalden alıntı: Gt95

bakıyorumda xbox unu ps4 takas karşılığı satanlar oluyor xbox bence pişmanlık dır
    2014'te PS4, geçen yılda Xbox One S aldım. Xbox her türlü ps4'ün önünde.

Ps'nin tek kozu ülkede neredeyse herkeste olması ve mp girebilmen.

Forza Horizon 4 bile Xbox almak için bir sebep. Direksiyona alışan ben bile rahatlıkla kullanabiliyorum çünkü kolu çok daha ergonomik. Ps4'ün dandik kolu ne ergonomik ne kaliteli.

Hele 4'ün kontrolcüsüne gelelim, 2 ayda tetikleri dağılan, analogları soyulan, geri bildirimi vasat, tek özelliği arkasındaki ışık çubuğu olan konsol mu daha iyi?

Xone'da tetik düğmelerinde bile geri bildirim var.

Ps4'ün muhteşem touchpad'ini de killzone'da kullandık. Ne GTA'da ne başka mp oyunda kullanılmayan boş beleş donanım.

• xbox x haybiye hiç etileryala

• 4k 60fpsyi sabit tutup kalan tüm çabalarını oyunun kaliteli olmasına yoğunlaştırmalıalar. çözünürlük oyunun kaliteli olmasında tek etken değil. ama koca microsoft herhalde vardır bir bildikleri.

• Xbox alacağına gidip pc toplasaydın keşke zira tüm oyunları zaten pc de var ps4 ün en azından doluca exclusive oyunu mevcut.

• yeni xbox u gectim benim tek istediğim HALO gelsin artık!
  • quote:

Orijinalden alıntı: doblocu_

Forza Horizon 4 bile Xbox almak için bir sebep. Direksiyona alışan ben bile rahatlıkla kullanabiliyorum çünkü kolu çok daha ergonomik. Ps4'ün dandik kolu ne ergonomik ne kaliteli.

Hele 4'ün kontrolcüsüne gelelim, 2 ayda tetikleri dağılan, analogları soyulan, geri bildirimi vasat, tek özelliği arkasındaki ışık çubuğu olan konsol mu daha iyi?

Ps4'ün muhteşem touchpad'ini de killzone'da kullandık. Ne GTA'da ne başka mp oyunda kullanılmayan boş beleş donanım.

Aynen hacı

Sırf Forza Horizon 4 için alınır çünkü Microsoft un Türkçe çıkardığı ilk oyun.

Mesela PlayStation 4 te Last of Us var, ıyyyy iğrenç oyun. Unchertad gibi berbat bir oyun var(Türkçe dublaj oyun mu olur ıyyy)
    . Spiderman ne yaaa

God of War ki vasatın da vasatı.

Sırf alltaki oyunlar yüzünden Xbox tercih etmeliyiz çünkü Forza Horizon 4 gibi cillop oyun var.

Beyond Two Souls - ( Türkçe Alt Yazı )
    Bloodborne - ( Türkçe Alt Yazı )
    Days Gone - ( Türkçe Alt Yazı ) ( Çıkış Tarihi: 26 Nisan 2019 )
    Detroit: Become Human ( Türkçe Alt Yazı )
    Driveclub - ( Türkçe Alt Yazı )
    Driveclub Bikes - ( Türkçe Alt Yazı )
    Frantics - ( Türkçe Alt Yazı ve Dublaj )
    God of War 3: Remastered - ( Türkçe Alt Yazı )
    God Of War - ( Türkçe Alt Yazı )
    Gran Turismo Sports - ( Türkçe Arayüz )
    Hardware Rivals - ( Türkçe Arayüz )
    Hidden Agenda - ( Türkçe Alt Yazı )
    Infamous Second Son - ( Türkçe Alt Yazı ve Dublaj )
    Infamous First Light - ( Türkçe Alt Yazı ve Dublaj )
    Journey - ( Türkçe Alt Yazı )
    Killzone Shadow Fall - ( Türkçe Alt Yazı ve Dublaj )
    Knack - ( Türkçe Alt Yazı ve Dublaj )
    Knowledge is Power - ( Türkçe Alt Yazı ve Dublaj )
    Little Big Planet 3 - ( Türkçe Alt Yazı )
    Playroom - ( Türkçe Arayüz )
    Ratchet & Clank - ( Türkçe Alt Yazı ve Dublaj )
    Shadow Of The Colossus - ( Türkçe Alt Yazı )
    Singstar - ( Türkçe Arayüz )
    That’s You - ( Türkçe Alt Yazı ve Dublaj )
    The Last Of Us Remastered - ( Türkçe Alt Yazı )
    The Order 1886 - ( Türkçe Alt Yazı )
    The Last Guardian - ( Türkçe Alt Yazı )
    Uncharted: The Nathan Drake Collection - ( Türkçe Alt Yazı ve Dublaj )
    Uncharted 4 - ( Türkçe Alt Yazı ve Dublaj )
    Uncharted: Kayıp Miras - ( Türkçe Alt Yazı ve Dublaj )
    Until Dawn - ( Türkçe Alt Yazı )
    WipEout Omega Collection - ( Türkçe Arayüz

Edit:Türkiye de Xbox övmeyin kardessss anlamsız. Oyun konusunda Microsoft u hiç övmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xbox One X e bir tane oyun çıkmadan öldü ya la konsol.

• .TT. . kullanıcısına yanıt
    Ps4 Pro ya çıkan özel oyun var mı ?

• One var One S var . Nasıl olacak One X için özel oyun . Ps4 pro ya özel bir tane oyun göstersene .

• ben oynar geçerim, bakmam yani koluna kutusuna işlemcisine. dün indirimlerden 4 tane exclusive oyun aldım,yayıla yayıla oynarım onları da artık. şu dünya da iyi ki almışım diyebileceğim şeylerin tepesinde ps4 vardır. 5 çıksın onu da alacaz.

• xYaKuBux kullanıcısına yanıt
    Orada ki ima o değildi de neyse. One X in gücünü kullanabilen bir tane oyun var RDR2, adamların kendi oyunu yok biz One X in gücünü böyle kullandık ettik diye. Adamlar bom boş bir nesil geçtiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xYaKuBux

Ps4 Pro ya çıkan özel oyun var mı ?
    One x daha geç çıkan daha güçlü bir cihaz fakat şimdi bakıldığında sony ile benzer tarihlerde çıkacaklar gibi gözüküyor. Özel oyundan kastım baz modellerin oynatamayacağı bir oyun değil one x'i aldığına değecek görüntü kalitesindeki oyunlardan kaç doğru düzgün yapım geldi de apar topar duyuruldu. Bu konsolların görüntü kalitesine yönelik olumsuz eleştirileri bastırmak ve yeni nesil için zaman kazandırmak için ara çözüm olduğunu biliyorum fakat aynı nesilde donanım farkı olması pek alışılmadık bir şey olduğu için çoğu insan daha yeni aldık ne oldu diye soracak. Bir başka açıdan bakarsak çıkışının ardından zaman geçti ve yeni bir konsol aldım fakat donanımı yenilendi diye de düşünülebilir. Burada en önemli konu bakalım yeni konsollar çıktığında bu pro cihazlar ne kadar süre daha destek verilecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .TT. -- 10 Haziran 2019; 14:23:16 >

• https://www.xbox.com/en-us/games/xbox-one/xbox-one-x-enhanced-list

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..Raptor..

Alıntıları Göster
    kaç yıldan beri ps4 kullanıyorum. Saatlerce oyun oynadığım zamanlar olmuştur. ds4 kolu ilk gün aldığım gibi duruyor. Sallamayın. Xbox öne x 5 ayda fazla oyun oynamama rağmen analog kaydırmaya başladı.

Gold üyelik olmuş 440 lira yeni çıkan oyunlar 400 liradan başlıyor. Konsolun hiçbir avantajı kalmadı. Pc almak daha mantıklı geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 8k yı gtx 1xxx serisi bile destekliyor mesela gtx 1050 yada gtx 1030 aldığınız zamn 8k video oynatabilirsiniz. ama 8k oyun oynamak şuanda rtx 2080ti ile bile sıkıntılı

• yeni nesilin en güzel yönü 30 fps ten kurtulmak galiba onun dışında yine aynı x86 mimarisinde gpu güncellenmiş daha güçlü xonex ve ps4pro gibi bir şey olacak.
    bu konsol da donanım olarak iddialı, çok pahalı fiyatla gelirse pc topla geç, ben ps5 ten de umutlu değilim
    500 dolarlık bir konsola nasıl bir donanım sığdırabilirler ki. gold ve plus mantığı da tarih olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdm

kaç yıldan beri ps4 kullanıyorum. Saatlerce oyun oynadığım zamanlar olmuştur. ds4 kolu ilk gün aldığım gibi duruyor. Sallamayın. Xbox öne x 5 ayda fazla oyun oynamama rağmen analog kaydırmaya başladı.

Gold üyelik olmuş 440 lira yeni çıkan oyunlar 400 liradan başlıyor. Konsolun hiçbir avantajı kalmadı. Pc almak daha mantıklı geliyor

Alıntıları Göster
    Eskiden pc meşakkatli, konsollar tak cd'yi bas çalıştırdı, şimdi ilk başta kısa bir zaman ayırıp windows kurup steam kurmayı da biliyorsan konsolun bir ekstra rahatlığı yok. Konsol oyunlar pahalı, neden pahalı? Kullanıcıyı ilgilendiren mantıklı açıklaması yok. Pc çok amaçlı çoğu evde bulunan ailedeki diğer insanlara da hitap eden bir cihaz, donanıma vereceğin para sadece oyun oynamaya gitmiyor, konsol oyun oynamadığında kara kutu, ölü bir cihaz için ilk alım maliyeti karşılaştırması da bir o kadar saçma. Konsolcuların tek kalesi ve cebinde taşıdığı konsollara yönelik eleştiri getirildiğinde zamanlarda çıkardığı çakısı: özel oyunlar, evet bu oyunlar yabana atılamaz fakat konsolda iki elin parmakları kadar olan özel oyuna karşı pc'de yüzlerce geriye dönük uyumluluk + modlar vs var. Pc'de oynanan oyunun aynsını konsolda görüp hiç bir şey hissetmeyen insan bir konsol özel oyunu görüp almak istediğinde vereceği para 300tl artı 350 dolar civarı oluyor, evet red dead redemption 2 oynamak istiyorum fakat bir oyuna 3.000 tl veremem, bu akıl karı bir şey değil, bu oyunları yok farz etmek benim açımdan mümkün ve hiç de mantıksız değil, piyasayı ileri taşıdığı bir gerçek fakat video oyunları bu oyunlardan ibaret değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .TT. -- 10 Haziran 2019; 16:28:11 >

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Listeyi attığın iyi oldu hiç bir şey gelmediğine tam olarak emin olmuş oldum. Listenin yarısı indie diğer yarısı eski nesil oyunlar. Toplasan 5 tane Microsoft Stüdyolarından çıkmış oyun yok. Güzel cihazmış.
  • Böyle düşündüğünüzü bildiğim için hazır link attım, uğraşmaya değmez. Ayrıca One X için geliştirilmiş olması için Microsoft stüdyolarının oyunu olmasına gerek yok, tonla üçüncü parti oyun var. Halo Infinite ile mükemmel bir kapanış yapacaklar. Daha ne bekliyordun ki?

Zaten ne çıkarsalar hiçbir şey gelmemiş oluyor. Yeni stüdyoları Scarlett'e 50 ex duyursalar yine "hiçbir şey" gelmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.