Şimdi Ara

Yeni MAGNUM CRACK ÖN SİPARİŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
3
Favori
8.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar Magnum instagram sayfasında gördümwww.magnumcrack.com sitesinden ön sipariş alıyorlar, ingilterede yemiştim ve bayılmıştım, ürün fotografta kucuk gozukuyor ama yarım kilo ve içinin yarısı kaliteli çikolata. Fiyat 29 olunca insana çok gibi geliyor ama 6 magnum büyüklüğünde olunca insan dayanamıyor alıyor:) 3tane söyledim bekliyoreee, sınırlı sayıdaymış o yüzden bence sıpsıcak fırsat
    Yeni MAGNUM CRACK ÖN SİPARİŞ

• normal ciksa bu soguk havada zaten kimse almaz, bu sekilde ulasilmazmis gibi yapip satıp kaptiriyor.
    sadece Türkiye de degil dunya nin her ulkesinde bu sekildedir. Olan bir ürünü ya
    Sınırlı Stok!...
    Özel üretim!..
    Premium seri
    Gold seri
    gibi seylerle normalde alinmayacak seyleri fazla paraya satip cok rahat satarlar eger bir seri özel üretim olup sınırsız sayida herkese yetecegi kadar sunuldugu vaad edilirse o ürün hic bir sekilde istenilen satis rakamina ulasmaz. O ürün vaad edilen rakamin 1000 katida uretilse alici hic bir sekilde boyle olduguna inanmaz istemez isinede gelmez inanmak çünkü 2 bin tl olan urune 3bintl vermesi enayiligini oyle avutur kendini. fazladan para verme enayiligi derken o ozel urunu satarken eger illaki bir sure sonra satilmayan urun haline gelecek her urunde olduğu gibi bu sefer o özel uretim olduğu için ona satarken daha da fazla para veren enayi net cikacaktir.
    Aklima geldi yazarken biara otobus firmasinda çağrı merkezinde calisiyordum nasil olsa ciktim diye rahat rahat yazıyorum çünkü bilet satisi derdim yok :D
    otobus bomboş olsa dahi son koltukların kaldigi deniyordu müşteri bu zaman aliyordu. Otobusun bos olduğunu soylesen ohoğoo -tamam o zaman ben biara internetten alirimda diyordu acentaya gittigimde alirimda diyordu:D
    ayni sekilde gittigidiyor da aylardır duran urunu sepete ekledim bir kac dak sonra son 1 urune düştü. cakal sanki bende malım ya aaa Son urun kalmis hemen almaliyom yoksa bana daha kalmayacak bitecek napacam ben sonra deyip dusunmeden alacam sanki.
    Bu satis stratejisidir asla bu tarz oyunlara bos islere gelmeyin.
  • dondurmaya on siparis nedir.sanki cok pahali bisey
  • Tşk ederim hocam fiyat güzel tatlının yanında sunum için İdeal duruyor
  • normal ciksa bu soguk havada zaten kimse almaz, bu sekilde ulasilmazmis gibi yapip satıp kaptiriyor.
    sadece Türkiye de degil dunya nin her ulkesinde bu sekildedir. Olan bir ürünü ya
    Sınırlı Stok!...
    Özel üretim!..
    Premium seri
    Gold seri
    gibi seylerle normalde alinmayacak seyleri fazla paraya satip cok rahat satarlar eger bir seri özel üretim olup sınırsız sayida herkese yetecegi kadar sunuldugu vaad edilirse o ürün hic bir sekilde istenilen satis rakamina ulasmaz. O ürün vaad edilen rakamin 1000 katida uretilse alici hic bir sekilde boyle olduguna inanmaz istemez isinede gelmez inanmak çünkü 2 bin tl olan urune 3bintl vermesi enayiligini oyle avutur kendini. fazladan para verme enayiligi derken o ozel urunu satarken eger illaki bir sure sonra satilmayan urun haline gelecek her urunde olduğu gibi bu sefer o özel uretim olduğu için ona satarken daha da fazla para veren enayi net cikacaktir.
    Aklima geldi yazarken biara otobus firmasinda çağrı merkezinde calisiyordum nasil olsa ciktim diye rahat rahat yazıyorum çünkü bilet satisi derdim yok :D
    otobus bomboş olsa dahi son koltukların kaldigi deniyordu müşteri bu zaman aliyordu. Otobusun bos olduğunu soylesen ohoğoo -tamam o zaman ben biara internetten alirimda diyordu acentaya gittigimde alirimda diyordu:D
    ayni sekilde gittigidiyor da aylardır duran urunu sepete ekledim bir kac dak sonra son 1 urune düştü. cakal sanki bende malım ya aaa Son urun kalmis hemen almaliyom yoksa bana daha kalmayacak bitecek napacam ben sonra deyip dusunmeden alacam sanki.
    Bu satis stratejisidir asla bu tarz oyunlara bos islere gelmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özel Üyelik -- 8 Ekim 2018; 22:16:17 >

• Araba falan sandım konuyu. Ne alaka lan ön sipariş falan "çok değerli görünmeye çalışırken magnum"
  • Altı üstü dondurma adamlardaki pazarlama taktiği ne bak ya
  • Silah sandım..
  • Kac koli gondercekler
  • 6 magnum buyuklugu harika😊😊Denemeye deger, Ankarada da olsun👍🏻👍🏻
  • Ulan dondurmayı ön siparişle almaya başladık.. Deneyeceğim..
  • Çocukken pahalı gelirdi bu magnum, büyüdük hala pahalı geliyo vay arkadaş
  • Gerçekten magnumun mu arayıp sorun algidaya isterseniz

Kredi kartı bilgilerinizi çalmak için yeni yöntem olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Gerçekten magnumun mu arayıp sorun algidaya isterseniz

Kredi kartı bilgilerinizi çalmak için yeni yöntem olabilir
    @prorietor resmi instagram sayfasından gördüm ben ordaki linkten ulastım.

https://www.instagram.com/p/BorP7SrBxql/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
  • iphone 11 sandım.
  • Kargoyla mı geliyor ? Hediye göndereceğimde istanbula nasıl bir teslimat acaba ?
  • gulcingu G kullanıcısına yanıt
    100 110 ml arasında bir magnum 6 magnum olamaz 440ml bu linkteki de
  • magnum bozdu artık eski tadı yok bir hafta önce aldım baya baya değişmiş tadı kalitesizleşmiş
  • magnum bozdu kesinlikle, o parayı hak edecek bir ürün değil
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.