Şimdi Ara

Yeni kasa C4 aldim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhabalar, uzun arayislar ve arastirmalar sonrasinda yaklasik 3 hafta once yeni kasa C4 1.6 e-HDi 112HP MCP stil paket aldim. Bu araci dusunen veya bilgi sahibi olmak isteyenler icin bu konuyu acmak istedim. Gecelim benim izlenimlerime; oncelikle daha once hic fransiz arac kullanmamis biri olarak cevremden citroen almamam yonunde uyarildim. Ancak gerek cebimdeki para ve gerekse alacagim aractan beklentiler konusunda benim beklentilerimi karsilayan en mantikli secimin bu olacagina karar verdim.
    Cok yol yapan biri olarak (suan 4.500 kmde) aracin yakit tuketiminden fazlasi ile memnunum. Malum yaz sicaklarin da klima devamli acik ve 100 - 140 km ortalama hizlarda sehir disi yakit tuketimim 4.9 - 5.5 lt arasinda degismekte. Sehir icinde ise 5.6 - 6 lt civarlarinda. Arac bekledigimden daha konforlu ve ic dizayn olarak rakiplerinden cok daha ustun oldugunu soyleyebilirim. Ufakta olsa dusunulmus detaylar benim bu araci almamda buyuk etken oldu. Bagaj hacmi fazlasi ile yeterli. Dis dizayn olarak cizgileri hosuma giden bir arac.

Aracta aldiktan sonra yapilmis degisimler; on ve arka far karartma, on ve arka amblem karartma, tavan filmi. Yapmayi dusunduklerim; e200 coupe cift cikis egzoz, mtec xenon kit veya bayiden bi-xenon kit, HR yay, 17'' jant, multimedya kit. (Yorumlariniza acigim).
     Yeni kasa C4 aldim.
     Yeni kasa C4 aldim.
     Yeni kasa C4 aldim.

• araba içine sindiyse gerisi ayrıntı.
    araban çok güzelmiş
    güle güle kullan...
  • hayırlı uğurlu olsun
  • Bize hayırlı olsun demek düşer
  • 3.5cm yay kesinlikle al çok esniyor araba çünkü. (Bu sayede konforu yerinde o ayrı konu)

Hayırlı olsun.
  • Hocam hayırlı uğuelu olsun kaça aldın acaba . . ?

Edit: İmla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roadstar -- 13 Eylül 2011; 23:40:12 >
  • Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanman dileğiyle diyelim ve sorumuza geçelim, araç anahtar teslimi kaça mal oldu ?
  • keşke resim koymasaydın forumun laneti olduğuna inananlardanım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forumchu

Bize hayırlı olsun demek düşer

+1
  • Guzel yorumlariniz icin tesekkurler arkadaslar, aricin bana maliyeti konusunda soyle soyliyeyim, 51.000 tl aldim araci , sansizlik diyelim ben almadan 3 gun once araca %3 kur farki yuzunden zam gelmis.
  • aracınız hayırlı olsun kazasız belasız.
  • Fransiz aldiniz ve bu foruma memnuiyetinizi yazmissiniz yakinda tas atan cocuklar tarafindan forumda linc edilirsiniz. Vosvos alsaydiniz ayni siniftaki araca 55 60 bin tl fiyata sahip olacaktiniz ve bir fransizdaki konforu ve hatlari bir halk arabasi markasina degismis olacaktiniz.

Citroen fransizlarin en iyi markasidir ve araclarinda iskandinav araclari gibi surucu ya da yolcu icin ufak tefek guzel detaylariyla aliskanlik yapar HUD bu sinif araclarda cikmadan evvel(corvette) c4 un selefinde orta konsolda gunduzleri gunes sigini kullanan dijital gosterge vardir bu en basiti veya klima kokulandirma sistemyle klimayi actiginizda homojen olarak koku kartusu havalandirma kanallarindan arac icerisine dagilir 2 litre ve uzeri araclarda pnömatik suspansiyon sistemi ile en konforlu suruse sahip markalardan biridir.

Guncel c4 ise selefinden gelen tecrubelerin ve c5 ile baslanan unmistakeble german felsefesinin bir urunu sinifindaki bir evvelki kasa focus, golf leon, civic octavia ve eski 308 ile karsilastirdigimda en basarilisini c4 olarak bulmustum tabi tarafsiz olmak istesemde 407 sahibi oldugumu hatirlatmak isterim ancak sizde zaten aracinizdan memnun oldugunuzu belirtmissiniz onemli olan digerleri degil sizin ne dusundugunuz aracinizi tekrar hayirli olmasini dilerim lutfen aracla ile birlikte yasadiginiz deneyimleri aktarmayi unutmayiniz

• Hayırlı olsun güzel araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz6 -- 13 Eylül 2011; 23:43:38 >
  • tasarımı cok güzel bir araç hayırlı olsun
  • Hayırlı olsun.Maşallahı var.Pek nazlı duruyo ama .Allah kaza bela göstermeden ağız tadıyla binmek nasip etsin inşallah...
  • Hayırlı olsun araç gayet güzel. Tek eksisi kanımca tek kavrama olması.....
  • Burada marka polemiği çıkarmayalım, arkadaş aracını almış konusunu açmış. Hayırlı olsun güle güle kullanın çok güven veren bir araçtı test sürüşünde.
  • hayırlı olsun çok güzel görülüyor.özellikle karartılmış amblemler çok güzel galiba ilk defa gördüm
  • Aynı renklisini incelemiştim. Bir arkadaş satın aldı. Şu anda sıfır C sınıfı araç alacak olsam sanırım C4 ü seçerdim.

Yalnız 3 haftalık aracın farlarını nasıl kararttınız?
    farın içi mi açıldı yoksa citroende böyle bir opsiyon mu var?

hayırlı olsun bu arada
  • Hayırlı olsun.Güzel araç.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.