Şimdi Ara

Yeni HTC ONE (M8) resmen tanıtıldı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
6
Favori
14.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• forum sony z2 nin kiralik elemanlariyla doldu yahu. her post a her video ya xperia z2 yaziyorlar. nedir bu ? lobi faaliyeti mi?
    velevki z2 süper.
    her gönderiye yazilmasi şart mi?

• Bu sene android tarafında kral xperia z2...

• quote:

Orijinalden alıntı: catborise

forum sony z2 nin kiralik elemanlariyla doldu yahu. her post a her video ya xperia z2 yaziyorlar. nedir bu ? lobi faaliyeti mi?
    velevki z2 süper.
    her gönderiye yazilmasi şart mi?

Özellikler gizli saklı değil okuma yazması ve yorum kabiliyeti olanların ortak yorumu Z2, zoruna giden kısmı nedir?

Ben isterim ki insanlar aldıgı teli 1 sene daha fazla kullansın.. bütçe açığı ufalsın..
  • Evet kamera sıkıntılı görünüyor ama test etmeden bişey söylemek doğru olmaz ve pil de can sıkıcı noktalardan onun dışında telefonu elinize almadan basın gorseli üzerinden yorum yapmayın...

Bu arada "z2,z2,z2,..." Diyen arkadaşlar o telefonun en büyük eksiğini söyleyim mi size ? Bundan bi kaç ay sonra 64bit işlemcili (büyük ihtimal s805) ile beraber z3 gelecek bence onu beklemek daha mantıklı belki z3 te 4gb ram daha iyi pil z serisinden daha farklı tasarım gelecek

• Xpeeia Z2 3 gb LPDDR3 Yeni One 2 gb LPDDR2

4K video çekim yok

Xperia Z2 8.2 mm 3200 mAh Yeni One 9.4 mm 2600 mAh

Bataryanın daha az olmasına ve 0.2 inç daha kucuk olmasina ragmen Z2 ile aynı uzunlukta ve aynı ağırlıkta

Kısacası rakiplerinden 1 ay sonra çıkmasına rağmen daha kötü ve aynı fiyatta olan bir amiral(!) gemi modeli olmuş. Bir iki aya varmaz satış rakamları bekleneni vermiyor, Htc batıyor mu, Htc den rekor zarar tarzinda haberler çıkmaya başlar

• 2600 nedir? Discovery 2de bile 2500 var yuh

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • One M7 kullanıyorum daha şimdiye kadar ram kullanımın %65'i geçmedi. (task manager vs gibi kill programları kullanmıyorum)

2 gb yetersiz diyenler şöyle bir kenara ayrılsın, diğer yorumları yazanları okuyalım, kalabalık olmasın. Plastik hiçbir telefon bu deneyimi yaşatmaz. Bazıları daçıkmış "z2 daha ince" demiş. iyi de one'ın en kalın noktası 1 mm daha kalın, genel olarak bombeli olduğundan çok daha ince çerçeveye sahip bir telefondan bahsediyoruz. Alttaki htc logosunun yeri anlamsız olmuş fakat tüm telefoların altında ve üstünde gereksiz boşluklar mevcut. Hele Z2 tasarımını bunun karşısına koyanlar hiç konuşmasın. Şahsen bu telefonu almayacağım, ancak kameram sosyal medya işi görsün, müzik benim hayatım, tasarımı kalitesi, ekran kalitesi yerinde olsun, işlemcisi her oyunu oynatsın diyen kaçırmasın. Diğer plastiklere bakmamak lazım.

• önceki modelinde daha küçük çerçevede kapasitif tuşlar var, sen git çerçeveni büyütüp kapasitif tuşlar yerine sanal tuşlar için ekranı kullan... Anlamak güç...
  • Cop

• bu yıl sonynin yılı olacak beyler Z2 ile yani öyle görünüyor :)

• İlki gibi ikinci one'ında beğendim kameradaki alan derinliği olayı iyi olmuş keşke rakipleri gibi en azından 1/2.3 lük sensor boyutuna çıksaydı ,yine de kasa, kamera,ekran,müzik olayında çok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1080p 30 kare/ saniye mi? :S 2012 Eylül'de çıkan Note 2'mde de var bu kadarı. HTC iyi bir balon çıkarmış.

• lg g2 kullanıyorum anlaşılan bu sene 3 telefon arasında kalacaz g3 z2 ve iphone 6 ama her ne kadar hayalde olsa htc 1500 tl civarında girerse herzaman bir alternatif olabilir htc one sadece 1 hafta kullandım umarım benim zamanımdaki o kamera problemleri gitmiştir
  • z2 den sonra htc busenenin kralları lakin fiyat olarak 6ay sonra samsung s5 bunlara 10çeker :D nede olsa 6aysonra s5 1500tl z2 htc m8 2200tl olcak. arada 700tl ye 2sene kontur masrafım:D

• Piyasadaki en kaliteli telefon. Umarim fiyatta ucmazlar ve bir tane alirim. Bu guzelligi kilifsiz kullanmak gerek umarim kiyabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

Z2'ye hala rakip çıkmadı :) o işlemciye o batartya olmuş mu yaa

LG G3de de iş çıkmazsa Z2 kral ;)

G3 bence bomba etkisi yapacak gecen yil oldugu gibi.. Ama bu sefer g2 den daha fazla saticak gibi... Yanliz android sistemini kullanan butun markalar gun gelecek tikanacaklar, hatta samsung tikandi bile, milleti alistirdilar her yil ram yukselt ekrani buyut, yok 4k , yok ghz yukselt falan filan nereye kadar.. Gelcek yil apple yine goturecek isi... Adamlar donanimi kucuk kucuk veriyorlar, ve bu hizla sonraki 6 yil zaten cepte.. Bence onumuzdeki yil nokia yavas yavas agirligini koyacak, android cephezi 3. lüğe gerilicek gibi...

• telefonun kalınlığından tut kamerasına kadar tasarımda gerçekten berbat olmuş htc nin yeri kötü z2 tokatlamış
  • Tasarimini hic begenmedim M7 daha guzeldi

• Güzel

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.