Şimdi Ara

Yeni HTC ONE (M8) resmen tanıtıldı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
6
Favori
14.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Witcher

quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

Sanal tuşlar leş
    Kamera hala 4 über piksel

Onun dışında kimse tek kelime etmesin on numara telefon olmuş

Ben de HTC'ciyim ama olmamış,tasarım çok kötü.

Alt şerit kötü olmuş hocam kabul ama genel tasarım çok güzel olmuş bence tabi tercih meselesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu telefon varken s5 alınmaz ancak tek düşündüren nokta kamerası.Batarya daha iyi olabilirmiş.300mah ekleyeceklerine, 700mah ekleselerdi ya %100 daha fazla gitseydi:)

• Samsung S5 alıcağıma kesinlikle yeni HTC alırım orası kesin ama en iyisi mi derseniz bence değil.
  • Sen hem alttaki HTC yazısını kaldırma hem de sanal tuş koy. Oldu mu şimdi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaki ikinci kamera olayı çakma telefonları çok andırmış.
    Xperia Z2'yi tek geçerim.
    Her şeyiyle On Numara bir telefon olmuş Z2.

• herkesin beklentisi farklı tabi saygı duymak lazım.
    Ama 1 senedir HTC One kullanıyorum, arayüzünde RAM sıkıntısı olmadığından dolayı 2gb gelmesini, sorun etmeiyorum. Stabilitesini kullanan bilir, ne Samsung nede Sony bence rakip olamaz gibime geliyor. Z2'deki 3gb ram belki bu konuda iyileştirme sağlayabilir, ama aynı zamanda da fiyatını yükseltir. Tıpkı HTC'nin metal gövdesinin fiyata etkisi gibi. Foto kalitesi kimine göre yetersiz, olabilir, eğer sürekli foto çeken biriyseniz bence Nokia'ya yönelmek daha mantıklı. Video'nun 1080de 60kare olmaması, ciddi olarak kaç kişinin önemsediği birşey acaba? Hadi desem youtube'a video atıcaksınız, o boyutu kaç dakikada atar onu düşünün? Ülkemizde adil kullanım kotası diye birşey var, izlediğimiz videoları bile en fazla 720p olarak izliyoruz netten, dolayısı ile populer olan 720p ve şuan için doğru seçim. 4k çekmiyor diyenlere de, 20milyar verip 4k televizyon aldılarsa lafım yok buyursunlar 4k çekenini alsınlar. Yorum yaparken gerçekçi olmak lazım, olayı sadece donanım yarışına sokmak saçma. 4k çeksen napıcan gene gidip 5' ekranda izlicen ne anlıcak gözünüz?? Pil az olmuş harbiden, en azından 3000 olmalıydı, en büyük eksisi bu.

• Waoow :(

• Millet ne istiyor anlayabilmiş değilim tel sizi uzaya mı çıkarsın arkadaş?
    Malzeme kalitesi, tasarımı, kamera yeniliği (megapixel olmasa da) gayet güzel ve en üst seviye
    Ram 3gb değil de 2gb olduğu için mi bu kadar tantana anlamadım, Sense arayüzü en rahat en stabil Android arayüzüdür fazlasına gerek yok tamam en iyisi her zaman iyidir ama optimizasyon mükemmel bu arayüzde
    Batarya konusunu şimdi konuşmamak gerekir dedikleri gibi optimize ile M7 ye göre %40 daha performanslı ise yakar yıkar ortalığı
    Bence kalitesiyle tasarımıyla göze hitap eden mükemmel bir tel, tek eksiği kamera tarafında ama değişik bir yenilikle kapattılar bence o eksiği, megapixel daha yüksek olsa tadından yenmez ama olsun. 4k eleştirisi yapanlar gözünüzü seveyim kaç kere video çektiniz de 4k istiyorsunuz, hadi 4k çekeceksiniz de nerede izleyeceksiniz o videoyu kullandığınız monitörlerin hepsi 1080p, ve önümüzdeki 2-3 yıl daha 4k tv ler monitörler uygun fiyata inene kadar bu böyle olacak
    Keşke az daha bekleyip Snapdragon 805 ile tanıtsalarmış piyasayı dağıtırlarmış ama napalım kötü hamle yaptılar orada.
    Z2 ye güzel bir rakiptir kendisi, Z2 daha iyi ama M8 in ayrı bir havası var ayrı bir kullanıcı kitlesi olacak, prestij telefonu resmen
    Bu kadar donanım delisi olunmaz, Note3 ortada, sıfır optimizasyon, telefon kullanılamıyor resmen, varsın RAM 2gb olsun ama yağ gibi aksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avorlair -- 25 Mart 2014; 19:38:27 >

• HTC, M7 deki ultrapiksel saçmalığından dersini almamış belli ki. Devir 4K devri olmuş kamera hala 1080p 60fps çekemiyor, "bekleyin" dedikleri telefona bak

• Galaxy s 5'te 2 gb ram var diye yerden yere vuranların kaç tanesi bunu eleştirecek merak ediyorum.

• Bir Htc One kullanıcısı olarak telefonumun BoomSound hoparlöründen memnunum M8de dahada geliştirilmesi süper olmuş, Sense 5 zaten akıyor 6da öyle olacaktır. Ama iş kameraya gelince hem detay az hem bulanık çekiyor Sony Z1 ve sonrasındaki seri çekim modu yok, hemde pembe renkli kumlanma yapıyor. Duo kamera fikri güzel ama en az kameralardan birinin 13 yada 16 megapiksel olması gerekirdi. Ginoee gibi zargan lens kullanabilirlerdi. Derinliği algılayan diğer kamera varsın 4mp olsun. Ama bu kamera yüzünden telefonumu değiştirmem. Artık Sony Z1 den itibaren de sony arabiriminde gram kasma yok, ve Z2 ile birlikte on yüzde stereo hoparlore geçtiler, Z2nin tek eksiği kamerasının düşük ışık performansı, onuda Z3te gelistirirlerse kasımda Z3 alırım. Gerçi kamera Z2 ile aynı kalsada yine Z3 alirim. Üzgünüm HTC umarım M9da kamerayı duzeltirsin.

• birde htc "dünyanın en iyi basketbolcunun en iyi telefonuna ihtiyacı vardır" demişti biri şunlara yav he he desin. Sony çerçeveleri biraz daha düşürse geçecem ama nerdeeeeeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ken Block43 -- 25 Mart 2014; 19:55:34 >
  • Yahu z2 kralında kralı oldu,yok mu bu kralı tahtından edecek!

• @Avorlair Mesele şurada, kalkıp bir firma bu kadar önemli gibi lanse ediyorsa tanıtacağı aleti ve o güne özenle bastırıyorsa, insanların beklentisi büyüyor. Biraz daha zorlasaydı firma evet, uzaya çıkarmasını bekleyenler olacaktı. Benim beklentim yoktu zira şu an olması gerekenler buydu. Kamera değişirdi, pil daha büyük olurdu o kadar. Diğer yönden olabilecek şeyler buyken zaten zorlamaya gerek yok ama HTC 25 Mart'ta telefonu göreceksiniz hesabı yaptı, Samsung'a meydan falan okudu. Önceki mesajımda belirttiğim gibi Samsung'u sevmem ama HTC de öyle beklenildiği gibi firmalara tokat çakmış değil.
  • Kim ne derse desin tam bir hayal kırıklığı. 1080p de 30 fps nedir ya kamerası kötü denilen nexus 4 ile aynı fps oranı ile çekiyor. Zoom yaptığında yine görüntü bozulacak. Ayrıca Samsungun düştüğü hataya düşüp 2 GB ram ile piyasaya sürmüşler. Doğru yaptıkları tek iş ekran çözünurlüğü ve hafızanın artması

• quote:

Orijinalden alıntı: One_Shot

Ram 3gb olmalıydı sanal tuş olmamalıydı ayrıca ön kamera 5mp arka 4mp bu nasıl iştir. Z2 rakipsiz birinci

• quote:

Orijinalden alıntı: St Batuhan

@Avorlair Mesele şurada, kalkıp bir firma bu kadar önemli gibi lanse ediyorsa tanıtacağı aleti ve o güne özenle bastırıyorsa, insanların beklentisi büyüyor. Biraz daha zorlasaydı firma evet, uzaya çıkarmasını bekleyenler olacaktı. Benim beklentim yoktu zira şu an olması gerekenler buydu. Kamera değişirdi, pil daha büyük olurdu o kadar. Diğer yönden olabilecek şeyler buyken zaten zorlamaya gerek yok ama HTC 25 Mart'ta telefonu göreceksiniz hesabı yaptı, Samsung'a meydan falan okudu. Önceki mesajımda belirttiğim gibi Samsung'u sevmem ama HTC de öyle beklenildiği gibi firmalara tokat çakmış değil.

katılıyorum size M8 tokat atamadı ama korkuttuğu söylenebilir, Z2 gibi donanım canavarı bir telefon değil daha çok göze hitap eden optimizasyon ve günlük kullanıma odaklanmış kalite telefonu M8

• Kasa silah gibi olmus,goruntu olarak en premium hissiyati kuskusuz verecektir

• Tam sd kart slotu koymuşlar dedik bu seferde radyoyu çıkarmışlar
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.