Şimdi Ara

Yeni HTC One M8 hakkında her şey 'Detaylı ön inceleme' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
4
Favori
27.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanal tuşları HTC logosunun sağına soluna koymak bu kadar zor olmasa gerek... Günümüzde büyük ekran cihazlara bu kadar talep varken, ekranı gereksiz yere işgal etmeleri olmamış. Alt tarafta kocaman siyahlık oluşmuş.

• HTC, Samsung ile dalga geçiyordu kendi dalga geçilecek durumu geldi.

Telefonun en kötü yanı, tasarımının eski One'dan daha kötü olması, hangi akılla sanal butonlar kullanmıs, o HTC yazan şerit nedir? Ayrıca köşelerin daha yuvarlatılmıs olması tasarımı dahada kötü yapmıs.

Rakibinde 20MP, 16MP kamera var, sende 4MP kamera var bunu anlamayan insanlara anlatamazsın.

2600mah'a hiç girmiyorum bile.

Ben anlamıyorum, bu adamların milyar dolar bütçeleri var, dünya kadar AR-GE merkezleri var ama yapamıyorlar.

Xperia Z, Z1, Z2'nin eleştirilen kısımları neydi? Çerçevelerin çok büyük olması, sağolsun samsung s5 ile, htc yeni one ile artık kimse SONY'i bu konuda eleştiremez hale geldi. S5 çıktı, Z2 güçlendi, yeni One çıktı Z2 güçlendi.

Kısa ve öz, bu senenin galibi farkla Xperia Z2.

Arkadaş bu nedir ya?

Yeni HTC One M8 hakkında her şey 'Detaylı ön inceleme'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 26 Mart 2014; 13:47:00 >

• altta 2 cm işe yaramayan boşluk ile htc doğmadan öldü, samsung en azından ekrana saçma sapan logo koymadı...

• Hayatımda gördüğüm en iyi kılıf.

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

HTC, Samsung ile dalga geçiyordu kendi dalga geçilecek durumu geldi.

Telefonun en kötü yanı, tasarımının eski One'dan daha kötü olması, hangi akılla sanal butonlar kullanmıs, o HTC yazan şerit nedir? Ayrıca köşelerin daha yuvarlatılmıs olması tasarımı dahada kötü yapmıs.

Rakibinde 20MP, 16MP kamera var, sende 4MP kamera var bunu anlamayan insanlara anlatamazsın.

2600mah'a hiç girmiyorum bile.

Ben anlamıyorum, bu adamların milyar dolar bütçeleri var, dünya kadar AR-GE merkezleri var ama yapamıyorlar.

Xperia Z, Z1, Z2'nin eleştirilen kısımları neydi? Çerçevelerin çok büyük olması, sağolsun samsung s5 ile, htc yeni one ile artık kimse SONY'i bu konuda eleştiremez hale geldi. S5 çıktı, Z2 güçlendi, yeni One çıktı Z2 güçlendi.

Kısa ve öz, bu senenin galibi farkla Xperia Z2.

Arkadaş bu nedir ya?

+1 Az daha zorlasalarmış o alana qwerty klavye yerleştirırlermiş.!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çözünürlük az olsa da belki ilerde Oppo Find 7 deki gibi tek seferde çok çekim yaparak fotoğrafın çözünürlüğünü arttırır. Oppo da 13mp kamera olasına rağmen 50mp fotoğraf çekebiliyordu HTC de 4upx4=16up yaparak çözünürlüğü arttırsa ki fotoğraf çekim hızı muazzam telefonun hiç bir eksiği kalmaz.Umarım bu yazılımı getirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turyunus -- 27 Mart 2014; 0:06:06 >
  • Cihaza önden bakıldığında alt kısıma kaçak kat çıkılmış gibi gözüküyor, logo uğruna heba etmişler güzelim yüzeyi.

• bu telefonu aldıktan sonra nokia n95 kullanan biri yanınıza gelip benimki 5mp diyebilir. Adam Haklı.

Sene 2014 4mp nedir HTC'ye yakışmıyor.Oraya 2 tane sensör koyucağına düzgün bir tek sensör koysaydın olmazmıydı.

Bunun haricinde bana kalırsa HTC ONE (M7) daha hoş bir görünüme sahip

• waLkE kullanıcısına yanıt
    Hocam sen direk Galaxy S5 al en iyisi, yarabandı veya hastahane terlikli tasarımı sana çok yakışır
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    sonynin cercevelerinin buyuk olmasının nedeni su ve toz gecirmezlik sertifikalari, z2 ile ayni boyutta htc one hemen hemen ustune 1 mm fazla kalinligi var.sony boyle kasa yapsa millet demedigini birakmazdi.

sertifikasi olmayan telefonlar

• Teknolojiden habersiz olduğun o kadar belli oluyorki kokusu taa burnuma kadar geldi yani
    Sene olmuş 2014 hala sizin gibiler piyasada mevcut.
    Şu google size bi güncelleme falan çıkarsada artık bir kendinize gelseniz diyorum.
    Hocam orda ultra pixel denen yeni bir teknoloji kullanılıyor tamam iyi değil geliştirilmesi lazım ama ikinci sensör çıtayı oldukça yükseltmiş
  • Genel olarak 3 Negatif yönü var 4K video kaydı yok,kamera çözünürlüğü 4 Megapixel ve kapasitif tuşlar gitmiş(en azından htc logolu yer olmayıp telefon biraz daha boyut olarak küçülseydi o zaman bundan bahsetmeyebilirdik).

Pozitif yönleri de yok değil Boomsound,Derinlik sensörü,Kamera Efektleri,Sense 6 arayüzü,Ön kamerası(özellikle hala arka kameradan iyi),Tasarımı(kesinlikle şu ana kadar ki en iyi tasarım Z2 biraz daha geride malzeme olarak)

• Kim ne derse desin gm discovery 2

• Herşey güzelde yani artık kasa boyutu olarak phablet olmuş bu cihaz.
    4.7 normal kullanım açısından limitti derken çıtaları daraltılmış yaklaşık aynı boyutlardaki 5 inclik cihazlarıda gorduk. e hadi ona da eywallah dedik çünkü kasa boyutları çok değişmemişti. ama şuan G2 den 1cm uzun bu cihaz. ben şahsen çok beğensemde bu cihazı sırf boyutları yuzden almam gibi geliyor.

• Kılıfının kapağı geriye doğru katlanmıyormuş bu kılıfla kullanmak çok konforlu olmayacaktır. Ayrıca kapasitif tuşları kaldırmışlarsa neden çerçeveyi geniş tutmuşlar anlayamadım. bu cihazın minisi çıkarsa alınabilir ancak.

• mesut bey 144 mm lık uzunluklatı z1 e her ıncelemede bu nasıl cerceve demıstı. 146 mm lik one da bır kez bıle degınmedı bu kadarda bellı edılmez arkadaş
  • adamlar yapmış.ne g2 ne s5 ..

bir şey sormak istiyorum.çift tıklama özelliği normal One(m7) a gelecek mi yoksa sadece m8 e özel bir şey mi ?
  • fiyatlandırma nasıl olur acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

adamlar yapmış.ne g2 ne s5 ..

bir şey sormak istiyorum.çift tıklama özelliği normal One(m7) a gelecek mi yoksa sadece m8 e özel bir şey mi ?

Gelecek hocam

• "Hesap makinesiyle mi çektin?, Tost makinesiyle mi çektin?" yakıştırması güzeldi Mesut Abi

Yalnız şöyle bir şey de var koyduğunuz fotoğrafları tam ekranda açtım. %500 Zoom yaptım ve kalitenin o kadar da kötü olmadığını gördüm. Tabiki bir Sony ile karşılaştırılamaz ama yani kamera ile gelen özellikler için alınır. Benim için bu bir - değil.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.