Şimdi Ara

Yeni HTC One M8 hakkında her şey 'Detaylı ön inceleme'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
4
Favori
27.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçtiğimiz gün lanse edilen yeni HTC One M8'i sizler için inceledik. Oyundan, benchmark değerlerine kadar her şeyiyle bu videoda gözler önüne serdiğimiz özellikleri ile HTC One M8, akıllı telefon pazarına yeni bir soluk getiriyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8
    HTC One M8

• Z2 alır.
  • Kameranın çözünürlüğü düşük ama çok hoşuma gitti benim çok kullanışlı ve hızlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ap4che -- 26 Mart 2014; 2:38:16 >
  • O kadar çok telefon çıkıyor ki pc donanim videosu izlemeyeli uzun zaman oldu..

• Ben Böyle editör görmedim arkadaş. Bi insan işini bu kadar mı sever? Bıkac saat olmus tanıtalı ve kadar kapsanlı bı ınceleme yayınlanıyor. Tebrikler….

• Tek hoşuma giden tasarımı oldu. Çoğu kişi beğenmiyor ama şu tasarımla(HTC yazan bar olmadan) z2 ayarında bir telefon gelseydi piyasayı sallardı ama yine 3 ay sonra eski teknoloji olacak bir telefon sürdü piyasaya HTC. Ayrıca telefon çok büyük. O beğenilmeyen Xperia Z2 ile aynı boyda telefon ekranı küçük olduğu halde. Note 3 ile arasonda ise yarım santim var. Gerçekten so telefona rahat 5,2" denbüyük ekran sığdırılabilirmiş.

Belkide S805'e hazırlanıyor HTC ve bu telefonuda One'ı güncel tutmak için üretmiş olabilir. İsminden bu anlaşılıyor. Neyse bekleyip göreceğiz.
  • sanal tuslar olmamis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2 varken

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YediyuzYetmisYedi

G2 varken

o kadar da değil.

• g2 veya note 3 alacağım

• Alta tuş takımı koysalar sırıtmaz

• Nedense bu telefonu Mesut Cevik´ in incelemesine Sasirmadim
    fakat gece gece artik haberleri yayinladiklari icin üzüntülüyüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 26 Mart 2014; 2:51:04 >
  • Tasarım çok iyi
  • Şu anda HTC ONE kullanıcısıyım ve kardeşim istiyor telefonu ona vereceğim. Fakat M8 almak için hiç bir cazibe göremedim... Pil %40 daha fazla performans sunacak o mAH ile geçelim bunu. ZOE efektleri büyük ihtimalle ONE' da gelecek yazılımsal yenilik olarak. SONY XPERİA Z2 kesinlikle daha iyi... Ben kullanıcı olarak asla ekran ışığını kısmam, kısacası güç modunu kullanmam. HTC pil paranoyası olan bir firma ve bu saatten sonra bunu asla değiştirmeyeceğine kanaat getirdim. Fiyat açısından her iki model de aynı miktarda olacak büyük ihtimalle. Bu yüzden gönlüm SONY' e gider. HTC telefonun kötü değil fakat aynı paraya daha iyisini almak varken sen çok beklersin alana da hayırlı olsun. Zahmet olmazsa HTC bir daha ki sefere kamerayı değiştir onuda paronoya yapma...

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    hocam ben söylediklerimde ciddiyim :D art niyet de yok.
    Samsung oldu olasi cok gaba yapili geliyor bana begenmiyorum ,Z2 incelemesinie bakmadim, Z veya Z1´den sonra zaten sürekli farkli bir model firliyor arkasindan alim kararimi sorlasdiriyor gercekden .
    O bakimdan en son HTC ONE M7 almis bulundum sizin inceleme neticesinde ona karar vermisdim aldim kullaniyorum bagsen sanal klavyesi donuyor patliyor bayiliyor ? anamis degilim.
    bir dahakine Iphone ( 6 veya adi ne olacaksa) denemeyi düsünüyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

quote:

Orijinalden alıntı: YediyuzYetmisYedi

G2 varken

o kadar da değil.

Ne kadar

• cihaz bir iki olayı dışında çok iyi olmuş bunlara örnek olarak pil ve kapasitif tuşlar başta gelir

htc tasarımı çok iyi oturttu tasarımı oturtamayan bence bi samsung kaldı lgde birşeyler yakalamaya çalışıyor sony zaten yardırdı gidiyor ondada çerçeve sıkıntısı var yani gene aranan muhteşem telefon çıkmadı umut geleceğe kaldı :D

• Özet olarak:
    -Tasarım diğer bütün telefonların en az 2 adım önünde.
    -Kılıf on numara ve özgün bir fikir.
    -Ultrapiksel saçmalığı devam ediyor. Ama ikinci sensörün getirdiği özellikleri dehşet.
    -öndeki htc logosunun bulunduğu kısım leş.
    -Pil az ama günü kurtaracaktır büyük ihtimalle.
    -Ram 3gb olabilirdi ama 2gb da kötü değil.

• sanal tuslar olmamis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z2 aynı işlemciye sahip olmasına rağmen yüzde 20 tokatlamış M8ihttp://www.gsmarena.com/xperia_z2_takes_basemark_os_ii_performance_crown_from_one_m8-news-8127.php

Tartışmasız Z2

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.