Şimdi Ara

### Yeni Fiat Punto 2012 topluluğu .. ^#### +19 üye (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.125
Cevap
19
Favori
114.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2012 model 1.3 multijet easy düz vites aracımı 4 buçuk sene 53 bin km kadar kullandıktan sonra bu yazın başında 36 bin liraya sattım (2012 sonuna doğru 35 bin liraya almıştım). Kullandığım sürede birkaç sorun dışında (öndeki fiat logosunun su alması, sağ ön kapı cam motorunun çalışırken zorlanması, bagajdaki lambanın yanması, akünün bitmesi dışında sorun yaşamadım, bunlarda garanti kapsamında çözüldü) sorunsuz bir şekilde kullandım. Ayrıca genel olarak söylenen city modu direksiyon arızası hep kullanımda olduğu halde bende arıza çıkartmadı. Ön ve arka tampondaki ufak tefek çizikler dışında başka aracın park halinde çarpması sebebiyle arka kapıda boya vardı, bunların dışında herşey sorunsuz ve iyi durumdaydı, yetkili servis bakımlı ve ekspertiz raporluydu. Sonuç olarak ikinci elde almak isteyen arkadaşlara geçmişi belli ve temiz olması halinde tavsiye ederim, fiyat/performans bakımından gayet uygun bir araçtır.

• puntonun atası 1.3 75 lik 2005 puntomu sattım
    şimdi 2013 1.3 multijet 95 lik lounge petrol yeşili modeli ile aranıza katılıyorum hayırlısıyla.
    sunroof yarım açılma problemim var desteğinizi rica ediyorum.
  • Arkadaşlar bütçemi 45 bin TL'lere düşürdüm 60 bin TL'den. Ne dersiniz tercih edilesi bir araç mıdır ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-kazasiz-degisensiz-dizel-otomatik-punto-65892-km-lounge-1.3-497047162/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son mazot fiyatlarındaki artışla birlikte 1 litre mazotla 15-17 km yapabiliyorum 95 lik aracımda

bu değer normalmidir 1 tl ile 3-4 km anca yapıyor.28-30 kr a tekabül ediyor neredeyse..

ikinci el aldım aracı bir sorun varmı diye düşünmüyor değilim 1,3 75 lik Euro 4 motorlu 2005 puntodaki yakıtımı mumla arar oldum.

yorumunuz nedir...
  • Arkadaşlar selamlar,

Aranıza yeni katıldım. Zorunluluklardan dolayı (ailenin genişlemesi) çok sevdiğim aracımı değiştirmem gerektiğinden satılığa çıkardım. Çok temiz bir araçtır. Detaylı bilgileri ilanın açıklamalarında görebilirsiniz. Buradan sorulan sorulara da cevap vermeye ve yardımcı olmaya çalışırım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-ilk-sahibinden-dusuk-kilometreli-temiz-starjet-dynamic-g-punto-507027634/detay/

Bilginize.

İyi forumlar diliyorum.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.