Şimdi Ara

Yeni DS 5, 1.6 dizel otomatk 113.400 TL başlangıç fiyatıyla Türkiye’de satışa sunuldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu araç emsallerini X'e katlayıp Y'ye böler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yalan söyleyeyim hiç beğenmedim

Bana biraz kaba geldi. Zevk meselesi

• Yine mükemmel olmus zira bende yeni ds3 un 165lik motorunu bekliyorum ama ne gelen var ne giden ayrıca bırakın herkes bilmesin , bu aracın en boşunda ki donanımlar cogu markada premium pack adı altında satılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 8 Mayıs 2016; 0:52:25 >
  • Bu aracı kim alır almaz bilmiyorum ama bende makyajsız kasa var gören herkesin dibi düşüyor iç mekandaki kalite harika donanım çok fazla yol rüzgar lastik sesi oldukça düşük
    Eksik yanları yokmu var süspansiyonlar bi bmw değil tabiki citroeni de anlamak zor hidropnömotik süspansiyonu var neden kullanmaz anlamıyorum birde kapıdan araç esnediği zaman bazen gıcırtı geliyor onun çözümü var gerçi bunların haricinde kronik bi problem yok
    C segment araç alacağıma bu fiyatlara d segment araç daha mantıklı ayrıca şimdi tam otomatik

• Gerçekten mükemmel bir araç DS5. Hem sportif hem kaliteli fakat maalesef ülkemizde hak ettiği değeri göremiyor.
  • Dizel manuelin fiyati ne

• forumda böyle methedildiğine göre kimse almaz

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.