Şimdi Ara

***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY*** (90. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.784
Cevap
45
Favori
266.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: KaraEski_

Merhaba arkadaşlar 2.el 40 bin tl civarı bütçeyle bi araba almak istiyorum. 2010 sonrası 1.5dci dacia sandero önerir misiniz? Alınır mı?
    fazla bagaj ihtiyacın yoksa ve genelde şehir içi kullanacaksan araba gayet yeterli zaten motor sorunsuz kendini kanıtlamış bir motor, ustası bol ucuz memnun kalırsın.
  • yetkili bayi araç için "sandero premium play multimedia" takabiliriz diyor,

***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY***

Nasıldır kullanan var mı? bunu takınca navigasyon ve geri görüş kamerası da olacakmış, park sensörünü ayrı ödeyeceğim.

• dostlar selamlar, bakım için fiyat alan var mı yıllık bakımları nerede yaptırıyorsunuz, ben geçen sene değiştirmem gereken parçaları değiştirmemişim, bu sene 2bin tl fiyat verildi uygun mu bu aracım 2017 ocak model

• 2022 Aralık'ta yeni kasa sıfır Sandero Stepway fabrikasyon LPG'li aldım. Çok memnunum. İnternette teknik özellikleri var. İstanbul şehir içinde ve çevre yolunda 100 km'de ortalama 10, 5 litre LPG yakıyor. Şehirler arası denemedim.

1991 yılından beri sırasıyla Ford Taunus, Renault tx, Şahin S, Renault Clio Sedan ve Ford Focus kullandım. Sadece Reno tx'i kısa süre kullandım. Diğerlerini oldukça uzun sürelerde kullandım. Bir önceki arabam 2008 yılından beri 14 yıl süreyle kullandığım 2006 model sedan trend Ford Focus idi. Bu araca 2011 yılında simit BRC LPG sistemi taktırmıştım. Yıllık bakımlarını düzenli yaptırdım ve ufak tefek ayarlar dışında hiç bir sorun yaşamadım. Satmadan önce on yılı doldurduğu için sadece tank ve tamir kitini orijinaliyle değiştirmiştim. Şimdiki aracım, yeni kasa Sandero Stepway, orijinal LPG'li, turbo motor ve 170 tork.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atok62 -- 8 Temmuz 2023; 13:54:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.