Şimdi Ara

***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY*** (89. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.784
Cevap
45
Favori
266.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • orjinal hoparlörleri değiştiren varsa bilgi alabilir miyim?
    koaksiyel veya komponent, bas amfi olmadan ne takayım?
    amfi kabin koy diyecek yazmasın allasen, kime sorsam bu cevabı veriyor.
  • 2013 stepway periyodik bakım 50000 binde araba var mı arkadaşlar tanıdık usta istanbul anadolu yakası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yada malzemeleri ben kendim alsam yaptırsam

• TAKASLIK ARAÇ ARIYORUM

temiz sandero stepway arıyorum 2013 -2014 model 1,5dci,

takas aracım ise
    2012 linea active plus, 1,3 dizel 95 bg. euro5 motor. ilgilenen arkadaşlar özelden görüşelim.

(aracımda hasar kaydı yok, boya, çarpık vuruk değişen yok, bakımları her 10 bin km.de bir yapılıyor (normali 15-20 bin km.dir)) km. şu an 115 binde.
  • Herkese Merhabalar. Dün itibari ile aranıza katılmış bulunmaktayım.

Aracıma geri görüş kameralı multimedia taktırmak istiyorum.

Aracı satın aldığım yerden indirimli haliyle 3500 fiyat verildi. Android işletim sistemine sahip.

Kardeşim o fiyata alma şu fiyata bunu al mükemmel kendin taktırt diyebileceğiniz bir model ürün var mı?

• SpEeDy! kullanıcısına yanıt
    Marka.model veremem ama 2gb ram asagisinda bir cihaz taktirmani tavsiye etmem cok yavas kalir. Birde servis disinda bir yerden taktirirsan elektrik kismi garanti kapsamindan cikariliyor.

• 100 bin tl veren ve stepway alan var mı? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoupman

100 bin tl veren ve stepway alan var mı? :)
    ben

***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY***

• quote:

Orijinalden alıntı: SpEeDy!

Herkese Merhabalar. Dün itibari ile aranıza katılmış bulunmaktayım.

Aracıma geri görüş kameralı multimedia taktırmak istiyorum.

Aracı satın aldığım yerden indirimli haliyle 3500 fiyat verildi. Android işletim sistemine sahip.

Kardeşim o fiyata alma şu fiyata bunu al mükemmel kendin taktırt diyebileceğiniz bir model ürün var mı?
    Bence android takacağına orjinal medinav taktır. Hem daha ucuz hem de daha çok işe yarar.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafkas11 -- 13 Kasım 2018; 20:14:55 >
  • bu forumda baya ölü yanlız
  • Aynen

• Arkadaşlar bi şey soracağım ben ikinci el 2017 model Stepway dizel aldım.direksiyon deri kaplama değil.bildiğim makyajlı kasalarda deri direksiyon vardı.bu konuda bilgi verebilirsiniz.saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: dkc57

Arkadaşlar bi şey soracağım ben ikinci el 2017 model Stepway dizel aldım.direksiyon deri kaplama değil.bildiğim makyajlı kasalarda deri direksiyon vardı.bu konuda bilgi verebilirsiniz.saygılar
    Stepway ise ve makyajlı kasa ise deri direksiyon olması lazım, ambiance versiyonu olmasın sizinki
  • Kardeş Stepway ama sahibinden satılık yeni kasalara baktım bazılarında Yok tahminim 2017 ilk yarısında bunu yapmış reno

• quote:

Orijinalden alıntı: dkc57

Kardeş Stepway ama sahibinden satılık yeni kasalara baktım bazılarında Yok tahminim 2017 ilk yarısında bunu yapmış reno
    Belki 2016 model olup makyajlı kasa olanlar öyledir bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cricet

Belki 2016 model olup makyajlı kasa olanlar öyledir bilemedim.

Alıntıları Göster
    Benim 2016 aralık üretimi 2017 şubat trafiğe çıkışı deri direksiyon.
  • Güzel bir testini çektik, umarım birilerine faydalı olur. Abone de olursanız çok faydası olur cidden, ihtiyacımız var. :)

• sandero nun tavan çıtalarını sökmek istiyorum, aşağıda birisi duster çıtalarını söküyor, ben bunu denedim ama olmadı, videodaki adam çok kolay tek vuruşta çıkarıyor plastiği ama ben çok fazla zorlamama rağmen çıkmadı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi molella -- 14 Eylül 2019; 21:18:44 >
  • Merhaba arkadaşlar 2.el 40 bin tl civarı bütçeyle bi araba almak istiyorum. 2010 sonrası 1.5dci dacia sandero önerir misiniz? Alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaraEski_ -- 22 Eylül 2019; 13:48:50 >
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.