Şimdi Ara

YENİ COROLLA LPG UYUMU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
5
Favori
14.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracıma yeni lpg taktırdım BRC marka. 400 kmye 38,5 lt lpg yaktı.Şehir dışı ve yüksek devir kullanımda.Sizce iyimi araç daha 2400 km de.Uzun vadede problem yaşarmıyım. Bana fazla gibi geldi yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim

• Normal kullanım deseydiniz biraz fazla yakmış diyebilirdik
    Fakat yüksek devir demişsiniz ve muhtemelen yüksek hızlar ve de malum araç daha yeni...
    Ve tabi kış şartları da yakıtı etkiliyor...
    Dolayısıyla bence normal bir tüketim olmuş...

Zamanla hem araç LPG ye alışacak ve sizde LPG ile sürül tarzına alışacaksınız ve tüketiminiz daha da düşecektir...

Son olarak BRC iyi bir kit ve aracınızın motoruda LPG ye tam uyumlu...
    Hiçbir sorun yaşamazsınız...

Hayırlı olsun tadını çıkarın...
  • webcin kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim açıklamanız için
  • quote:

Orijinalden alıntı: freelyman_1980

teşekkür ederim açıklamanız için
    Başka kimse yokmu lpg taktıran aracına?
  • quote:

Başka kimse yokmu lpg taktıran aracına?

MERHABALAR
    BENDE 2 HAFTA ÖNCE SAMSUNDAN ÇORUMA GİTTİM ÖZENÇLER OTAGAZDA DA BRC MY 11 MARKA KİT TAKTIRDIM. ÇORUMA GİDERKEN UZUN YOLDA 37 KRŞ MONTAJI YAPTIKTAN SONRA DÖNÜŞ YOLUNDA İSE 19 KRŞ YAKTI. ANCAK HIZ 90 İLE 110 ARASI VE SAKİN KULLANIMDA. SİZİN O DEEĞRLERİNİZ BENCE ÇOK YÜKSEK. ANCAK HIZ ÇOK ÖNEMLİ HZINIZ 130 VE ÜSTÜ OLURSA Ş İÇİ GİTMİŞ GİBİ DÜŞÜNÜN. 28-29 KRŞ NORMAL SAYILIR. BEN Ş İÇİ ÖLÇÜMÜ 24-25 KRŞ ARASI ANCAK BEN SAKİN KULLANIRIM. BİRDE TABİKİ MONTAJDA KALİBRASYON DEĞERİ ÇOK ÖNEMLİ YANİ İYİ BİR MONTAJ VE İYİ BİR USTA. BEN USTAMDAN ÇOK MEMNUNUM. EN UFAK BİR PERFORMANS KAYBI YAŞAMADIM HİÇ BİR SIKINTI OLMADI ŞİMDİYE KADAR.
    ZATEN BİZİM ARAÇLAR % 100 LPG UYUMLUDUR. HİÇ SIKINTI ETMEYİN. HAYIRLI OLSUN. ARACIN KEYFİNİ ÇIKARIN BENCE

• asir55 A kullanıcısına yanıt
    Sizin değerler gerçekten çok iyi benim ustamda tanınan bir usta problem yaşamadım ama yakıt bana çok geldi.19 kuruş çok harika en kısa zamanda 90 - 100 le deneme yapacam inşallah bu değerleri yakalarım bende. Aracınız kaç kmde benim araç 2500 daha yeni belki ondan çok yakmıştır.birde hangi istasyondan kullanıyosunuz lpg yi. TEŞEKKÜR EDERİM
  • quote:

Sizin değerler gerçekten çok iyi benim ustamda tanınan bir usta problem yaşamadım ama yakıt bana çok geldi.19 kuruş çok harika en kısa zamanda 90 - 100 le deneme yapacam inşallah bu değerleri yakalarım bende. Aracınız kaç kmde benim araç 2500 daha yeni belki ondan çok yakmıştır.birde hangi istasyondan kullanıyosunuz lpg yi. TEŞEKKÜR EDERİM

SAnırım malatya dandınız malatyada taktırdı iseniz ustanız kim
  • uni44 U kullanıcısına yanıt
    Kent otogaz tavsiye ederim
  • Eski corollama BRC taktırmıştım.Hiç sorun yaşamadım.Şimdi yine Toyota amcaya dönüş yapacağım kısmetse.Ona da BRC olur bence.Yada landi .Çok farketmez önemli olan takan usta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahaman -- 22 Mart 2014; 23:11:36 >
  • quote:

EVET BEN DEĞERLERİMDEN ÇOK MEMNUNUM. BEN MARKA AYRIMI YAPMIYORUM HEPSİNDEN ALIYORUM. BENİM ARAÇTA 2600 KM FİLAN.KM İLERLEDİKÇE VE HAVALAR ISINDIKÇA BU YAKIT EPEY DÜŞECEKTİR.

BU ARADA 90-- 100 DENEMSİNİ YAPTINIZ MI ?
  • asir55 A kullanıcısına yanıt
    Ortalama 100 le yine aynı yaktı.Ben bişey anlamadım bu işten :)
  • freelyman_1980 F kullanıcısına yanıt
    bence siz tekrar bi gaz ayarı yaptırın. o değerler çok fazla
  • quote:

Ortalama 100 le yine aynı yaktı.Ben bişey anlamadım bu işten :)

bencede tekrar ayar yapılmalı
  • Yarin bi gideyim servise bakalim nolacak :(
  • quote:

Yarin bi gideyim servise bakalim nolacak :(

Montaj nerede yapildi acaba
  • ajf39 A kullanıcısına yanıt
    Malatya kent otogazda.Siz nerde ikamet ediyorsunuz?
  • quote:

Malatya kent otogazda.Siz nerde ikamet ediyorsunuz?
    100 km de 9.6 lt lpg yakmış aracınız buda normalde 8lt benzin yakmış demektir, eğer aracınızda yol bilgisayarındaki değer 8lt 100km ise normal gibi duruyor fakat daha az gösteriyorsa bir sıkıntı olabilir ayarlarda.
  • eCCo kullanıcısına yanıt
    benzinli 7.4 lt/100 km gidiyordum buda 36 kuruş yapıyor lpg ile 30 kuruşa geliyor yakıt tutarı.bence bi avantaj yok gibi geldi forumlarda 20-25 kuruş arası gösteriyo kullanıcılar.acaba lpg yi söksemmi diye düşünmeye başladım...
  • quote:

benzinli 7.4 lt/100 km gidiyordum buda 36 kuruş yapıyor lpg ile 30 kuruşa geliyor yakıt tutarı.bence bi avantaj yok gibi geldi forumlarda 20-25 kuruş arası gösteriyo kullanıcılar.acaba lpg yi söksemmi diye düşünmeye başladım...

O kadarda abartmayin,sadece duzgun bir yol ayari yaptirin tamamdir bu is
  • ajf39 A kullanıcısına yanıt
    :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.