Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (846. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.963
Cevap
181
Favori
1.168.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

90 lık tabiki.Piyasadaki en az yakan araçlardan biridir.1.100 Km dolu depo ile gidiyor.

• sabirya kullanıcısına yanıt

Ben de aracı yeni aldım.Benim de Uygun fiyatlı bir lastik arayışım var.

• Uygun fiyatlı Petlas PT515, alternatif olarakta Turanza T005 düşünülebilir... (daha yüksek fiyatlı)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • websosyal kullanıcısına yanıt

Hocam selamlar. Kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama bi konuda emin olamadım. Aracım biraz su eksiltmiş(0.9 tce clio). Gidip dediğiniz antifrizi 1 litrelik satın aldım tamamlamak için.

Renk önemli değil demişsiniz zaten fabrika çıkışı sarı yeşil renkli antifrizimin üstüme bu turuncu kırmızı gibi antifrizi tamamlayacağım(yüzde 50 saf su ile).

Farklı iki antifriz karışmamalı demeniz kafamı karıştırdı. Fabrika dolumu antifriz organik mi bulamadım. Fabrika çıkışı o yeşil sarı antifriz bu total antifriz gibi organik değil mi? Bilginiz var mı bu konuda. Turuncu totalle tamamlayabilirsiniz dediğine göre organik sanırım ama emin olmak istedim hiç bir yerden bulamadım kusura bakmayın. İyi akşamlar dilerim.

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>>

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dinoco mavisi kullanıcısına yanıt

Eksilen çok olsa 250 ml şeydir. Saf su ekleyin bisey olmaz o kadar.

Gerek yoktu antifrize.

Aynı araçtan bende de var şimdiye kadar bi kere eksiltti saf suyla tamamladım

• Alisilin07 kullanıcısına yanıt

Evet o civar birşey sanırım tam minimum çizgisinde idi. Saf su ile yarısını tamamlamıştım antifriz alınca kalanını doldururum demiştim. İlk bakımında serviste suyunu tamamladık demişlerdi tekrar su ekleyip daha da antifriz oranını bozmayayım dedim. Kalan yarıyı da hazır almışken bu antifrizle kullanmam uygun olur değil mi hocam? Turuncu yeşil karışması yanlış mı acaba diye tedirgin olup henüz koyamadım <<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> 

• 1,2 75 bg motor için en memnun kaldığınız yağ hangisi. fiyatlarda bayaa uçmuş geçen yıl shell h8 5/40 yağı 250 ye almıştım.
    elf mobil lukoil markalarda kullandım fiyatlar arttıkça sahte satanlar çoğalmış kime güvenip alıcaz buda büyük sorun

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

Ben de geçen sene Shell kullandım sorun yoktu

Bu sene Po deneyecem.

bende shell aldım motor bayaa sessizleşti ama mobil daha iyiydi sanki,po bende alsammı hiç kullanmadım benzincidenmi alıcaksınız

• 2017 1.2 turbosuz cliom var. bakıma soktum 75 bin km.

adam illa trigeri değiştirelim dedi.zamanı gelmiş dedi ama kayış çok iyi görünüyordu.

normal orjinal parça takacağım felan dedi hepsini işçilik dahil 3400 tl yaptı.sadece bujiler değişmemiş.fiyat iyi mi kötümü anlamadım bide size danışayım.

• triger daha önce değişmediyse zamanı bayaa geçmiş değişmesi iyidir.

• statius kullanıcısına yanıt

var mı yardım edebilecek?

• 1,2 16 v kullanan motor sıcakken zor çalışma sorunu yaşayan varmı. havalar ısındı yine sorunlar başladı.

• Merhaba arkadaşlar
    2019 Clio 4 0.9t 78binde arac aldım.500km kullandım bakıma 30gün kaldı uyarısı veriyor.
    Yetkili Renault servisi filtre ve yağ için 3000tl dedi.
    80bin komple bakımı için 6800tl dedi(buji,fren hidrolik yagı,filtreler,antifiriz,motor suyu,yağ)

Özel servis 1900tlye filtre ve yağ bakımını yapacak.
    Sizce ne yapayım 6800tl pahalımıdır sonuçta komple girecek bakıma senede 3000km belki yaparım.
    Aracın bir.sorunu yok sadece mesaj geldi araç içi sizce hangi bakımı yaptırayım.

• Merhaba, 3 gün önce 2016 model joy paket clio 4 aldım ilk kez keyless kart anahtar kullandığım için çok aklıma takılan bir sorum var maalesef hiçbir yerde de cevabını bulamadım. Arabaya ilk binişte kartı takınca gösterge panelinde ışıkların ilk yanıp sönmesi gerekmez mi? Daha sonra stat stopla arabanın çalışması gerekli diye biliyorum. Ben anahtarı takıyorum ekranda hiçbir oynama yok ama star stopa basınca araç direk çalışıyor. sorun anahtarda mı anahtar girişinde mi yoksa hiçbir sorun yok mu çözemedim.

• şubat kullanıcısına yanıt

Özel serviste yaptır bakımını geç

Başkan.usta yan sanayi parça alıp takacak.öyle uyguna geliyor.

6800tl içinde asagıdaki parçalar mevcut arabayı fazla kullanmıyorum.3000verip normal bakımını yaptırana kadar hepsini yaptırayım diyorum 80bin bakım

Filtreler

Yağ

Antifiriz

Fren hidroliği

Bujiler

Soğutma sıvısı

• EgeliLodos E kullanıcısına yanıt

Arabanın kartını yuvaya takınca kontağı açıyor ve arabaya elektrik geliyor. Işıklar yanıyor ve starta basmanı bekliyor. Belli ki bir sorunu var. Bir servise gösterin bence.

• Merhabalar, micom test üzerinden yanlış tuşa değdiğim için " system not configured please connect diag tool" uyarısı vermeye başladı sistem. Bunun çözümü için öneriniz var mıdır? Çok araştırdım ancak kayda değer bir çözüm bulamadım. Başına gelmiş arkadaşlardan destek bekliyorum. Teşekkür ederim.

• Araçla her gün 100 km yol gidip geliniyor, 2019 model. 40 bin bakımı geldi. Servis buji, antifriz, fren hidroliği, filtre ve yağlar için 8400TL fiyat verdi. Özel servis mantıksız mı olur araç her gün kullanıldığı için?

• 
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.