Şimdi Ara

Yeni Axess kart başvurusuna 400 tl chip para 31 Temmuz Son (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
673
Cevap
39
Favori
25.096
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kampanya kapsamında kartımı yaklaşık iki aydır kullanıyorum. Bugün borcumu ödedim ve provizyonda veya gelecek dönem işlemlerinden yer almayan tam 50 TL'lik bir limit blokesi olduğunu gördüm. Benzer bir durum yaşayan var mı?

Limitim 10 bin, kullanılabilir limitim 9950 TL. Dönem içi harcamam zaten yok, provizyon veya gelecek dönem işlemi de yok.
    MH'yi de arayacağım ama önden bir sormak istedim.
  • 1 haftadır gelmedi kurye. Saçma olan şey de başvuru takip için internet şubesi girişi istiyorlar :)

Hangi kurye firmasıyla yolluyorlar acaba?
  • arkadaşlar 2. ekstrede kesilecek olan aidat ücretini 6 ay boyunca kartı kapattırmayacağımıza söz verip iade aldıktan sonra 6 ay geçince yeniden bir 6 ay daha söz verip yine iade alınabiliyor mu? yoksa bir defaya mahsus mu iade alınıyor?
  • digiogi kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini ara hocam, kurye takip numarasını iste, sonra kuryenin müşteri hizmetlerini ara, kuryenet ile gönderiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_koparal

Daha once iki defa basvurdum bu maasin 4 kati limit yuzunden reddettiler. Duzelttim findeks uzerinden limiti acip yeniden basvurdum yine reddettiler.yarin bankaya gidiyorum ordan basvuracagim.limitim musait puanimda iyi ayni durumda olan arkadaslar icin bilgilendirme yapacagim.ayni durumda olan arkadaslar alinti yapsinlar...

arkadaşlar limit ve reddedilme sorunu ile ilgili bugun yaptıgım basvuru ile ilgili sizleri bilgilendireyim.

bankaya gidip yasadıgım sıkıntıyı anlattım.önce bana müsteri hesabı actılar akbank müsterisi oldum ve müsteri numaramla basvuru yapılıp manuel degerlendirme istendi.zaten esas sorunda bundan dolayı kaynaklanıyormus.sistem basvuruları otomatik degerlendirip reddediyormus.bu sekilde yeniden kkb den güncelleme alınıp basvuru yeniden degerlendiriliyor.basvurumu yaptıktan yarım saat sonra 5.600 tl limitli kredi kartım onaylandı.aynı durumda olan arkadaslarımın haberi olsun iyi günler...

• quote:

Orijinalden alıntı: gdc

Müşteri hizmetlerini ara hocam, kurye takip numarasını iste, sonra kuryenin müşteri hizmetlerini ara, kuryenet ile gönderiyorlar.

Tamam hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouthhPark

Bu kampanya kapsamında kartımı yaklaşık iki aydır kullanıyorum. Bugün borcumu ödedim ve provizyonda veya gelecek dönem işlemlerinden yer almayan tam 50 TL'lik bir limit blokesi olduğunu gördüm. Benzer bir durum yaşayan var mı?

Limitim 10 bin, kullanılabilir limitim 9950 TL. Dönem içi harcamam zaten yok, provizyon veya gelecek dönem işlemi de yok.

Nedeni neymiş hocam öğrenebildiniz mi?
  • Beyler N11'den sarı kız alırsak yüklenir mi 50 CHIPPARA?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

arkadaşlar 2. ekstrede kesilecek olan aidat ücretini 6 ay boyunca kartı kapattırmayacağımıza söz verip iade aldıktan sonra 6 ay geçince yeniden bir 6 ay daha söz verip yine iade alınabiliyor mu? yoksa bir defaya mahsus mu iade alınıyor?

sorum güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingcobra33

quote:

Orijinalden alıntı: asker_31

30 mayıs ve 1 haziran da başvuru yapmışım sistemde iki kart gözüküyor kartlar henüz elime geçmedi iki tane kart birden mi gelecek bilgisi olan var mı

Merhabalar.

Aynı şekilde 31 Mayısta yaptığım başvuruyu tamamlamak için 1 Haziranda aradılar. Bu kez de sistemde 2 tane başvuru görünüyordu :D
    İsteğim üzerine 31 Mayıs olarak görüneni iptal ettiler. 6 Haziranda kuryeye verilen kart 13 Haziranda (bugün) elime geçti bakalım.

2 gün önce 500 tl üstü gözlük alışverişi yaptım anında 50 tl chip para geldi.
    Dün 100 tl üzeri market harcamasına da 11 tl chip para anında geldi.
    Acaba 30 tl de babalar günü kampanyasından gelir mi bekliyorum

• Başvuru yaptıktan sonra telefon ile arayıp bilgilerimi aldılar. Telefonu kapattıktan birkaç dk sonra "gerçekleştirmiş olduğunuz kredi kartı başvurunuz bankamız kriterlerine uygun olmadığından değerlendirilememiştir." diye mail geldi. Sorun kart limitlerimde değil değil mi?
  • Arkadaşlar 26 yaşındayım daha önce hiç kredi kartım olmadı. Bir sürü yere başvurdum en sonunda akbank verdi, daha sonra vakıftan da onay geldi. Bu kadar insana kart çıkmayıpta benim gibi puanı sıfır bir insana akbank'tan kart çıkması ilginç.

Tecrübesiz ve bilgisizliğimden kaynaklı asıl soruma geçeyim;

Market alışverişlerleri diye bahsedilen genellemeye sigara dahil midir?

Bir arkadaş bu 400 TL Chip Para kampanyasında üye işyeri kısıtlaması yoktur demiş deneyen var mı doğru mudur?

Ayrıca bundan sonra üye iş yeri kısıtlaması olan bir kampanya olduğunda ankarada nerede vardır veya genel olarak hangi markalarda geçerlidir bunları nasıl keşfedebiliriz veya nerden öğrenebiliriz malum akbank'ın internet sitesinde yazmamaktadır.

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

Başvuru yaptıktan sonra telefon ile arayıp bilgilerimi aldılar. Telefonu kapattıktan birkaç dk sonra "gerçekleştirmiş olduğunuz kredi kartı başvurunuz bankamız kriterlerine uygun olmadığından değerlendirilememiştir." diye mail geldi. Sorun kart limitlerimde değil değil mi?

Banada ayni cevap geldi . Şubeden basvurdum 2 haftaya geldi kart

• quote:

Orijinalden alıntı: hbasdereli70

Beyler N11'den sarı kız alırsak yüklenir mi 50 CHIPPARA?

Hocam bu sari kiz olayi nedir bi aciklarmisiniz?

• Bu kampanya kapsamında ilk kez üye işyeri dışında alışveriş yaptım. Üye işyeri olunca anında chip para yükleniyordu, bu sefer yüklenmedi. Sanırım dönem içi işlemlere yansıyınca chip para yüklenecek

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_koparal

quote:

Orijinalden alıntı: hbasdereli70

Beyler N11'den sarı kız alırsak yüklenir mi 50 CHIPPARA?

Hocam bu sari kiz olayi nedir bi aciklarmisiniz?

Altın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

quote:

Orijinalden alıntı: SouthhPark

Bu kampanya kapsamında kartımı yaklaşık iki aydır kullanıyorum. Bugün borcumu ödedim ve provizyonda veya gelecek dönem işlemlerinden yer almayan tam 50 TL'lik bir limit blokesi olduğunu gördüm. Benzer bir durum yaşayan var mı?

Nedeni neymiş hocam öğrenebildiniz mi?

Kartın temazsız özelliği nedeniyle 50 liralık bloke varmış, daha doğrusu o 50 lira sadece temazsız kullanım içinmiş ve istersen iptal edebilirmissin. Mh bugün aradı ve bu cevabı verdi.

• Arkadaşlar kart onayı uzun sürünce iki sefer üst üste kart başvurusu yaptım ve iki adet kart onaylandı sistemde. Biri gold diğeri platinium. Platinium için iptal talebinde bulundum. Gold elime geçti. Şimdi bankadan aradılar. İptal ettiğim platinium kart için 120 tl chip para yüklü olarak kartınızı gönderebiliriz isterseniz dediler. Kararsız kaldım. Ne yapayım? Gelsin mi o da? Gelse de sonuçta kampanyalar müşteri bazında olduğu için her kart için ayrı ayrı katılamıyoruz sonuçta. Ama gelsin 120 tl chip parayı kullanıp, köşeye mi kaldırayım. 2 ekstre sonra 109 tl de kart ücreti yansır. Onu da chip para olarak yüklerler. O kadar chip parayı kullanmakta sıkıntı. Karar veremedim. Bir de bu kapatma talebi neticesinde yüklenen chip paralarda kullanım süresi var mıydı?

• Arkadaşlar ILK yazıp gönderdim. Gelen cevapta yıl sonuna kadar 400 tl chip para diyor ama yıl sonuna 7 ay var ve 350 tl chip para eder. Ama kampanya sayfasında 8 ay diyor. Gönderilen cevabı mı düzeltmemişler? Size de aynı şekilde mi cevap geldi.

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Aynı cevap geldi bana da..

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.