Şimdi Ara

Yeni Axess kart başvurusuna 400 tl chip para 31 Temmuz Son (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
673
Cevap
39
Favori
25.091
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • int basvuru yaptim.banada iki kart göndermişler Axess ve free kart. axess geldI diğeri basılmış yola çıkmış. limit 750 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sencerile

Dediğiniz gibi oldu, chip parali işlemler ilk üç harcamadan sayılmadi...

Tamamını chiple ödediyseniz bilemem ama bende öyle olmadı 20 chippara aryı 100lira karttan ödemeye yüzde 10 chip geldi ve bu ayki harcamam tamamlandı

• Ben sadece chippara ile üstünü de nakit ödemiştim.

• Geçtiğimiz pazartesi onaylandı başvurum kart elime ne zaman ulaşır acaba?

• Üye iş yeri şartı yok değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasdereli70

Geçtiğimiz pazartesi onaylandı başvurum kart elime ne zaman ulaşır acaba?

Muhtemelen basılmıştır onumuz hafta kurye ile gönderirler. Bana şubeye kartınız geldi mesajı geldi.Ben gidip şubeden aldım

• 2. ay ekstre kesildi, 109 tl ücreti yansıtmışlar hemen. az önce aradım, 6 ay açık kalmaya geri iade ettiler.
    bilginiz olsun.
  • htepeli kullanıcısına yanıt
    Benim ilk ekstre kesildi. Aidat yok henüz, zaten 6 aylık harcama sözü vermiştim. Bakalım diğer ekstreye gelecek mi. Gelirse sizin taktiği uygularım.

• quote:

Orijinalden alıntı: asker_31

30 mayıs ve 1 haziran da başvuru yapmışım sistemde iki kart gözüküyor kartlar henüz elime geçmedi iki tane kart birden mi gelecek bilgisi olan var mı

Merhabalar.

Aynı şekilde 31 Mayısta yaptığım başvuruyu tamamlamak için 1 Haziranda aradılar. Bu kez de sistemde 2 tane başvuru görünüyordu :D
    İsteğim üzerine 31 Mayıs olarak görüneni iptal ettiler. 6 Haziranda kuryeye verilen kart 13 Haziranda (bugün) elime geçti bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

2. ay ekstre kesildi, 109 tl ücreti yansıtmışlar hemen. az önce aradım, 6 ay açık kalmaya geri iade ettiler.
    bilginiz olsun.

ilk yıl zaten kart aidatı yok diye biliyorum sizi kandırmışlar sanırım linkte de öyle yazıyor

https://www.axess.com.tr/axess/sayfa/1/321/faiz-ve-ucretler
  • exi26 ****

****İlk yıl kart ücreti alınmamaktadır.

exi26 için bahsediyor. axessde ikinci ekstrede alınıyor.
  • Benim karta da 3 gün önce 87 tl yansıtmışlardı, dün aradım kapatmama karşılığında iade ettiler. 6 ay kapatmama sözüne 100 cp almıştım 1 ay önce ama sorun olmadı :)
  • birden çok bankada kartı olan arkadaşlar, biliyorsunuz limit düşürmek işe yaramayabiliyor, ki bende yaramadı, kartı alabilmek için işinizi ne olarak yazıyorsunuz, yada aylık gelirinizi? buraya yazmak istemeyenler PM den de bilgilendirebilir.
    Not: 2015 den beri deniyorum, bir türlü alamıyorum kartı, tavisyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
  • az önce 200 lira bir yerde alışveriş yaptım süpermarket olarak gözüküyor chip para ne zaman ulaşıyor elimize belli mi ? 2 gün içerisinde demiş gerçi ama yaşayan vardır belki?
    edit : ekstreden sonra mı geliyor chip sonra çektikten 2 gün sonra mı bilen varsa bilgilendirebilirse çok makbule geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unchange -- 13 Haziran 2016; 16:56:33 >
  • unchange U kullanıcısına yanıt
    anında hesaba 11 tl yükleniyor ve msj geliyor. üye işyeri olmayabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperixx

anında hesaba 11 tl yükleniyor ve msj geliyor. üye işyeri olmayabilir...

50 tl chipparadan bahsediyorum hocam ilk hesabım bu
  • Cape Agulhas kullanıcısına yanıt
    Şubeye git geliri 1000 TL falan fazla yazdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şube gelir belgesi ister hocam.
  • Bu kampanyada En fazla her ay 50 tl Chip puan kazanılıyor ya .uygulama takvim ayını mı esas alıyorlar yoksa ekstre ayını mı esas alıyorlar acaba puan kazanımın da bilen varsa yeşillendirirse memnun olurum

• lord0909 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, takvim ayı baz alınıyor.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.