Şimdi Ara

Yeni Astra 1.4 Turbo 140 hp AT???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, benim sizlere yeni astra hakkında bir sorum olacaktı. 1.4lt 140bglik model ile ilgileniyorum ve oto. vites seçeneği olmaması beni düşündürüyordu. Bugun opelin fiyat listesine baktığımda o model için yanında AT yazan bir versiyon olduğunu gördüm. Bununla ilgili bilgisi olan var mı acaba? Nasıl bir otomatik vitestir, yarı oto. mudur normal midir, AT versiyonu ile yakıt tüketimi ne olmaktadır ve başka genel bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim. Teşekkürler.

• Evet bende farkettim ama active select yazmıyor , sadece AT yazıyor normal otomatik 4 ileri şanzıman olmasından korkuyorum
  • selamlar. ben çekmeköy opele sorduğumda kasım'ın 15'inden sonra otomatik 1.4'lerin geleceğini söylemişlerdi. 4 ileri değil 5 ileridir ayrıca.
  • eğer tam otomatik ise 4 ileridir corsada olduğu gibi çünkü opelin tam otm viteslerinde 5 ileri yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Warrıor Sako

eğer tam otomatik ise 4 ileridir corsada olduğu gibi çünkü opelin tam otm viteslerinde 5 ileri yok

Active selcet tam otomatik bir şanzımandır.

Astra ilk çıktığında opel.de 'de 1.4 T için altı ileri active select vardı kaldırdılar.Büyük ihtimalle yine active select gelicek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Furkan61~ -- 26 Eylül 2010; 19:58:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Furkan61~

quote:

eğer tam otomatik ise 4 ileridir corsada olduğu gibi çünkü opelin tam otm viteslerinde 5 ileri yok

Astra ilk çıktığında opel.de 'de 1.4 T için altı ileri active select vardı kaldırdılar.Büyük ihtimalle yine active select gelicek

active select tam otm değil yarı otomatikdir çünkü tiptronic özelliğide var

• quote:

quote:

quote:

Her triptronic özelliği olan vites yarı otomatik değildir.

Bir DH konusu ve can bora arkadaşımızın bilgilendirmesi:
    http://forum.donanimhaber.com/m_39987329/tm.htm

Aslında bununla ilgili bazı yazılar vardı bulursam paylaşırm.

Kısacası:Active Select tam otomatik 6 ileri bir şanzımandır.

Ekleme:Opelin Vectra C çıktığından beri 5 ileri tam otomatik Active Select şanzımanı vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Furkan61~ -- 26 Eylül 2010; 21:08:06 >

• quote:

quote:

quote:

yari otm olayinin triptnik-manuel kullanimla yakindan uzaktn alakasi yoktur.

• Active select ve AT birbirinden farklı oto. vitesler mi acaba? Bir de şuan oto. vitesli 1.4 turbo versiyon henüz Türkiye'de yok mu, fiyat listesine erkenden mi koydular ki?
  • astranın active select'ten başka otomatik şanzıman seçeneği yok merak etmeyin.insignianın fiyat listesine bakarsanız ordada bazı modellere AT denmiş.halbuki onlarda active select
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.