Şimdi Ara

Yayındayız! Bronzdan 5 den Plata (Gumus 3) 50 İZLEYİCİDE ÇEKİLİŞ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
2
Favori
3.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • harbi harbi bu videoları komik mi buluyosun ayrıca kendi gülüşün bile çok yapmacık geldi bana yol yakınken başka şeylere yönel
  • videoları izlemedim ama baktım dislike vermelerine çok şikayetçisin girip like verip çıktım
  • TheAlucard kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • SarımsaklıSamırsak kullanıcısına yanıt
    kanala göz gezdirdeysidiniz, sadece lol videosu yapmadıgımızı görürdünüz. Başka şeylere yönel gibi saçma önerilerden çok yapıcı bir önerin varsa dinlerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loucetius

Olmamış ama hadi bakalım

Varsa önerin alırım
  • Xqeqeye selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aleyküm selam :)
  • Eleştirinin de bir adabı vardır. İnsanların emek harcadıkları çalışmalara hemen bok(!) gibi deyip çöpe atmak hiç hoş değil.
    Bu tür hakaretlere rağmen yine saygıyla cevap vermen bende güzel bir izlenim bıraktı.

Video hakkında konuşacak olursak eksik çok orijinallik yok. Önce düzgün bir ekipman lazım ses çok sıkıntılı anlamaya çalışmaktan videoya odaklanmakta zorluk çektim. Geniş bir kitle hedefinse EUW veya NA serverında çalışmanı tavsiye ederim. Yanlış görmediysem TR serverıydı heralde. Karşı takımın ya da müttefiklerinin olaylar karşısında chate yazdıkları Türkçe olunca yabancılarda gerekli etkiyi bırakmayabiliyor. Umarım iyi yerlere gelirsiniz ileride.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HouseM.D.

Eleştirinin de bir adabı vardır. İnsanların emek harcadıkları çalışmalara hemen bok(!) gibi deyip çöpe atmak hiç hoş değil.
    Bu tür hakaretlere rağmen yine saygıyla cevap vermen bende güzel bir izlenim bıraktı.

Video hakkında konuşacak olursak eksik çok orijinallik yok. Önce düzgün bir ekipman lazım ses çok sıkıntılı anlamaya çalışmaktan videoya odaklanmakta zorluk çektim. Geniş bir kitle hedefinse EUW veya NA serverında çalışmanı tavsiye ederim. Yanlış görmediysem TR serverıydı heralde. Karşı takımın ya da müttefiklerinin olaylar karşısında chate yazdıkları Türkçe olunca yabancılarda gerekli etkiyi bırakmayabiliyor. Umarım iyi yerlere gelirsiniz ileride.

Teşekkür ederim dostum 2. videoda ses olayını düzeltmeye calıstım biraz diğer dedikerini de dikkate alıcam teşekkür ederim güzel yorumun için

• Asiq oldum sana

• sesini anlamak için hoparlöre kulağımı tam dayamışken birden yüksek sesle müziğin çalması dışında bence sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathlyVisage

sesini anlamak için hoparlöre kulağımı tam dayamışken birden yüksek sesle müziğin çalması dışında bence sorun yok

Evet onun için kusura bakmayın bir dahakine voice in yapıcam gittikçe yükselecek
  • İnstagrammer İ kullanıcısına yanıt
    ayh dme utndm .s.s <3
  • quote:

Orijinalden alıntı: ParadoxTR

İngilizce olmasının tek sebebi daha fazla insana ulaşabilmek dostum

o zaman oyunuda ingilizce yap kro bu ne şimdi yarısı ingilizce yarısı türkçe rezillik -1
  • feel my kappa kullanıcısına yanıt
    Yapmistim ama oyunu tekrar actigima dil yine turkce oldu. Bir dahakine dikkat edecegiz. Yorum icin tesekkurler
  • Keske gulebilseydim hayatimdan 3dk caldiniz

• Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayin varsa bir oneriniz aliriz. bir dahakine daha iyi br seyler yapmaya calisiriz
  • Gaffamın avcisi teamrank maçlarını video çekelim eğlence orda. Oxi ile ilgili söylediklerimi hatırla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kfy34

Gaffamın avcisi teamrank maçlarını video çekelim eğlence orda. Oxi ile ilgili söylediklerimi hatırla :)

Muhammed sen misin :Dd
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.