Şimdi Ara

Yayındayız! Bronzdan 5 den Plata (Gumus 3) 50 İZLEYİCİDE ÇEKİLİŞ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
2
Favori
3.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İngilizce olmasının tek sebebi daha fazla insana ulaşabilmek dostum
  • berbat bro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kötü oynayıp ehehe trolledim demek, çöp mikrofonlar ve kötü telafuzlarla ingilizce bilen kitleye hitap etmeye çalışmak filan
  • Dayanamadım cidden bi halt var samdım combo filan diye tr server pişmanlıktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkumaRai XIII

kötü oynayıp ehehe trolledim demek, çöp mikrofonlar ve kötü telafuzlarla ingilizce bilen kitleye hitap etmeye çalışmak filan

benim mikrofon degil razer kulaklık artı mic var kardeş. arkadas skpeden baglandı onun ses sıkıntılı. Siv HD ingiliz aksanıyla konusuyor zaten. Daha güzel eleştirilerlütfen. Ayrıca oyun normal game ve oyunu yenmiştik.
  • MrCaner kullanıcısına yanıt
    eyvallah
  • bu ne ya 30 saniye izledim kapattım. spazie özentisi seni
  • 0:43 if you die i die : cidden bunun komik olduğunu mu düşünüyorsunuz?Oyun içi feedlemek falan anlamında demiyorum.Bilerek diğeri ''sende ben ölürsem sende ölmelisin'' gibi bişeyler zırvalayıp sebde ölünce komik mi oldu yani buna bide gülmüşsünüz yani cidden bu komik mi?
    0:50 But now, you are alive so you should die : Çok basit değilmi?Adam doğuyor sen bilerek öldükten sonra, sende diyorsun ben ölüyüm git sen öl.Sonra ne olcak?sen doğucaksın, bu kez sen intihar edicen sonra o sonra sen s...Bide gülüşüyorsunuz.
    0:54 hayırdır, what's the problem gardash (bro) : Ne oyunun dili ingilizce, ne oyunun serveri yabancı.

diye devam edicektim tek tek yazmaya da ikinci izleyişe katlanamadım be...
  • SkogensHjärta kullanıcısına yanıt
    söylediğin kişiyi ne duydum ne gördüm.
  • İkinci yazdığın şeyi çok ciddiye almışsın. Oyun normal game ve oyunu da yendik kardeş. Bu bir oyun ve ben bu oyunu eğlenmek için oynuyorum ve eğleniyorum da. Fazla ciddiye almayın normal gameleri, bünyenize zararlı
  • Hevesini kiricam ama su bilerek olmen kesinlikle hic komik degildi zaten sonrasini izlemedim boyle bir hareketin komik gelmesi icin insanlara cok fazla populer olman lazim diger yorumlara katiliyorum videon komik degildi.

• Deimos. kullanıcısına yanıt
    Dikkata alacağım teşekkürler yorumun için
  • Nok gibi olmuş failsiniz ünlü olcaginizi sanmissiniz şimdi birde amaç eğlenmek ayaklarına yat bu mesaja cevap olarak

• Gülmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Stretier

Nok gibi olmuş failsiniz ünlü olcaginizi sanmissiniz şimdi birde amaç eğlenmek ayaklarına yat bu mesaja cevap olarak

OLayların lak diye gelişmeyeceğinin farkındayız. Daha yolun başındayız sizin güzel ve yapıcı önerileriniz ile yavaş yavaş yükseleceğimize inanıyoruz
  • Varsa bir öneriniz saygıyla dinlerim
  • Hocam sizden SivHD olmaz boşuna uğraşmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lightning Returns

Hocam sizden SivHD olmaz boşuna uğraşmayın.

Biz zaten SivHD olmak için ugrasmıyoruz biz biziz ama kusurlarımızı gidererek daha iyi olmaya çalışıyoruz. Varsa öneriniz alırız. Sadece lol de oynamıyoruz zaten kanala baktıysanız.
  • Güncel
  • Güncel
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.